Черен молив за очи!

  • 1 851
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 901
Аз съм най-доволна от Орифлейм автоматичния.

И аз съм с него. Ползвам го всеки ден, без значение дали ходя на работа или излизам до магазина и от февруари до сега още не ми е свършил. Трябва да свършва вече! Много лесно се нанася и си стои черен, а в началото на този месец си купих такива два - зелен и син - убиец съм!

# 16
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ланком и в друга тема съм го казвала.Цена 13 лв.Струва си!

# 17
# 18
  • Мнения: 8 917
Ланком и в друга тема съм го казвала.Цена 13 лв.Струва си!
Peace

# 19
  • Мнения: 258
Ланком и в друга тема съм го казвала.Цена 13 лв.Струва си!
само 13лв ли?!очаквах да съм между 20и 30лв #Crazy
бързам да си взема и аз

# 20
  • Мнения: 2 323
Орифлейм, за черен предпочитам от тези, който се острят  Peace

# 21
  • Мнения: 6 618
Макс Фактор или Ейвън

# 22
  • Мнения: 2 039
Ланком и в друга тема съм го казвала.Цена 13 лв.Струва си!
Много евтино бе!Моят на Loreal струваше около 10лв Rolling Eyes!А,и да вметна,че съм доста доволна(само дето не е от силно черните,а по-сух,но аз такъв ефект търсех)

# 23
# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ланком и в друга тема съм го казвала.Цена 13 лв.Струва си!
Много евтино бе!Моят на Loreal струваше около 10лв Rolling Eyes!А,и да вметна,че съм доста доволна(само дето не е от силно черните,а по-сух,но аз такъв ефект търсех)

Да, и аз се дивя на цената- 13 кинта за Ланком нищо не са. А те принципно са и по- дългички, ако не се лъжа newsm78 може да се баркам и с тези на Диор...

# 25
  • Мнения: 609
на Кристиан  Диор, много съм доволна

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Аз съм най-доволна и за очи, и за устни от Голден Роуз  Peace

На мен автоматичния много ми се размазва!

Моливите на Буржоа са ми фаворити, повече ми харесат от Ланком

# 27
  • Мнения: 245
аз ползвам на Севънтийн,много е черен,хубав е и е страшно евтин 3-4лв.,а и не се размазва,става страхотно и за опушен грим дори..... Peace Peace

# 28
Ами аз съм доволна от Буржоа Hug

# 29
  • Мнения: 661
Аз експериментирах с това да заместя черния молив с черни сенки, които нанасям като очен контур и искам да споделя задоволството си от това с вас. Ефекта е страхотен!!!!Далеч по- добре е, отколкото с молива. По- естествено изглежда и лично за мен това е резултата, който търся!!!!! Много съм доволна!!!!Препоръчвам този вариант!!! newsm44

Общи условия

Активация на акаунт