МЕХМЕД ЗАВОЕВАТЕЛЯ с КЕНАН ИМИРЗАЛЪОЛУ - ТЕМА 2

  • 57 088
  • 651
  •   1
Отговори
# 510
  • Варна
  • Мнения: 1 226
Султанът, макар да е превзел Константинието, пак е много зает.
Раздава титли и имения, а после прави преглед на ханъмките в харема. Там сме и ние - наредени, коя поглежда хитро, коя поглажда по косата, а на Гиги хатун дава кърпицата си да му я оглади, че се измачкала в битката.

# 511
  • Мнения: 15 389
Султанът, макар да е превзел Константинието, пак е много зает.
Раздава титли и имения, а после прави преглед на ханъмките в харема. Там сме и ние - наредени, коя поглежда хитро, коя поглажда по косата, а на Гиги хатун дава кърпицата си да му я оглади, че се измачкала в битката.


Еееееее,  начи хубо почна, до момента с даването добре ти се получаваше... ама накрая се изложи  такъв султан дето да ми дава това онова за гладене и у дома си имам Laughing Laughing мини лютфен на поправка  Praynig Praynig

ПП. Великова  Heart Eyes Hug дай молим тЪ някое не толкова оФисялно обръщение дето те зова... че така като ти говорим на ВИе в нета, сякаш не една две сте ми насреща  Laughing Laughing

# 512
  • Мнения: 2 555
 wavey Привет сладурки! Hug
Раздава титли и имения, а после прави преглед на ханъмките в харема. Там сме и ние - наредени, коя поглежда хитро, коя поглажда по косата, а на Гиги хатун дава кърпицата си да му я оглади, че се измачкала в битката.
Великова bouquet мене ме назначи за главна калфа да помогна на Гиги хатун в гладенето,
 да я окъпя , нагиздя и подготвя за вечерята на свещи, където ще върне кърпичката насаме в
покоите на Султана.. Joy Joy Joy
Мисля си, дали ако бяха наблегнали на подобен сценарий рейтинга щеше да е същия?
Макар,че те умишлено го избягваха, за да не прилича на ВВ.

# 513
  • Варна
  • Мнения: 1 226
Гиги, що се сърдиш сега, баш кадън съм те назначила?!?!
Начи, ако имаше кърпички да се раздават, а не мечове да въртят, рейтингът щеше да хвърка до луната. Ама на... кадер.

# 514
# 515
# 516
  • Мнения: 15 389
Великова bouquet мене ме назначи за главна калфа да помогна на Гиги хатун в гладенето,
 да я окъпя , нагиздя и подготвя за вечерята на свещи, където ще върне кърпичката насаме в
покоите на Султана.. Joy Joy Joy


А, виде ли, сестро ... хубо го е надраскала Пипи - Гиги хатун насаме  със Султана  Crazy Crazy

Няма да има нужда да ми се провежда предварително инструктаж пред покоите му как точно да се покланям кога видя негово величество  Laughing Laughing щото си знам силиците... ще ми стигнат точно да го погледна, да стигна на една ръка разстояние от него и да се льосна подобаващо в краката му  smile3544 smile3544

Начи, ако имаше кърпички да се раздават, а не мечове да въртят, рейтингът щеше да хвърка до луната. Ама на... кадер.


 Laughing Laughing Laughing култова дума от Карадая  hahaha hahaha hahaha "кадер"  Laughing


Синан  Hug благодаря за фрагманчето с превод...

упорито ни се напомня, че финала наближава...  за някои обаче  Crazy Crazy



за други луди калинки-малинки скоро нема дойде  Wink ама нема ги посочвам с пръст,  Naughty ся не е нужно хората да ни мислят за нередовни, пипи, косе, великова  Laughing Laughing Laughing

# 517
  • Мнения: 12 152
Привет!  Hug Hug Hug

Синан  bouquet приеми тази китка за последно...следващия вторник няма да има фрагмаан









..........

Великова Heart Eyes Галка Heart Eyes Пипи Heart Eyes...хубав сценарий сте наредили  Grinning Heart Eyes Heart Eyes...аз да ви кажа не ставам за харем...не мога да деля тоя мъж с никоя друга ...или цялата му любов само за менИ или другите да си ходят Laughing Laughing Laughing

 Crazy Crazy Crazy





...................

А Делибаш какви ли неща трябваше да купува на Елени...червило и белило сигурно Joy



........................

Фенове в ТТ и днес продължават с градските легенди, че Кенан ще се върне през следващия сезон с проект на О3 Медия - полицейски сериал  Thinking



................



Чико е поверен на баткото на Синемче...значи семейство Имирзалъолу вече са извън Истанбул  Sunglasses

Последна редакция: чт, 26 апр 2018, 23:21 от косе-босе

# 518
  • Мнения: 15 389
Добро утро  Hug Hug Hug

С още един ден се доближаваме до финала... и поредното фото с прощаващи се от екипа



"Монаха Генадии" пише за батЮ:

"Най-големият джентълмен, когото познавам, е най-скромната звезда. Ето защо той винаги ще си е най-добър."


аз да ви кажа не ставам за харем...не мога да деля тоя мъж с никоя друга ...или цялата му любов само за менИ или другите да си ходят Laughing Laughing Laughing




Ей, образ  Hug Heart Eyes нали знаеш -  вярваме ти  Laughing Laughing








# 519
  • Варна
  • Мнения: 1 226
Че сме нередовни, е факт неоспорим.
Аз енергично протестирам срещу полицейски сериал! Техния "адалет" го знаем.

# 520
  • Мнения: 12 152
Привет  Hug Hug Hug




Ей, образ  Hug Heart Eyes нали знаеш -  вярваме ти  Laughing Laughing




Ей на...има място само за една  Joy Heart Eyes Heart Eyes



..................

Цитат

.... Ето защо той винаги ще си е най-добър

Адам гиби адам ....Страхотен е  Crazy Crazy Crazy











..........................

Oohhh that look!!!! 👀❤



............





Огонь по Каналу Дэ!
Стреляй, Мой Султан!


 Laughing Laughing Laughing

...........................


Аз енергично протестирам срещу полицейски сериал! Техния "адалет" го знаем.


Едва ли има нещо вярно.Просто феновете на Кенан имат нужда от някаква надежда  Heart Eyes...даже и канала написаха - Шоу тв.............








Енрике Иглесиас & Уитни Хюстън - Мога ли да имам тази целувка завинаги ? Превод

# 521
  • Мнения: 2 555


Oohhh that look!!!! 👀❤



............





Огонь по Каналу Дэ!
Стреляй, Мой Султан!


 Laughing Laughing Laughing


smile3544 smile3544 smile3544 love001 love001 love001

# 522
  • Мнения: 12 152


Нова снимка от днес  Heart Eyes...фенката не е писала къде е направена снимката...брадата му е намалена, но си стои...загубих облога  Laughing Laughing Laughing

# 523
  • Мнения: 2 555
Казват,че е от днес.

Sparkling Heart Sparkling Heart Sparkling Heart

# 524
  • Мнения: 12 152
Пипи  Hug Laughing Laughing Laughing


Фенката е късметлийка ...и снимка+прегръдка  Crazy Crazy Crazy

..........................

Да сложа Дочито и Минас  Heart Eyes



Общи условия

Активация на акаунт