Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (73) - април'2018

  • 210 858
  • 2 328
  •   1
Отговори
# 1 815
  • София
  • Мнения: 6 140
Да се запиша най- после и аз, май 2 теми пропуснах, само четях. И аз се сдобих с колонка от Орео! Grinning Отдавна не бях печелила нищо и съм много доволна. Купувах днес на дребните дъвки, сега ще проверя дали съм взела "правилните'.

Дара, честито и от мен!

# 1 816
  • Мнения: 5 435
Голямо регистриране на нови профили има заради прахосмукачката Grinning

Вярно ли, не съм забелязала. Не е честно пък.

# 1 817
  • Бургас
  • Мнения: 909
Голямо регистриране на нови профили има заради прахосмукачката Grinning

Вярно ли, не съм забелязала. Не е честно пък.
Да се регистрират, те нови няма да изтеглят, пише го в правилата, че ще изтеглят печеливш на база мнения и активност, ние скорошните няма да спечелим, ма така за тръпката участвам лично аз Simple Smile

# 1 818
  • София
  • Мнения: 1 522
Печеливши от играта на store.bg и награди луксозна кутия за бижута Simple Smile Честито Simple Smile Дано има печеливши от темата Simple Smile

https://www.store.bg/g/id-103/pechelivshi-ot-kampaniata-120-godi … schwarzkopf-.html

# 1 819
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Голямо регистриране на нови профили има заради прахосмукачката Grinning

Вярно ли, не съм забелязала. Не е честно пък.
Да се регистрират, те нови няма да изтеглят, пише го в правилата, че ще изтеглят печеливш на база мнения и активност, ние скорошните няма да спечелим, ма така за тръпката участвам лично аз Simple Smile
Сигурно ще е като играта на Филипс. Тези, които ще спечелят ще са с над 12 000 - 13 000 мнения.

# 1 820
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Добро утро.

Кацна ми мейла за данни на орео. Ще дойдат и при вас. Не губете надежда Wink

# 1 821
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Най- накрая и аз с награда от Пепси. Спечелих мултипак😊 Понеже все още се чудя дали него или раницата искам повече- останалите награди не ми трябват, реших да пробвам и от телефона на ММ. Пак ми пусна мултипак, така че ще се пие пепси😄 А ако дойде с кодове може и раничка да има 🙄

# 1 822
  • София
  • Мнения: 9 850
На МП мейла за Орео му дойде, а регнах неговия код след моя. Моя още го няма хахах Simple Smile
Писах на Спаркс, че са ми объркали данните - очаквайте обаждане от наш колега. Ами, очакваме го  Mr. Green
Имам смс, че печеля от паучовете за дом. любимци, ще зарадвам пострадалото ми кученце...

# 1 823
  • Мнения: 1 932
Голямо регистриране на нови профили има заради прахосмукачката Grinning

Вярно ли, не съм забелязала. Не е честно пък.
Да се регистрират, те нови няма да изтеглят, пише го в правилата, че ще изтеглят печеливш на база мнения и активност, ние скорошните няма да спечелим, ма така за тръпката участвам лично аз Simple Smile
Сигурно ще е като играта на Филипс. Тези, които ще спечелят ще са с над 12 000 - 13 000 мнения.

100%
Пак ще са същите печелившите. То ние изобщо няма смисъл да участваме.

# 1 824
  • Мнения: 1 902
На Орео колонките са свършили май, и от там не печеля. От Пепси - греда, 3:0.

# 1 825
  • Мнения: 3 546
Получихте ли си пасаторите от Своге? Аз от първата седмица още не съм.

# 1 826
  • Мнения: 1 932
На Орео колонките са свършили май, и от там не печеля. От Пепси - греда, 3:0.

Не са свършили. Играй по обяд. Аз тогава спечелих. На ден раздават по 25 бр.


RosMar
Пасатор май още никой не е получил. Явно още не са започнали да ги доставят.

# 1 827
  • Мнения: X
От играта за парогенератора на Филипс една от печелившите беше с около 200 мнения, така че за един от нас може и да има някакъв шанс. А и бездруго регистрирам касови бележки, наградата е пак такава прахосмукачка - робот. Ще се радвам да ми се падне, най - вече заради котешкия бентонит, който се разнася навсякъде. Друг е въпроса как домашните любимци биха реагирали на тази придобивка.
От Орео снощи и на мен ми пратиха имейл, въпреки че си попълних телефона в полето на адреса. Така и не разбрах 10 опаковки в седмично теглене ли участват или са за целия период.
Чакам списъкът на Калиакра и Циф, за да се уверя, че не съм там за пореден път. Blush

# 1 828
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 580
На Орео колонките са свършили май, и от там не печеля. От Пепси - греда, 3:0.

Не са свършили. Играй по обяд. Аз тогава спечелих. На ден раздават по 25 бр.
Аз моята я спечелих в 22,10 ч.

# 1 829
  • София
  • Мнения: 9 850
Моите бяха вечерта към 17:30-18ч.

Общи условия

Активация на акаунт