Валериан и Валидол

  • 3 569
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте...На 16 съм!От скоро имам проблеми с нервите,раздразнителна съм и се ядосвам за най-малкото!Доста често изпадам в нервни кризи или депресия . И преди съм пила успокоителни,но въпроса ми е ако ги пия продължително време ще ми стане ли нещо и ще надебелея ли,защото преди бях чела някъде ,че се напълнявало от тях...Споделете ако сте ги пиели по продължително време!Благодаря

# 1
  • Мнения: 35 873
от валериан и валидол няма да надебелееш, но ако подтискаш нервност с хранене - да
говорила ли си с майка си? тя какво мисли по въпроса?
не си предписвай лекарства сама, поговори поне с личния си лекар

"От скоро имам проблеми с нервите" е малко по-различно от "Доста често изпадам в нервни кризи или депресия " - имаш ли представа какво точно е депресия? а нервна криза?

какви успокоителни си пила преди това?

Скрит текст:
Здравейте...На 16 съм!От скоро имам проблеми с нервите,раздразнителна съм и се ядосвам за най-малкото!Доста често изпадам в нервни кризи или депресия . И преди съм пила успокоителни,но въпроса ми е ако ги пия продължително време ще ми стане ли нещо и ще надебелея ли,защото преди бях чела някъде ,че се напълнявало от тях...Споделете ако сте ги пиели по продължително време!Благодаря

# 2
  • Мнения: 5 820
   Валериан и Валидол не се приемат всеки ден. Те се приемат, когато се случи някаква тежка стресова ситуация!

Общи условия

Активация на акаунт