Откраднат живот - ТЕМА 40 Критична точка...Бомба със закъснител

  • 35 726
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 374
Аз пък изобщо не се сетих, че и Банков е анестезиолог. Всъщност даже веднага се сетих за Биляна. Дали пък няма тя да се завърне от Лондон?
Не знам как би могло да стане това. Трябва да е сама, но в такъв случай какво става с детето й и Александър, разделени ли ще излязат да са? Пък другият вариант е направо тримата ама хич не ми се гледат пак, не виждам какво може да правят в сериала и как да ги вкарат в историята.

И на мен започна да ми омръзва това със Зорница. Вечно някой я отхвърля и предпочита друго пред нея.
Ако са решили да правят още еди сезон, като нищо ще тупкат топката в този сезон, което ме отегчава вече.
Кирилова е свободна и има сестра, обаче сестрата май не беше обратна, така че да събират Зорница с Кирилова и да се свършва тая мъка.

Заявката за този сезон (поне от промото за него), беше те едва ли не да я спасяват да не падне на дъното и си мислех, че ще се борят те за нея, а то какво стана - едно нищо, същата картинка, като предния сезон, само че вече с прякото присъствие на трети човек, че брат на това отгоре. Прекалено усложниха ситуацията и не знам какво толкова искат да ни покажат с това, че все на Зорница не й върви с мъжете. То представяш ли си вече отчаяна от това, че не й върви с мъжете, да се откаже от тях и да се хване с жени? Знае ли човек накъде може да ги избие сценаристите, все пак и Вяра имаше такова залитане. Grinning Според мен вече трябва наистина Зорница да спре с всякакви опити да стигне до Марио, особено след последното отрязване, няма смисъл да си причинява всичко това постоянно. Както преди се беше убедила, че с Банков няма да го бъде и беше решила да приключи с това, нека и сега го направи, но по-сериозно и точно тогава нещо да се случи и Марио да бъде този който ще я гони.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 11:05 от yanitsa.s

# 721
  • София
  • Мнения: 7 878
Калин само една специалност ли има? Да не се окаже с втора "анестезиология" Yum

# 722
  • Мнения: 338
И аз за Калин си мислех.

# 723
  • Мнения: 9 374
Калин само една специалност ли има? Да не се окаже с втора "анестезиология" Yum
Е то хубаво ако има такава специалност, но как ще бъдеш лекар в инвалидна количка? Това е абсурд. Че и да влиза в операции - няма как да стане. При един проблем с пациента, който зависи от анестезиолога, трябва много бърза реакция и мерки, поне от това което са ни показали досега. Та не вярвам Калин да се върне в болницата като лекар, като нещо друго може би.
Да, ужасно е, жена да преследва мъже, които поради една или друга причина не искат да са с нея. Вместо да се отдръпне и да ги остави те да я погонят, тя като едно кученце търчи и се натяга, ми, не се прави така! Трябва да видят, че може сама по себе си да е достатъчна и щастлива, а тя показва, че сама не е независима жена, а някаква развалина...тъпо 😒
Че е тъпо да преследва мъжете само тя, тъпо е, не е окей. Аз бих искала, да видя как някой се бори за нея, щото тоя мач вече сме го играли и е глупаво да се повтаря пак. Но не бих казала, че те не искат да са с нея, просто има обстоятелства, които пречат и се оказват явно по-силни. Според мен, тя не се показва като развалина, а напротив бори се за любовта си, смела е и не се отказва. И как да се откаже, като до вчера не знаеше точно за какво Марио я отблъсква? Да не говорим, че и той като Банков й дава смесени сигнали от време на време, тя като вижда, че има смисъл, ще се опитва разбира се. Прост пример със сцената когато я утешаваше за аборта -  уж стана да си тръгва и се врътна и я целуна, а миналия ден й казва, че пътищата им са различни и т.е пак няма да стане. Марио също е непоследователен в действията си - един път й дава някаква надежда, после се отдръпва и след малко пак се повтаря същото нещо.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 11:48 от yanitsa.s

# 724
  • Мнения: 3 732
Мириел, може ли като пускаш новата тема в първи пост да сложиш монолозите от първите постове на предходните теми и евентуално думите на Марио от тази ? На 44 страница са.

# 725
  • Мнения: 9 122
Калин само една специалност ли има? Да не се окаже с втора "анестезиология" Yum
[/qu



Банков беше с 2 -ра  Анестезиология, първа хирург или обратното все тая!!!
Сега за Огнянова ще се борят, ама като стане интересно!
Банков се връща по обявата за анестезиолог, жена му е умряла , той е свободен, иска вече Огнянова , но о чудо в този момент братята Ковачеви са се сетили че им е интересно вече да се борят за Огнянката и воала имаме 3 ма кандидати hahaha Joy hahaha Joy

# 726
  • Мнения: 9 374
Калин само една специалност ли има? Да не се окаже с втора "анестезиология" Yum
Банков беше с 2 -ра  Анестезиология, първа хирург или обратното все тая!!!
Сега за Огнянова ще се борят, ама като стане интересно!
Банков се връща по обявата за анестезиолог, жена му е умряла , той е свободен, иска вече Огнянова , но о чудо в този момент братята Ковачеви са се сетили че им е интересно вече да се борят за Огнянката и воала имаме 3 ма кандидати hahaha Joy hahaha Joy

А искал я - след дъжд качулка. Joy Няма да се върне той, не вярвам. Нито като анестезиолог, нито като хирург. Тия обаждания са само да разбунят духовете и ако се водим по тях, че ще се връща, то значи по тая логика дай да върнем и Верчето. Grinning  Да не говорим, че с трима кандидати маймунките на клона стават много и мазалото ще стане още по-голямо, щото сега хич не е малко. Огнянова трябва вече от покрива да се хвърли, че то отвсякъде мъже за нея изскачат дето накрая се сетили, че я искат. Joy

# 727
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
За момент си помислих, че може да се стигне до нова трансплантация и Тони да откаже, защото не вижда смисъл в живота. Тогава Зорница е единствената, която ще може да има положително влияние върху него! Как? С отношение, което да го накара да поиска да живее!

Новото лице не е ли внучката на Тодор Колев, която беше в репортажа на Нова?

# 728
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
...и нещо се случва с Огнянова и Ковачев и Банков трябва да я оперират и спасят, а братчето ще разчете скенера преди операцията...


Алоуу сценариститиии, процентче, нещо??

# 729
  • Мнения: 9 374
Новото лице не е ли внучката на Тодор Колев, която беше в репортажа на Нова?
И на мен ми прилича на нея много. Всъщност сега като си пуснах интервю с нея от "Събуди се" и клипа на Марта Вачкова, къде я има и нея се оказа, че е точно тя. Може тя да влезе като нов анестезиолог, като гледам лекар ще го играе. Изглежда симпатично момиче, все до 15 епизода ще се появи.

Ето го даже интервюто и клипа на Вачкова за сравнение:

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 14:20 от yanitsa.s

# 730
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Mного приятно момиче изглежда!

# 731
  • Мнения: 9 374
Mного приятно момиче изглежда!
Да, за Тони съм си я заплюла. Много ще си подхождат, сигурна съм. Grinning Няма начин и нея да не я завъртят с някой мъж в болницата, освен ако не се окаже обратна. Тогава Кирилова е за нея. Joy

# 732
  • Мнения: 5 846
Mного приятно момиче изглежда!
Да, за Тони съм си я заплюла. Много ще си подхождат, сигурна съм. Grinning Няма начин и нея да не я завъртят с някой мъж в болницата, освен ако не се окаже обратна. Тогава Кирилова е за нея. Joy
коя е Кирилова?

# 733
  • Мнения: 9 374
Mного приятно момиче изглежда!
Да, за Тони съм си я заплюла. Много ще си подхождат, сигурна съм. Grinning Няма начин и нея да не я завъртят с някой мъж в болницата, освен ако не се окаже обратна. Тогава Кирилова е за нея. Joy
коя е Кирилова?

Ася Кирилова, от сестрите в болницата. Миналия сезон прекара една нощ с Вяра, когато тя беше изтрещяла нещо. После по някаква случайност се оказа, че ще е сестра в болницата.

# 734
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
НОВА ТЕМА  http://www.bg-mamma.com/?topic=1029296.new#new

Моля, избягвайте постове "запис"

За цитатите - ще се постарая за следващата тема да ги събера, но новата я направих на таблет и щеше да е голям въртел.

Общи условия

Активация на акаунт