Биогая

  • 1 378
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да попитам някой от вас давал ли е биогая заради захранване? Малката е на 6 месеца, захраних я преди почти месец а спрях биогая преди 2 седмици... Не сме имали колики, запек, разтройство, нищо... Давах го за всеки случай.. И сега има ли смисъл да го давам пак?

# 1
  • София
  • Мнения: 9 534
Аз давам на дъщеря ми различни пробиотици през целия й живот (4 г), така че съм на мнение, че те НЕ вредят, но все пак тя има запек и ако по някаква причина не й дам пробиотик, се запича. Не знам щях ли да го давам, ако няма нужда. Чувала съм, че някои майки ги дават на децата през целия период на въвеждане на нови храни, не само в началото на захранването. Също така се явяват добра профилактика срещу летни вируси. Най-добре да попитате педиатъра на следващата консултация, но дотогава и да давате Био Гая, няма да навреди, може само да е от полза.

# 2
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да попитам някой от вас давал ли е биогая заради захранване? Малката е на 6 месеца, захраних я преди почти месец а спрях биогая преди 2 седмици... Не сме имали колики, запек, разтройство, нищо... Давах го за всеки случай.. И сега има ли смисъл да го давам пак?

Само немските капки Lefax ни помогнаха нищо друго!

Общи условия

Активация на акаунт