Попадате ли често на скъпи боклуци???

  • 1 439
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 694
Провокирана от поредната некачественна стока реших да попитам и вас.Често ли попадате на скъпи дрехи и обувки,които в крайна сметка не могат да сдържат и един сезон.
Аз си  купих страхотни сандали-50 лв-страшно удобни и красиви-с много финни каишки-абе въобще обувка за премяна.След първото обуване #Cussing outРазлепиха се платформите.Не съм ги купила ,зада ги нося всеки ден,но.....и за веднъж не съм ги взела.
Когато купувате дреха  или обувка качеството или външния вид са водещи при избора ви??

Последна редакция: пт, 26 май 2006, 19:35 от lidiana

# 1
  • Мнения: 5 255
Когато копувате дреха  или обувка качеството или външния вид са водещи при избора ви??

Качеството  Peace
"Евтиното винаги излиза скъпо" - беше казал някой  ooooh!

# 2
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Когато копувате дреха  или обувка качеството или външния вид са водещи при избора ви??
Ами то качеството не можеш да знаеш какво е- дори и нещо скъпо да си купил! По принцип залагам на външният вид! Peace

# 3
  • Мнения: 643
Абе уж гледам да е качествено, но с обувките е много трудно. Имам приятелка, която това е учила и работила, и тя самата признава, че на пазара има такива имитации, че и тя самата не си залага главата, кое е естествена кожа и кое не е.

# 4
  • Мнения: 5 255
Ами то качеството не можеш да знаеш какво е....

Можеш  Sunglasses
Когато дадена марка се е наложила с качеството, залагам на нея  Wink и не правя експерименти.

# 5
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Имам си няколко любими магазина, в които знам качеството какво е.
При покупка водещи са и качество, и външен вид. Без компромиси Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 35 919
Когато пазарувам първо гледам модела, дизайна после качеството и накрая цената. Ако преценя,че е скъпо и не си струва, просто не го купувам. Преди години бях сноб и роб на марката ,като такава, но вече не. Преди да си купя нещо, каквото и да било първо си определям цена /като на игра/.

# 7
  • Мнения: 6 472
За огромно съжаление съм попадала и на скъпи, реномирани маркови неща, които в крайна сметка не са отговаряли на очакванията ми. Последният ми кблъсък и на мен беше с едни обувки. Разделих се със сумата от 180 лв за нещо, от което ми излизат мехури по краката и закопчалката на едната каишка сдаде багажа още на 5-то обуване Confused

# 8
  • Мнения: 5 103
Пазарувам от определени магазини, за чуето качество съм сигурна.

# 9
  • Мнения: 972
За съжаление това че нещо е скъпо не е гаранция, че е хубаво. Трябва да гледаш качеството. Но общо взето вече си е до късмет. Като попадна на нещо добро, пак от там си купувам.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 5 228
Нямам  спомен някога да съм купувала скъп боклук - било то за мен, за дъщеря ми или за мъжа ми. Смея да твърдя, че разбирам от скъпи дрехи и обувки и мога да преценя кое е качествено, и кое - боклук.

# 11
  • Мнения: 739
не винаги марката е гаранция за качество, което е предназначението й всъщност. За съжаление тук е пълно с ментета. Виждала съм много скъпи дрехи и обувки, които изглеждат ужасно и определено не струват толкова пари. Залагам на външния вид и изработката при обувките и на материята и изпълнението при дрехите. Веднъж купих много оригинална блуза от магазин с доказано име, вкъщи видях, че всички шевове бяха ужасно криви, имаше ластичета, да стои по тялото, кото се разшиха на второто обличане и трябваше да я шия изцяло наново за да я нося - отказах се и я хвърлих. Иначе беше готина на вид и с прилична цена.

# 12
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И ние така вече се чудим от къде да пазаруваме newsm78.Мъжът ми носеше само маратонки Адидас и ходеше до Пловдив да си ги купува.Но последният път си купи последния модел за 220 лв. и точно една седмица,след като им изтече 6-месечната гаранция,направо "цъфнаха" и отидоха на боклука #Cussing out!

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Да споделя и аз - в Пловдив имаше един магазин за маркови обувки (точно до книжарницата на Джумаята) - цените започваха от 150 лв нагоре. Понеже аз повече от 50-60 лв за обувка не давам, само му се оглеждах по витрината. Миналата година пролетта обаче, обявиха пълна ликвидация - цените бяха главозамайващо надолу! Влизам аз щастлива и си купувам страхотни сандали за 20 лв (намалени от 120 лв). Понеже беше март ги обух едва няколко месеца по-късно. На второто обуване каишките се разлепиха! Залепих ги със секундно лепило и още си ги нося. Не ми се мисли обаче да дам 120 лв за обувка и тя да ми се разлепи  #2gunfire! Пак казвам, ставаше въпрос за доста реномиран магазин! Така че, гаранция никаква, но поне да не се набутваме!

# 14
  • Мнения: 8 917
Когато копувате дреха  или обувка качеството или външния вид са водещи при избора ви??

Качеството  Peace
"Евтиното винаги излиза скъпо" - беше казал някой
  ooooh!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт