След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 66

  • 94 873
  • 740
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 14 492
                                       И слънцето обича и отразява Фе!

                        

                                     Добро утро bouquet bouquet bouquet



 Започвам с едно компетентно мнение на небеизвестен мъж и познзвач на женската красота.


     НОВОСТИ: О красоте и актёрской игре Фахрие Эвджен ходят легенды.
И она снялась в рекламном ролике шампуня "Эльсев", режиссёром которого был Мартин Орландо. Мартин Орландо был в восторге и похвалил её.
"Невозможно не восхищаться красотой её волос и энергией".
Вот, что сказал Мартин: " Многие в восторге от игры Фахрие. Всех восхищает её игра и её стан. Я работал со многими знаменитостями всего мира. Но мы сегодня всей командой ещё раз убедились насколько уникальна Фахрие. Её красота, энергия и профессионализм заставляют меня восхищаться ею снова и снова".

 НОВИНИ: За красотата и актьорската игра на  Фахрие Евджен  има легенди.
Снима се и в търговски шампоан "Елза", който е режисиран от Мартин Орландо. Мартин Орландо се зарадва и я похвали.
"Невъзможно е да не се възхищаваме на красотата на косата и, и енергия и."
Това е, което каза Мартин :. "Много ентусиазиран от играта на  Фахрие . Всички хора се  възхищават на играта и в нейния лагер. Работил съмс много известни личности от цял ​​свят, но днес ние като екип за пореден път видяхме  колко  уникална  е  Фахрие  и красота и , енергия и професионализъм ми направи ... я възхищавай отново и отново.



 Мартин и Фахрие 2015г Hug Hug

          https://t.co/H1CCIus7RG


  А сега да ви сервирам по едно кафенце  Wink Hug


        

   Приятен ден Peace

            

   Така вече може , нали МИМИ, Наде Wink


             

       

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 12:09 от sebilMM

# 316
  • Мнения: 3 167

               Здравейте, момичета!  bouquet bouquet bouquet

         СЕБИ, вчера четох на английски хвалебствията на този режисьор за ФЕ . Страхотни са, но нищо ново. Всеки, който е работил с нея казва същото.  Hug Ами харизма, какво да се прави. Той Бу затова поддаде.  Joy Joy Joy

              Денс съм на тема сватби и то кралски...
               
                     

              Още един принц и принцеса се взеха. Много са ми сладки. Толкова различни и уникални.  Hug

                         

                     

                   А ето и още едни атрактивни и мои любими двойки, гости на сватбата...

                     

                     

                   

                     Роклята, дело на Живанши е толкова семпла и изчистена и същевременно толкова елегантна. Адмирации за избора!  smile3501 smile3501

                    Малко извън нашата тема, но толкова красота и любов днес не мога да подмина.  Hug

                     

# 317
  • Мнения: 14 492


                         

                   На Хари , желая много щастие и любовта им да продължи дълго и спокойно . Praynig

                       

                     



 А ето и още сесии с  Мартин.

                                                               


                             

# 318
  • Мнения: 2 063


                         

               
Скрит текст:
   На Хари , желая много щастие и любовта им да продължи дълго и спокойно . Praynig

                       

                     



 А ето и още сесии с  Мартин.

                                                               


                             

Здравейте мацки!
Тази снимка на Фе не съм я виждала. Страхотно красива, уникален чар има в нея. Колието й предава екстравагантност, загадъчност и в същото време сексапил. Много ми харесва!
Напук на съседките дето не пропускат шанса да я оплюят, колкото повече я плюят, тя толкова повече хубавее...😀😀😀😀😀😃😘😘😘😘

# 319
  • Мнения: 1 042
                                      И слънцето обича и отразява Фе!

                        

                                     Добро утро bouquet bouquet bouquet



 Започвам с едно компетентно мнение на небеизвестен мъж и познзвач на женската красота.


     НОВОСТИ: О красоте и актёрской игре Фахрие Эвджен ходят легенды.
И она снялась в рекламном ролике шампуня "Эльсев", режиссёром которого был Мартин Орландо. Мартин Орландо был в восторге и похвалил её.
"Невозможно не восхищаться красотой её волос и энергией".
Вот, что сказал Мартин: " Многие в восторге от игры Фахрие. Всех восхищает её игра и её стан. Я работал со многими знаменитостями всего мира. Но мы сегодня всей командой ещё раз убедились насколько уникальна Фахрие. Её красота, энергия и профессионализм заставляют меня восхищаться ею снова и снова".

 НОВИНИ: За красотата и актьорската игра на  Фахрие Евджен  има легенди.
Снима се и в търговски шампоан "Елза", който е режисиран от Мартин Орландо. Мартин Орландо се зарадва и я похвали.
"Невъзможно е да не се възхищаваме на красотата на косата и, и енергия и."
Това е, което каза Мартин :. "Много ентусиазиран от играта на  Фахрие . Всички хора се  възхищават на играта и в нейния лагер. Работил съмс много известни личности от цял ​​свят, но днес ние като екип за пореден път видяхме  колко  уникална  е  Фахрие  и красота и , енергия и професионализъм ми направи ... я възхищавай отново и отново.



 Мартин и Фахрие 2015г Hug Hug

          https://t.co/H1CCIus7RG


  А сега да ви сервирам по едно кафенце  Wink Hug


        

   Приятен ден Peace

            

   Така вече може , нали МИМИ, Наде Wink


             

       
Аз по-скоро следобедно кафенце пия, но когато виждам такива специални намигвания към мен ми става драго, много благодаря Себи...

# 320
  • Мнения: 1 042


                         

                   На Хари , желая много щастие и любовта им да продължи дълго и спокойно . Praynig

                       

                     



 А ето и още сесии с  Мартин.

                                                               


                             
Ооо, Себи, понеже съм обективна не мога да не призная, че тази снимка с черната 👗 ми харесва, Фахрието е много естествена и мила,

# 321
  • Мнения: 14 492


  Добро утро Hug Hug Hug


               Фе ни е приготвила и кафето и кекса.Да ви е сладко bouquet


             


    Тази снимка на която  коментирахме Бу облечен доста небрежно

               

   е било в деня в който  са купували е новата си кола.


                 


          Приятен почивен  днен smile3525 

# 322
  • Мнения: 3 167

                Здравейте!  newsm51

            Това е страхотно!  Hug

                 

                   


                Днес феновете се впечатляват от кралската сватба и съпоставят двете двойки.  Hug Ами където има любов, красотата и щастието са задължителни 1  Hug

                     

                     

                  Приятен почивен ден!  bouquet

# 323
  • Мнения: 345


  Добро утро Hug Hug Hug


               Фе ни е приготвила и кафето и кекса.Да ви е сладко bouquet


             


    Тази снимка на която  коментирахме Бу облечен доста небрежно

               

   е било в деня в който  са купували е новата си кола.


                 


          Приятен почивен  днен smile3525 

Ранобудната ми красавица...в 7 без 20  ни кани на кафе,а аз чак сега ще и откликна...
Интериорът ми е познат, фотографът също има снимки до прозореца, не греша,Себи,нали?

# 324
  • Мнения: 345
И аз много харесвам тази двойка , затова ви поднасям Мегън във втората си булчинска рокля...
https://m.netinfo.bg/media/images/33328/33328870/orig-orig-princ … oaleti-iaguar.jpg

# 325
  • Мнения: 14 492

    Ади  Heart Eyes да, Фе си пие кафето  в нейното жилище в което жишееха с Бу преди да обявят шръзката си и ние гадаехме и умувахме кой е правил снимката Laughing Laughing

   Аз също харесвам двойката и следя биографията на Меган.Тя преди да стане актриса е завършила най- престижния университет в Чикаго.

       

                      Тук е продължението........

                      Да им е на добър час!Да понесет злобата и помията която ще излеят в/у Меган с достойнство и много любов,/позволявам си да пиша за тази  двойка ,защото ми напомня много на нашата  по коментари и злоба с/у тях/


                               https://t.co/hRrxEUlFlJ

                С вторият тоалет и нашата двойка.

                                 

                                 

# 326
  • Мнения: 3 167

             Нещо ново от Бурак.  Hug Нашето момче да не е решило да си пуска дълга коса.  Joy Joy Joy Май на там отиват нещата...  newsm78 Това изглед от тяхната къща ли е?  Thinking И пак е с този талисман - рингчето на гърдите.

               

# 327
  • Мнения: 14 492
               

                  Добро утро и прекрасна седмица момичета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


                 



                       

# 328
  • Мнения: 3 167

                    Добро утро!  smile3525

            С пожелание за прекрасна нова седмица и повече новини около нашите очарователни гълъбчета.  Hug
                     

             Пише, че тази снимка е от миналата седмица. Сега излиза явно, не съм я виждала.

                     

                    СЕБИ, много си ранобудна и кафето сложила, приятна работа!  Hug
                           Хубав ден от мен!  bouquet

# 329
  • Мнения: 14 492
                    




                                                   MIMI понякога и рано тръгвам на работа:smirk:


                           Време е вече за нов проект на Фахрие.Колкото и прекрасен образ да създаде в ОК  мина доста време.


                                  


      Последните дни май Фе е  посветила на благотворителност и то не за първи път.

                         Çocukların umudu yüzlerindeki gülümsemenin sebebi olmak için son 4 gün..

                        
                

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 17:06 от sebilMM

Общи условия

Активация на акаунт