Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 март 2018, 11:35 ч.

ВИП отделение към АГ болница Варна

• 13 374
  • 199
  •   1
Отговори
# 195
Здравейте,

Много ми е полезна темичката, благодаря на всички споделящи.

За изборът на лекар/екип нямам въпроси. Но не ми е ясно как стои организацията с избор на етаж/ВИП? При постъпването на определената от израждащия АГ дата ли заявявам на кой етаж искам да съм или предварително трябва да си "резервирам" стая? Кога и къде става изборът на етаж?

# 196
Ако сте планово и си имате избрана дата, предварително се уточнявате с АГ-то, че искате да сте на ВИП етажа.

# 197
Здравейте и от мен!
Този месец ми предстои раждане секцио в АГ на 7 етаж с проф. Емил Ковачев. Почти не намерих информация и мнения за него по отношение на раждане секцио. Повечето,които са дали мнение за него е било за репродуктивни проблеми. По всичко изглежда, че е голям специалист, но бих била благодарна, ако някоя мама тук е родила с него и може да сподели наблюденията си от него и екипа му.

Благодаря предварително!

# 198
Здравейте момичета. Някоя от вас раждала ли е при д-р Николов? Записала съм се за секцио за 06.11 във ВИП в АГ. Препоръча ми го наблюдаващия бремеността, но реално нямам препоръки от някой, който е раждал при него. Ще бъда благодарна ако споделите мнение.

# 199
Коментарите са противоречиви, като за всички останали в АГ-то. За него се носи мълвата, че има малко по-специфичен хумор, който не се понася на всяка една родилка Simple Smile Аз лични впечатления не мога да изкажа, той ме прие, но бях с избор на екип на друг лекар, отнесе се добре към мен, беше любезен и без излишни коментари.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт