Кауфланд - тема 28

  • 80 947
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Нямаха те, пили били навремето. Едната даже с мен заедно си купи. Абе, ще го дегустирам още, може и аз да му ръгна малко мляко, че да ми се услади.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
И аз обичам изчистените яйца - плескам с памук заради малката. Купих си боя на капсули онзи ден и ги прибрах някъде .... сега ще трърся Laughing

# 47
  • Мнения: 3 210
Киса, ако не обичаш разтворимо кафе, няма как да си възхитена.
Аз за работа си вземам разтворими и това ми е фаворит - прави каймак и е по-меко.

# 48
  • Мнения: 68 549
Нашарените с памук някак са ми чужди ... като малки вкъщи сме боадисвали с тревички и чорапогащник и др, но не и с памук. Може би за това така и не ги възприемам и до ден днешен...и ми стоят все кафеникакви и еднакви също Rolling Eyes

# 49
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Цитат на: ВечеПетя link=topic=1028964.четвъртото#msg36540945 date=1522953693
Киса, ако не обичаш разтворимо кафе, няма как да си възхитена.
Аз за работа си вземам разтворими и това ми е фаворит - прави каймак и е по-меко.

Обичам, предимно такова пия. Досега пих някакво лидълско и ми допада, пък това...ама ще свикна де, пари съм дала. Joy



# 50
  • Мнения: 14 767
Аз пък боядисвам основно с памук,няма начин да не станат. 😃 И с лук също.
Да се оплача-няма бели яйца за мен,за поредна година. 😔

# 51
  • shumen
  • Мнения: 17 973
Днеска и аз сварих половината от белите,но пак ми се напукаха доста.В Събота съм оставила да има и за детето,че няма да ме остави на мира иначе.

# 52
# 53
  • Варна
  • Мнения: 25 229
От 39 яйца се напукаха 9. Прилично... Тая година реших да пробвам желатинови бои, голямо мацане и мазане, изхабих сигурно 20 торбички. Така пустосвах по едно време, че за последен път боядисвам яйца, догодина който иска да си купи боядисани от магазина Laughing Общо взето най-доволна съм от червения цвят, станаха 11 червени и то с хубаво покритие. Другите цветове що така не се получиха не знам. Но като цяло бива, от самолет изглеждат добре, хахах Crazy


# 54
  • Мнения: 7 847
В нета се върти вариант за варене с картонената кора, казват, че имало ефект.
В картонената кора, в която се продават ли? Тя не се ли разпада във водата?

# 55
  • Русе
  • Мнения: 7 055
Какви са тез царски трапези, пирове и корони?
Харесах си само краставици, ОМО и Бинго. Нищо царско Joy

# 56
  • Мнения: 68 549
Месечинке....прекрасни яйчица. Бели ли бяха всичките?
И ние наредихме една кора, а имаме и още да боядисваме. Май ще хвърлям...то няма да има изяждане...

# 57
  • Варна
  • Мнения: 25 229
Не, кафяви бяха. То затова синьото ми зеленее.

# 58
  • Мнения: 1 953
Вики, видя ли че краставиците са био и са за брой?

# 59
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 140
Аз си харесах шоколад Своге ,черни маслини Мамут ,зехтин,чипс,сладолед,торта Гараш,захар и може би чушки.

Общи условия

Активация на акаунт