едно мнение за праха за пране...

  • 1 920
  • 25
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 726
искам да споделя, че се разочаровах от един прехвален прах.за него научих от форума- другите го харесват и реших да пробвам. ама тоя Сано Максима изобщо не изпира- дрешките остават с петната от сокчета и пюрета... smile3518
преди него ползвах Персил сензитив и всичко беше ОК, а за Тео бебе мога да кажа че е доста по-добър отпреди 5 години, но не ми харесва миризмата му...
а аз искам дрешките винаги да са като нови...много ли искам- по-малко не мога...

# 1
  • Мнения: 271
ако искаш вярвай,но онзи ден купих Ехо савекс и ми изпра петна от череши и кет-чуп.не можах да повярвам като извадих дрехите от пералнята.за Сано максима нямям мнение,защото тук не съм го виждала в нито един магазин и съответно не съм купувала.а Ехото ми го препоръча една позната и аз бях доста скептично настроена.

# 2
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 360
За по-трудни за изпиране петна използвам някакъв обикновен сапун, например ТЕО. Намазвам петното, оставям дрешката няколко часа и после в пералнята със съответния прах. Ехо Савекс и аз ползвах и пере доста добре, сравнено с цената. Сега съм минала на ТЕМА + Семана - та ще видим. Thinking

# 3
  • Мнения: 2 274
На Сано-то само славата му е останала.
До скоро ползвах детския течен Фрош, но сега са  го сменили и взех на Domal-Baby Fashion -пак течен, немски. ИЗпира и омекотява. Специално за бебета и противоалергичен.

# 4
  • Мнения: 680
пера с ариел предимно,дори и на малкия дрехите пера с такъв прах с какъвто и нашите!доволна съм а и петна няма Simple Smile

# 5
  • Мнения: 867
Аз лично ползвам Baby flex-опаковка от 3 кг, струва някъде около7 лева, не оставя никакви петна, без натрапчив аромат, противоалергичен е. Не ми се е случвало да не изчисти някое петно!Купувам го Вис Виталис в Пловдив. 

# 6
  • Мнения: 46 477
Аз си пера с "Тайд" или "Ариел" и почти не остават петна, ако все пакима някое упорито- малко "Вениш" и решавам проблема  Peace

# 7
  • Мнения: 8 917
искам да споделя, че се разочаровах от един прехвален прах.за него научих от форума- другите го харесват и реших да пробвам. ама тоя Сано Максима изобщо не изпира- дрешките остават с петната от сокчета и пюрета... smile3518
преди него ползвах Персил сензитив и всичко беше ОК, а за Тео бебе мога да кажа че е доста по-добър отпреди 5 години, но не ми харесва миризмата му...
а аз искам дрешките винаги да са като нови...много ли искам- по-малко не мога...
Не може да очакваш от бебешкият прах да избелва Peace Аз правих така - пускам на кратка програма зацапаните дрешки с обикновен прах и след това още веднъж със Сано Peace

# 8
  • Мнения: 733
Много хора казват, че на Саното само името и славата са останали, а аз си мислех да го пробвам  newsm78. Инче пера с Тео Бебе и съм много доволна да наистина няма много миризма, но поне мирише на чистичко, а ако си сложиш омекотител ще имаш и приятна миризма. Аз не ползвам, но доста мами ползват Семана сенситив, те ще ти кажат за омекотитела по-добре от мен. Wink

# 9
  • Мнения: 878
аз откакто се е родил пера само с Персил (но от Германия ,въпреки че и тукашният изпира много добре) и Силан .Нямам никакви проблеми нито с петна ,нито с алергии.Като имаш предвид ,че го мажех със захтин и всяка вечер пелената и хавлията му бяха мазни и зелени  Mr. Green ,следи няма след прането.

# 10
  • Мнения: 3 447
Аз пера със Сано, но за петната ползвам Вениш. Мисля си, че ако е хипоалергенен един прах, не може да е много силен срещу петната newsm78

# 11
  • Мнения: 648
Пера си с Тео бебе и съм си много доволна, аромат, изпиране, всичко, ако наистина има упорити петна, слагам Вениш Peace

# 12
  • Мнения: 992
и аз си пера с тео бебе и съм си много доволна изпира си всичко и така хубаво избелва и аромата му ми харесва

# 13
  • София
  • Мнения: 98
Сано Максима бейби наистина не изпира петна, но при положение, че е хипоалергенен не мисля, че може по друг начин. Дрехи с петна пера със Сано Максима Оксиджен, той е специално за петна на цветни дрехи. Според мен пере страхотно, не слагам Вениш, а от петната няма и следа, но не е бебешки. Дрехите на бебето пера с него от както стана на 6 месеца. Не мога да го сравня с Персил и Ариел, които се продават тук. Пере много по-добре.

# 14
  • Мнения: 2 631
Аз съм доволна от Сано-то, изпира идеално, ако има петна ги натърквам преди това на ръка Peace

Общи условия

Активация на акаунт