БВД - тема 23 - Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред!

  • 89 897
  • 748
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 36 597
При мен нещата не потръгват ама го отдавам на цикъла. След 2-3 дни може би друго ще покаже Simple Smile

# 256
  • Varna
  • Мнения: 201
Реших да включа млечните и плодове съвсем малко ,тъй като ми става лошо. Днес пих ел карнитин. Имам доста енергия.

# 257
  • Мнения: 847
Здравейте,и аз съм тук при вас!От понеделник съм на НВ,до обяд хапвам и много малко млечни-сирене или гауда предимно!Според мен и след всички статии които съм изчела,за отслабването е задължителна закуската!Дълги години не съм закусвала-огромна грешка(кафе на гладно),но от месец промених това и вече се чувствам страхотно,а и отслабвам!От Черешката на тортата тази седмица разбрах за режима на Ники(актьора),тя е ВМНВ или Кето диета,и чрез нея е свалил доста кг.Аз не ям хляб-не го обичам,той не ми е проблем,за сметка на това обожавам сладолед и шоколад,картофи и ориз!Но сега изцяло ги махнах и се научих да пия вода!Примерното ми меню е:
З-две сварени яйца,сирене или кашкавал,домат или краставица или маслини!
О-месо със различни салати!
В-риба със друг вид салата!
Кафето сутрин го пия с много малко мед,но вече никога на гладно!
И за мен това не е диета,а режим!Успех на Всички!

Последна редакция: пт, 29 юни 2018, 15:51 от Dkoki

# 258
  • Germany
  • Мнения: 8
Здравейте! От 10 дни и аз съм на тази диета за сега съм свалила 4 кг. Незнам ама на мен ми се струват малко за сега , може би защото искам още 10 Rolling Eyes Smile

# 259
  • Мнения: X
Абе, всички искат снощи да са заспали 90 кг, а днес да са се събудили 55, ама ....няма.    Smile
Доста вода си изхвърлила за 10 дни, очаквай леко забавяне на свалянето.
Казвам го, за да не се разочароваш и да се откажеш.

# 260
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте, ще се пробвам на режима, най много ще ми липсват плодовете, сега има пъпеши и дини и други хубости. Другото което е какво хапвате към 4 ч ако огладнеете, досега хапвах плод или ядки и съм свикнала.

# 261
  • Мнения: 711
Здравейте, ще се пробвам на режима, най много ще ми липсват плодовете, сега има пъпеши и дини и други хубости. Другото което е какво хапвате към 4 ч ако огладнеете, досега хапвах плод или ядки и съм свикнала.

Ако си позволявате млечни - таратор. Изумена съм как засища. Ако не - краставици и/или моркови нарязани на ленти овкусени с лимон.

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
За следобедна закуска мога да предложа варено яйце, шунка, кокосова палачинка, опалянка с пълнеж някакъв, печена/сурова чушка със сирене, риба тон консерва с краставица, остатък от обяда/вечерята/закуската. Изобщо всичко ям аз Simple Smile

# 263
  • Germany
  • Мнения: 8
Абе, всички искат снощи да са заспали 90 кг, а днес да са се събудили 55, ама ....няма.    Smile
Доста вода си изхвърлила за 10 дни, очаквай леко забавяне на свалянето.
Казвам го, за да не се разочароваш и да се откажеш.


Няма да се откажа много ясно, аз съм машина! Наумя ли си нещо, то обезателно трябва да стане. Nerd Въпроса е, че по цял ден седя пред компютъра на работа и трябва нещо да се направи за раздвижване  Hands Muscle

# 264
  • Мнения: 51
Здравейте,не съм писала до сега,но спазвам диетата от около десет дена,като съм я спазвала и преди и не съм имала проблеми.От около два дена изпитвам тъпа болка под ребрата в дясно,при някой случвало ли се докато е бил на диетата?Чудя се дали ще отшуми с времето или трябва да пия някакви витамини,или билки?

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз имах такава болка като приемах повече мазнини. Намалих ги и всичко е наред.

# 266
  • Germany
  • Мнения: 8
И аз имам абсолютно същата болка. Слава богу вчера беше 24тия ден и съм -7кг. Frowning Ам се чудя дали да направя 2 седмици почивка и после пак 24 дни или да потърся направо някаква друга диета. Получават се нещата с тази, но с тази болка малко се стреснах да не си направя нещо. Голяма съм паника.. Rolling EyesHead Band

# 267
  • Мнения: 320
И аз имах такава болка, при мен беше от мазното кафе или чай. Знам, че много хора го пият и нямат проблеми, но на мен не ми се отразява добре. Сега предпочитам дори мазнините за деня да ми паднат малко под границата, но да са само от храна.

# 268
  • Germany
  • Мнения: 8
И аз имах такава болка, при мен беше от мазното кафе или чай. Знам, че много хора го пият и нямат проблеми, но на мен не ми се отразява добре. Сега предпочитам дори мазнините за деня да ми паднат малко под границата, но да са само от храна.


Разбирам те. Аз видях резултат от диетата, ама прекалено мазна ми се струва с тези меса. Вече втори ден от както я приключих и нищо не ме боли. Мисля че не е за всеки организъм. Ще трябва да се търси друг режим...

# 269
  • Мнения: 51
Момичета при мен болката отшумя,като започнах да пия по повече вода.От два дена вече не ме боли.Пробвайте може да има ефект и при вас. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт