имате ли комплекси и как се справяте с тях

  • 2 530
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 421
Май вече нищо не си харесвам Grinning. Но пък ме вълнуват други неща и нямам много време да се анализирам и вайкам. Само понякога, когато се мерна в огледалото или на снимка, ми става кофти, но се утешавам, че човек не може да има всичко Mr. Green

Преди години бях хубавичка, но мноого комплексирана. Сега е ообратното - що ли така newsm78

Абе и аз така.
Чудя си се  на акъла. 

# 46
  • Варна
  • Мнения: 472
А случвало ли ви се е да отговорите грубо или да реагирате рязко и в следващия момент да осъзнаете, че реагирате така защото имате комплекс на тая тема, а не защото отсрещния се опитва да ви обиди! Не говоря само за комплекси за външния вид, а за личността като цяло.
Сякаш понякога комплексите ни карат да се настройваме срещу другите. Мисля си колко по-добър би бил света, ако нямаше комплексирани хора.
За съжаление и аз спадам към тях, колкото и да се опитвам да го скрия и да не им обръщам внимание.
Интересно ми е когато имам дете как да го възпитам, за да няма комплекси и въобще това възможно ли е?  Какво всъщност създава комплекса? newsm78

# 47
  • София
  • Мнения: 2 901
Винаги съм имала страхотно самочувствие. Никога не съм била Мис Красота, не съм и участвала в конкурси, но обожатели - бол. Ако едно време съм имала възможността да се видя, как ще изглеждам сега обаче  Sick повърнята е най-малкото нещо, с което щях да мина!

С тази разлика обаче, че и сега самочувствието ми е високо. О, стрии по гърдите (ако това е цената да имам това прекрасно дете, пак ще я платя), все още отпуснат корем (същото) - имам един страхотен цял банки от миналата година на Триумф, който трябва поне още 1-2 години да понося, за да му се порадвам! Дупето ми и бедрата ми вече не влизат в дрешки от преди бременността (за това ме е яд повече, ама това - защото за тия дрехи пари съм давала), но Джей Ло има да отслабва, за да ме стига, а в новите си дънки съм секси в задните части, колкото и тя!

Грим - ежедневно - страшно се харесвам с грим! Лек, много естествен. От 10ти клас до раждането и месец след това (когато не знаех на кой свят съм емоционално) ходя само гримирана и оттогава никой не ме е питал "Какво ти е, бе, да не си болна нещо?"

Може би огледалото вкъщи ми е по-височко, отколкото трябва, но ако затова живея добре със себи си - там да си е! Не бива да се чудим, защо някои красавици нямат никой до себе си, а не-миски нямат почивка от обаждания и излизания насам-натам!

# 48
  • Мнения: 1 526
ОТ както се помня все съм пазила диети, повече от 56кг( бременна в 9месец!) никога не съм тежала, от както спрях с диетите и смело си ям шокИлад и сладолед не само, че не напълнях ами и свалих кило две! Нямам обяснение, ама си мисля, че се дължи на това че спрях да се ограничавам и сега мога да кажа смело еми нямам комплекси

# 49
  • Мнения: 630
Какво създава комплексите ли? Ами ще ви кажа какво създаде моите. Отношението на съпруга по време на бременноста. Въпроса - е, виждала ли си сексапилна бременна? Не че не правихме секс, но този въпрос - няма да го забравя. След това, когато кърмих детенцето - сами знаете как се разхождаме по без сутиен - Когато нещо е скрито е по вълнуващо! Това ми създаде комплекси години наред. В момента самочувствието и тялото ми е на ниво, но справянето с проблема ми  - комплекси -ми отне доста усилия.  Изводи няма да правя.

# 50
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Имах разни комплекси, но с времето започнаха един по един да изчезват. Така или иначе съм на 36 почти, от тук нататък ще става все  по-зле Mr. Green
Вече не ми остана ни един Grinning
Разбира се, прикривам това онова както мога, все пак ми е останала естетиката Wink

# 51
  • Мнения: 5 317
Стига, бе, Бри, айде сега, виждала съм те колко си красива, кво се правиш  Mr. Green

Няма жена, която да си харесва всичко изцяло и безусловно.

Тенкс Блонди  bouquet,ама чак пък красива,айде нема нужда.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 252
Ми всеки си намира кусури за едно или друго. И аз имам дни, в които не се понасям изобщо, пък в други се чувствам най-красивата на света. Просто нагласа.  Grinning

# 53
  • Мнения: 184
Още от ученичка съм комплексирана заради големите цици. Тц не големи, а огромни. И след първото раждане не намалях осезаемо, а пък сега отново съм ги напъплила.Ужас. Мацките които се оплакват от малките си цици, просто не знаят какво е да ти тежат да те дърпат напред, и лятото да ти е кофти като се пуснеш с потник, щото приличаш на новоизлюпена фолк фурия и като се погледнеш в огледалото първото нещо, което да видиш е  smile3511пак огромния си бюст, на фона на който и задника ти(колкото и да е огромен) не се забелязва. Така е-кой каквото си няма.

# 54
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Имам комплекс че съм дебела от едно известно време. Не мога да се преборя с него а ме мързи да се боря с дебелината си, така че просто си покривам огледалото.

# 55
  • Мнения: 7 430
Да, имам си Blush...но като, че ли привикнах с тях и не ми правят голямо впечатление Wink а и мъжОто каза, че ще ме смени, ако променя нещо Mr. Green

# 56
  • Мнения: 3 576
На тази възраст вече съм се преборила с всичките си комплекси, а като малка имах доста относно външността.

Това което не харесвах го коригирах по някакъв начин, а което не подлежи на корекция умело го прикривам.
Дори вече стриите по корема и краката не ме притесняват, а белега от секциото е мойта гордост и не ми пречи да си нося изрязани бански.

# 57
Имам разбира се няколко мини комплексчета,но се опитвам да се справя.Не винаги успявам Sad

Общи условия

Активация на акаунт