По план...смотана работа.

  • 4 956
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 843
хаааа,  да, бе... План.. И аз трябваше да имам  щерка , зодия Близнаци или Везни. А, то не стига че 1 /ЕДНА /година я изработвахме.. и се тюхкахме, но си се зачена, когато тя си реши. И то , точно когато на нас не ни беше до това:-))  И ето я... зодия Овен, закъсняла с 1 година... чакана.., та чакана:-))
    Действайте си.., той самият процес по правенето също не е за изхвърляне  Heart Eyes
 

# 16
  • Мнения: 191
Здравей и от мен Grinning
Миличка тия неща по план не стават и аз трябваше да родя след 10тина дена е да ама не!
Та и аз разбрах, че планове не вървят!Искрено ти пожелавам скоро да видиш и твойте чертички, горе главата идва лято, сланце, море използвай времето да се забавляваш и току виж точно когато не го очакваш бебенцето ще стане Hug
Пожелавам ти много успех и да ти мине лошото настроение, защото нищо лошо не се е случило в крайна сметка предстоят ти само хубави емоции в очакване на малкото слънчице  bouquet
Дано съм успяла да те разведря малко Joy

# 17
  • Мнения: 148
Ти пък как избра 3  години разлика между лапетата, 4 си е по-добре Wink Simple Smile Simple Smile
Айде УСПЕХ и да се похвалиш скоро!

И все пак проблема наистина може да е в пролактина.

Моите са с четири и страшно се обичат. Проблема да е в разликата. Всичко се нарежда от само себе си. Не насилвай нещата.

Успех!

# 18
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Абе планове... Stop
И аз къде 4-тия рожден ден на Камен смятах да бременея, че и от раз очаквах да стане, като него Laughing Та добре те разбирам - като си спомня колко смотано се чувствах, и при всеки мензис рев що не става... абе кофти си е и много зле се отразява на психиката Confused
Няма да увесваш нос ся - няма да те подмине второто, че и третото - може и накуп Peace Hug А тогава ще се питаш що ти е трябвало - това задължително Mr. Green
И гордо с кърмачеството, плз - колко са тези майки, които ако искат, може с години да не ползват противозачатъчни мерки Laughing Сега като си знаеш, можеш да си се кефиш за след второто какъв секс без пазене ще падне - с години Mr. Green Laughing
 Hug Горе главата и да нагушкаш бебовците на срещата - заразни са Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 980
Горе главата и да нагушкаш бебовците на срещата - заразни са Heart Eyes

 newsm62 newsm10

Искам да споделя само, че е страхотно да си отглеждаш овен - от самото начало...... бебеправене на брега на морето, студени коктейли и топли вълни; раждане в разцъфващата пролет, разходки лятото из хубави пловдивски паркове, прохождане пролетта и пак лято на лазурния бряг, но с един повече...  Heart Eyes

Но разлика от 4, 5 години ми се вижда по- добър вариант. Остави Мая да се наслади на бебешките си години, не я прави голяма кака от сега.

Приятно бебеправене. Grinning

# 20
  • Мнения: 115
Бу, аз пък тия дни трябваше да имам две годишна щерка...по план. И как си мислех, че няма да преживея разлика между децата повече от 10 години, и как ще съм стара за бременеене след 30...Пълни глупости! Днес детето ми става на 11 години, аз се доближавам уверено към 33, а плана продължава да е under development.
Ти поне имаш най-прекрсната "причина" да не забременяваш - кърменето Simple Smile Горе главата, има и други дати в календара, че и други календари. Пък и по-голямата кака ще се радва по-осъзнато на бебето.

# 21
  • Мнения: 2 123
Бу, не се отчайвай. сигурна съм, че точно сега, когато вече гледаш с ирония на това как се опитваш да планираш божиите неща, бебето ще дойде   bouquet А и по добре този план да не става, отколкото по-реалните /моето първо дете по план вече трябваше да е на 3 месеца  Cry, но явно планът на съдбата е бил друг/

# 22
  • Мнения: 3 161
Бу, ми те по план тез неща не стават. Виж ме мене (знаеш какво имам пред вид) - и моят план отиде на кино. Отпусни се, забрави за плана и се наслаждавай на няколко месеца секс без ограничения. Детето ще дойде само, когато реши (и по всяка вероятност ще е в някой неподходящ за теб, но много подходящ за него момент).

# 23
  • Мнения: 5 313
По план трябваше да имам дете още преди 2-3 години,но уви,все още нямам. Confused

# 24
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Знам, че е гадно много, ама повярвай, че на мен ми се иска да се притеснявам, защо не става второ бебе, а не като сега, защо и едно не можем да си направим Sad Поне знаеш, че с мъжът ти сте здравословно способни да имате деца Simple Smile Успех от мен   bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Тъй е то, знам аз... Гуш и прегръд, няма се депресираш!!  Hug
Аз възнамерявах едни работи и аз, надявах се да бебеправим скоро, обаче отложихме и мирясах, а ми се искаше да имат малка разлика дечурлигите. Сега смятам, че Мая ще е по-голяма, живот и здраве като стана пак мамка, та ще ми помага съвсем много доста... И не ги мисля тия работи, а като им дойде времето ще му мисля и ще гадая будещето....
Когато му дойде времето ще се случи и ще видиш, че точно тогава е бил моментът!  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 120
Бу, по план трябваше да имам бебе на 4 месеца/ако нямаше аборт/, а иначе по план пак -- трябваше да съм бременна отдавна, отново.
Горе главата. Планът все ще проработи в твоя полза. Hug

# 27
  • Мнения: 1 765
Някой успял ли е изобщо да живее по план, да свърши нещо по план, без макар и минимално да му се объркат нещата......е, аз безкрайно мразя плановете, защото винаги се случва нещо, което тотално да ми разбие намеренията и желанията....
Аз също сега щях да съм мама с 6-месечно бебе, но само щях...явно ще съм от по-зрелите мами, ако изобщо съм.... smile3516

Бу, по майка си съдч, че с 2 бебета "на ръце" си е екстремно преживяване ( със сестра ми сме с 1 год. и 4 месеца разлика ), дъщеричката ( дано не греша  newsm78 )  ти като поотрасне, дори ще ти помага с бебчо... newsm74

# 28
  • Мнения: 1 866
И аз така правих планове и ето резултата - ще раждам точно по жегите! Въобще не ми бяха плановете такива, но това е положението. Когато спрях да правя планове и започнах да правя повече секс (а не оплождане), тогава стана. По онова време като пишех в Искам бебе бях казала една приказка дето майка ми все повтаря : "Когато си правиш планове, Господ се смее. "

Отпусни се и ще стане. Стискам палци скоро да се похвалиш.   bouquet

# 29
  • Мнения: 235

  Планове!!!!!  От  години съм само планове. Първо чакам да не ми дойде.Но все ми идва. Следва един ден, в който само плача и не намирам сили да продължа. После чакам овулация, следват  две седмици изпълнени с надежда. И пак ми идва и така. Проблемът е, че не знам до кога ще издържа.
   Това не беше ободряващ постинг, за което съжалявам, но току-що ме посети лелката. От утре пак ще вярвам и ще се надявам. Вярвайте и вие. Ще ни посети и нас едно малко сладко бебче.

Общи условия

Активация на акаунт