След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 66

  • 94 814
  • 740
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 14 475
                                          Здравейте Hug Hug Hug

     МИМИ за съжаление още няма превод и уточнение за плановете на Фахрие за филма който толкова много очакваме Sad Sad Sad
          
                                                   Това оставям без коментар.....

                                        



             И нещо ,  от което  стана ясно какво е отговорила Фахрие на поздрава на Бурак за рождения и ден на 4-ти юни.



                      
💋🎈Instagram Бурака. Поздравление от любимого мужа: «Моя прекрасная жена, с днём рождения, здоровья, спокойствия, всегда вместе ❤». Фахрие ответила: «Всегда... вместе♥».
[/b]




                


                 «Я предпочитаю естественность. Хотя, я так же чувствую себя превосходно, когда наряжаюсь и одета по последней моде.» Фахрие.


                  
                

# 541
  • Мнения: 3 153

           Да изплакнем очите с този неустоим красавец...  love001

             

           И неговата сладуранка  newsm53

               

                   РАЗКОШНИ!!!

             

# 542
  • Мнения: 14 475
            Понякога  се чудя , откъде им идва куража на антите да я сравняват  с друга "капка"


            

                  На нашата двойка много им отива където и да са на яхта или на сухо на пият чаша студено вино.


                        


                     Какво мисли Бурак за грима при жените.......


                   


            "Я предпочитаю видеть на женщине лёгкий макияж. Я никогда не нахожу чрезмерный макияж привлекательным и мне он не нравится. Молодым такое излишество ни к чему. Не знаю, почему думают, что это выглядит хорошо. Жаль, обезображивают себя. На мой взгляд, у слишком накрашенной женщины нет никакой возможности понравиться мужчине. Женщина делает макияж для женщины. Кто что накрасил, кто подобрал макияж под одежду и т.д.
Подведи глаза, немного добавь румян и помады и достаточно."

                Предпочитам да видя лек грим на жената, никога не намирам  привлекателен прекаления грим и не ми харесва." "Не знам защо хората мислят, че изглежда добре". Жалко, че се декизрират. Една жена с прекален грим , няма начин да се хареса на мъж. .
Почертайте  очите си, добавете малко руж и червило и достатъчно.
Превод  smile3529 smile3530

 

                                


                 Фахрие преди 5 години при  присъствието им  в Кан  с Бурак.

                            



  А сега малко шаржове  с  Бурак направени с много  любов и чувство за хумор.....


                              


                                


                            

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 07:49 от sebilMM

# 543
  • Мнения: 3 153

              Добро утро!  smile3525

            Няма никакви новини около нашите тези седмици.  newsm78
            Започнала е номинацията за 100-те най-красиви лица на 2018 година. Нямам идея обаче как става.

                 

                 

             Приятен и усмихнат ден ви желая!  Hug

                     

# 544
  • Мнения: 14 475
                                      Здравейте:heartpulse:HeartpulseHeartpulse
 
                        

                                         Под снимката Фе е написала-"Сиять"

                                     И още красота

                            


                            


                            


       Погледнах в архивите си и помислих колко снимки имам на "капки"  без макиаж  ,ако някой  си помисли да коментира фотошопа , грима или корекциите  на Фе:ill/нали съм и адвокат  Ill

# 545
  • Мнения: 5 781
                                     Здравейте:heartpulse:HeartpulseHeartpulse
 
                        

                                         Под снимката Фе е написала-"Сиять"

                                     И още красота

                            


                            


                            


       Погледнах в архивите си и помислих колко снимки имам на "капки"  без макиаж  ,ако някой  си помисли да коментира фотошопа , грима или корекциите  на Фе:ill/нали съм и адвокат  Ill

Хи-хи-хи Joy Аз познавам  една капка, която без фотошоп не прилича на себе си Joy Joy

Привет момичета! Следя ви с интерес Kissing Heart. Ще се включа при първа възможност Blush

# 546
  • Мнения: 14 475
                                       

   Хей...Лили Heart Eyes обаждай се по- често Laughing bouquet bouquet bouquet

Ти сега какво чакаш newsm78- бебе, проект или годишниа от сватбата за да ме направиш щастлива Laughing Laughing Laughing


             


               А , това на мен ми е достатъчно ЛИЛИ  за да ми е таман Wink


                 

# 547
  • Мнения: 3 153

              Добро ви утро!  bouquet

          Бурак и полуделите фенки...  hahaha hahaha hahaha Друго си е да го видиш на живо!  Joy Joy

           

           

           Крайно време е да се покажат от някъде нашите гълъбчета. Къде се покриха?  newsm78 Да не правят бебета  Thinking  Joy Joy Joy

                    Прекрасен ден ви желая!  Hug

# 548
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте, момичета!  Kissing Heart  Hug


Вече съм си тук. Ама имам много страници за прелистване и четене.
Хвърлих едно око набързо  - големи красоти сте слагали Heart Eyes
Нашето момиче е както винаги -  красота, красота и пак красота.



Може и да сте я слагали тази снимка, но повече красота никога не е излишна Heart EyesHeart

# 549
  • Мнения: 14 475
              Здравейте Hug Hug Hug

Мами Heart Exl добре си ни дошла.Радвам се да те  видя:hibiscus:

 Днес писах от работата , а там е новата версия -пълна каша и мъка.
 

Та , надявам се всичко зад Океана да е нормално.Това сме ние майките - първа помощ за децата си Hug




  Kоментарите са ,за това ,че Бурак е продал две коли /май и джипа/ и купил за удобство на жена си мерцедес.

Ами с това си е запълвал времето май. Надявам се и нещо по-съществено:ill:


   

Последна редакция: пт, 22 юни 2018, 19:31 от sebilMM

# 550
  • Мнения: 3 153

         МАМИ, добре си си дошла!  Hug

         СЕБИ, днес излезе и друга много странна статия. Май някои искат да сменят гражданството на Бурак.  newsm78 newsm78 newsm78 НЕ е лоша идея ако иска да плаща по-малко данъци  Joy Joy Joy Joy

             

             

             

# 551
  • Мнения: 14 475




                                


                    Гледам това момиче на 19- 20 години и се питам newsm78  .....още от тогава ли действа по скули, устни и т.н. newsm78


                                


                                

                     Бурак може само да съжалява, че не я срещнал още тогава Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
    
                      МИМИ  това открих при рускините по въпроса с двойното гражданство  на Бу,
                      Скоро очаквам да стане поне с 10 ...и въобще да не плаща данаци ,а да се кеефят с Фе  hahaha hahaha hahaha hahaha hahahaКудошче разбира се  Laughing

                                 Интересно newsm78 Rolling Eyes  Бурак с  двойно гражданство Laughing


                  ДВОЙНОЕ ГРАЖДАНСТВО для БУРАКА ОЗЧИВИТА
По сообщению газеты Поста, Большая поклонница Бурака Озчивита , Председатель Верховного суда Черногории Vesna Medenica предложила Бураку двойное гражданство
Vesna Medenica благодаря содействию МИДа Турции встретилась с актером лично, высказала свою любовь к его творчеству и предложила оформить гражданство Черногории



                         ДВОЙНО ГРАЖДАНСТВО ЗА БУРАК ОЗЧИВИТА!!!!!
Според вестник "Пост" големия фен на Бурак Ошивит, и   председател на Върховния съд на Черна гора Весна Мененика, предлага на Бърак двойно гражданство.
Весна Меденица, с помощта на турското министерство на външните работи, се срещна с актьора лично, изрази любовта си към работата му и предложи да регистрира гражданството в Черна гора.
   smile3529 smile3530


                                  


                                    


             А, то и красавецът ни не се знае къде  е и кога е тази снимка newsm78

                                                      



        

Последна редакция: пт, 22 юни 2018, 20:18 от sebilMM

# 552
  • Мнения: 345
[quote author=sebilMM link=topic=1028879.msg36933122#msg36933122 date=1529687536

    А, то и красавецът ни не се знае къде  е и кога е тази снимка newsm78

                                                      



        
[/quote]

От Америка,Себи,..от там е тази снимка....отвори това албумче ...

# 553
  • Мнения: 14 475
    


           Ади Heart Eyes от палмите и интериора около него се сетих , но го бях постнала и го осавих защото ми хареса Бу там.



                                      Шик, сексапил,красота.....женственост. Това е ФЕ!


                                      


              Много ми се иска да ви пожеля приятна петъчна  вечер с любимата си песен , представяйки се ,че танцуващата двойка са Фахрие и Бурак Hug

                 Няма да пропусна да е в черно-бяло Wink

          




     Много мащабно се отразява интересът към Бурак за двойно гражданство и като резултат е и поместването на това.


                

Последна редакция: сб, 23 юни 2018, 00:16 от sebilMM

# 554
  • Мнения: 3 153

          Здравейте!  newsm51

         Да сложа нашето слънчево момиче, да ни е слънчев денят, че при нас е нещо мрачно днес.

                   

            ФЕ набира скорост в Инстаграм  newsm10

                   

             Ще има ли проект или някоя екзотична почивка, все още сме в очакване.  newsm78
            Какво ли е намислил Бурак ?  Thinking Thinking

                 

             Приятен уикенд, момичета!  Hug

             МАМИ, как беше в Америка? Въпреки, че съм голям пътешественик, все още не съм достигнала до там. Чакаме впечатления когато имаш време. Hug

Общи условия

Активация на акаунт