"БОГАТСТВО" /SERVET/ с Юсуф Чим и Бахар Шахин ~`Тема 1

  • 53 056
  • 322
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 10 802
Кудрет май уволни Селин newsm78

# 196
  • Мнения: 1 732
Да,така пишеше,че ще разбере...В озета ли го четох или в коментар,не знам

# 197
  • Мнения: 3 203
Кудрет май уволни Селин newsm78

Точно се мъчех да се сетя името и Embarassed

# 198
  • Мнения: 10 802
Севим май ги кани у тях newsm78

Дед говорит: Откуда Ханде знает о Эфе? Джан: Бросьте эту тему, я все улажу! И тут дед орет на Джана: Да что ты уладишь? Что ты сделаешь? Твоя возлюбленная виделась с бывшим возлюбленным! Если ты хочешь

Кудрет към Селин...Пришло время познакомить тебя с моей новой возлюбленной. Знакомьтесь моя Душа, а это моя жена... все в шоке... он такой: что то совсем не удивлена ты Бильсе. Или же вы знакомы? Бильсе: Да ты что, нет конечно.

Кудрет към Селин...даёт ей деньги для ее дочери. Сказал, что все знает, что она встречалась с ним ради дочери, чтобы получить деньги! Поэтому он ее и не убил... все таки у него есть сердце

Последна редакция: чт, 26 апр 2018, 21:27 от Svet_sz

# 199
  • Мнения: 1 732
Благодаря,Свет..поне маалко от малко да разбера,че съм като теле ...не че не съм си теле и по зодия,ама...

# 200
  • Мнения: 3 203
Майката на Коркмаз направо е ку- ку  #Crazy #Crazy #Crazy

# 201
  • Мнения: 1 732
Започнаха да превеждат..Това казва майката на Коркмаз

МНЕ СЫН СКАЗАЛ , ЧТО ЕСЛИ ВЫ ПОЛИЦИИ ВСЕ РАССКАЖЕТЕ , ТО ЕГО АРЕСТУЮТ ...ВЫ МЕНЯ НЕ ЗНАЕТЕ , Я ВАС УНИЧТОЖУ , ЕСЛИ С НИМ ЧТО ТО СЛУЧИТСЯ

# 202
  • Мнения: 10 802
Майката на Коркмаз се кара на Фера ,че вкарвала Коркмаз в криминални дела ...чу Фера да говори с Коркмаз за Нарин..нали я търси полицията...

# 203
  • Мнения: 10 802
Значи Йозлем и Фера се познават...

Тва Нарин взе да ме нерви....айде и убиеца тръгна подире и...

Последна редакция: чт, 26 апр 2018, 21:51 от Svet_sz

# 204
  • Мнения: 3 203
Значи Йозлем и Фера се познават...

Сигурно от домът в Адана  Thinking

# 205
  • Мнения: 1 732
Не мога да разбера ,директорът мисли,че това е момичето,което търсят или я води в Истанбул ,за да намерят момичето,което търсят..

# 206
  • Мнения: 10 802
Не мога да разбера ,директорът мисли,че това е момичето,което търсят или я води в Истанбул ,за да намерят момичето,което търсят..

Аз така мисля newsm78

# 207
  • Мнения: 3 203
Не мога да разбера ,директорът мисли,че това е момичето,което търсят или я води в Истанбул ,за да намерят момичето,което търсят..

Аз така мисля newsm78

Директорът ще трупа точки пред Кудрет Бей ама  май май ще духа супата  smile3505

# 208
  • Мнения: 1 732
И мен много ме нерви Нерин... Охооо,ревност вече...

# 209
  • Мнения: 10 802
Коркмаз май изпитва нещо към Фера...как гледаше след нея...а пък Дуру още не мога да разбера каква игра играе и какво цели...май наистина е влюбена в Джан...мамашите се питат наистина ли го обича ,заради самия него или заради това ,че ще наследи дядо и...


Раздвижи се серията ...дано и рейтинга утре се качи...Днес в инста четох много постове...феновете се молят да не спират сериала...да го преместят в друг ден или пък да го отложат за лятото...



Последна редакция: чт, 26 апр 2018, 22:17 от Svet_sz

Общи условия

Активация на акаунт