Avon VIII

  • 16 389
  • 307
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Разбрахте ли, че ПЛАЖНАТА РОГОЗКА ще бъде заменена с Фитнес чанта от Кампания 5. Цената остава същата!

Това къде го пише?

# 31
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз искам да попитам хубави ли са сенките на Ейвън? Никога не съм купувала досега. Интересуват ме тези, които сега са 8, 90 в каталога с три цвята.
И дали като се нагримираш с тях, след известно време ти се насъбират на гънките на клепача? Сещате ли се за какво говоря?

# 32
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз искам да попитам хубави ли са сенките на Ейвън? Никога не съм купувала досега. Интересуват ме тези, които сега са 8, 90 в каталога с три цвята.
И дали като се нагримираш с тях, след известно време ти се насъбират на гънките на клепача? Сещате ли се за какво говоря?
Аз съм супер доволна от сенките Peace.Не се събират в гънката.Прилепват много добре на клепача и стоят много естествено.Моите са без блясък и са идеални за дневен грим.Много се колебаех дали да си ги взема,но останах много приятно изненадана.Единствения недостатък,според мен е,че са мнооого мънички.

# 33
  • Мнения: 661
Аз пък искам да похваля компактната пудра на Avon. Много съм доволна!Невероятна е!  smile3501

# 34
  • София
  • Мнения: 5 828
Да докладвам - получих си гланца за устни - хамелеон на стр.57, наистина си променя цвета, от съвсем прозрачен става розов, мазничък е и блести, харесва ми.

Новият каталог /8-мия/ не мога да снимам, че няма с какво, ако някой нещо го интересува - да пита.

Последна редакция: пн, 29 май 2006, 10:07 от Amidala

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Взех си от нетната оферта измиваш гел 3в1 обикновената серия (старата). Мирише на крема за ръце със силикон, а пяна посмъртно не мога да изкарам...що тъй? Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 85
Имам въпрос към Avon представителките от гр.Варна: накой има ли възможност да ми поръча три продукта от кампания 7, част 1 на обща стойност 7.90лв.? Координатите ми са: домашен телефон: 371291, e-mail: megi_yordanova@abv.bg. Благодаря!   bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 10 309
Аз искам да попитам хубави ли са сенките на Ейвън? Никога не съм купувала досега. Интересуват ме тези, които сега са 8, 90 в каталога с три цвята.
И дали като се нагримираш с тях, след известно време ти се насъбират на гънките на клепача? Сещате ли се за какво говоря?
Определено не съм им фен  Mr. Green На пазара има къде по-добри алтернативи, не се събират в гънката, но цвета не е  покривен. Най-доволна съм от Чифели, нямат мърдане, единствено не ме кефи, че серията която ми харесва е само с перлени нюанси, но....

# 38
  • София
  • Мнения: 2 901
Интересува ме, онзи гел/крем (даже не знам как се казва точно Blush) за намаляване/забавяне растежа на косъма при какви методи на обезкосмяване действа ? Има ли значение кола маска, епилатор или бръснач се ползва и кога точно се нанася?

Миля ви, кажете и къде в каталога е този крем?

# 39
  • Мнения: 4 371
Аз искам да попитам хубави ли са сенките на Ейвън?
Определено не съм им фен  Mr. Green
И аз не съм им фен, точно на трицветните Stop

# 40
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Над-Таб днес можем ли да го очакваме, новия каталог, до довечера??
Друга мама не й ли се занимава със снимки....  Crazy
Пак почва да препирам, ама...... пускам я вече!!! Какво да се прави. Пишете поне интересен ли е и има ли нещо, което не си заслужава да се изпуска!!!

# 41
  • София
  • Мнения: 5 828
Над-Таб днес можем ли да го очакваме, новия каталог, до довечера??
Друга мама не й ли се занимава със снимки....  Crazy
Пак почва да препирам, ама...... пускам я вече!!! Какво да се прави. Пишете поне интересен ли е и има ли нещо, което не си заслужава да се изпуска!!!


Не мога да го снимам, че нямам с какво, но кажи какво те интересува.

# 42
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Над-Таб днес можем ли да го очакваме, новия каталог, до довечера??
Друга мама не й ли се занимава със снимки....  Crazy
Пак почва да препирам, ама...... пускам я вече!!! Какво да се прави. Пишете поне интересен ли е и има ли нещо, което не си заслужава да се изпуска!!!


Не мога да го снимам, че нямам с какво, но кажи какво те интересува.
Има ли нещо, което да е много изгодно и да е на специална цена, на промоция и аз не знам точно какво??? newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 10 309
Над-Таб днес можем ли да го очакваме, новия каталог, до довечера??
Друга мама не й ли се занимава със снимки....  Crazy
Пак почва да препирам, ама...... пускам я вече!!! Какво да се прави. Пишете поне интересен ли е и има ли нещо, което не си заслужава да се изпуска!!!


Аз и днес няма да успея да мина да си взема поръчката, и тъй като съм зарината с работа, каталога ще мога да снимам най-рано в събота... дано някой друг да се нагърби, че май до събота ще им е трудно на любопитните да изтраят  Sick

# 44
  • София
  • Мнения: 5 828
Антицелулитният гел - на 11,90 с покупка на продукти от брошурата за 14,90.

Новият крем за очи от ANEW е на 25,90 лв. с подарък чантичка с мострички - концентрат Bohylurox 5мл., кориг. крем за линии и бръчки 10 мл., аромат Always 4мл.

Има много готини джапанки за 15,90.

От серията Арабски блясък има нови сенки, бронзова пудра, двуцветно червило.

От ColorTrend има гланц и сенки Ярки светлини - бонбонени цветове.

Спрей масло против стареене на кожата - за 3,90 с покупка на плажни продукти.

Серията Naturals - спрейовете са по 4,20, душ-геловете са по 3,50, лосионите са по 4,20, кремовете за лице по 3,50, маските, ексфолиантите, гел-пяните са по 3,50.

Има нов интимен спрей и интимни кърпички - скъпички.

Течни сапуни по 2,20 - с покупка на другите продукти от тази серия.

Общи условия

Активация на акаунт