признаци за раждане??

  • 7 039
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 609
много ви благодаря за отговорите, пишете ми. мисля, че много момичета си задават въпроси свързани с раждането и темичката ще им е полезна.

# 16
  • Мнения: 1 006
Аз в деня преди да родя почистих цялата къща.След няколко часа ми падна тапата,но нямах никакви контракции.Но аз си предчувствах,че вечерта ще започнат контракциите.И бях права,на другия ден родих.

# 17
  • Мнения: 1 489
ПРеди да ми изтекат водите изчистих цялата къща,търках печката,плочките и реших да легна и да гледам ТВ,но ми изтекоха водите.Същия ден ми беше доста нервно и не ми се говореше с никой.

# 18
  • Мнения: 1 370
Не нямах абсолютно никакви признаци. Бях сигурна, че няма да е и този ден. До този момент, нямах нито една контракция. Но беше много смешно, защото на 18 сутринта след сутрешния душ, реших да си вържа мократа коса. Цял ден се разхождах по улиците в този небрежен вид, после ходихме до един приятел. Прибрахме се към 23ч и аз реших, че трябва да си изправя косата, преди лягане #Crazy - това не ми се беше случвало никога. Минах се с машата, тръгнах да си лягам и трябваше да ставам, за да ходя да раждам. Та отидох в болницата хубава Flutter
Леко раждане  bouquet

# 19
  • Мнения: 609
аз от един месец лъскам като луда къщата, мия прозорци, сглобявам мебели и какво ли още нетипично за жена, но освен че съм непрекъснато с контракции, нищо друго. странно нещо е природата, някои неща просто нямат логическа връзка, както е и със забременяването, според мен. мерси за публикациите.

# 20
  • Мнения: 94

Мамчета, днес забелязах, че корема ми се е смъкнал надолу Shocked

Това признак ли е и след колко време, ако да newsm78

# 21
  • Мнения: 619
ами  при мен стана сякаш неусетно.3 дена преди раждането ходех и аз по голямата работа изключително често-направи ми впечатление,тъй като съм чувала,че при някои жени това е признак.за контракциите какво да кажа...-имам ги леки от 5 месец,а подготвителните бяха 4 седмици преди раждането-и аз все си викам айде днес ще е ама все не е Simple Smile.и в неделя сутринта се почувствах странно-не мога да обясня,просто се усещах различна от обикновено,вечерта засякох контракциите,защото забелязах,че се станали ритмични(преди бяха хаотични).в понеделник на обед родих дъщерята(22 май).
при всеки е различно наистина-нито ми изтекоха води,нито корем слезе,нито тапа падна-просто болките станаха ритмични и това е...ще усетиш,няма начин(въпреки,че мен ме боля много малко и не бях сигурна дали трябва да ходя в АГ-то)

# 22
  • Мнения: 609
а мислите ли, че има някаква зависимост между подготвителните контракции и болката при раждането? някои момичета казват, че като са имали непрекъснато котнтракции не са разбрали кога е почнало раждането. възможно ли е това?

# 23
  • София
  • Мнения: 361
а колко дена преди раждането трябва да "падне корема"? newsm78

# 24
  • Мнения: 3 929
И аз бях пуснала едно време тема като твоята, провокирана от това, дали ще разбера, че започва раждането. Ами, няма начин да не разбереш. Въпреки че при мен нямаше никакви признаци. Влязох в болницата 9-ти ден след термина, който ми беше определен. Вечерта като си легнах, започнаха контракции, които постепенно се засилваха като болка и честота. Отидох до тоалетната и видях кърваво петно. Дежурната акушеркса ми каза, че правя разкритие и така ме свалиха в предродилна. Знаех, че ще раждам, още като започнаха контракциите и ми секна страха отведнъж, защото исках по-скоро да изляза от болницата.

# 25
  • Мнения: 13 798
здравей ети
здравейте момичета
каквито и да са началните симптоми – доста пъти много необичайни, на всички които са минали по пътя им е ясно че ако започне да те напъва като ходене по голяма нужда значи раждането започва, това на мен никой не ми го беше казал , та щях да родя дъщеря си в предродилното.
Така че Ети, това е нещо като финалната отсечка – няма са какво да се сбърка.
Поздрави и най–добри пожелания за скорошно попълнение

Общи условия

Активация на акаунт