КАТО ДВЕ КАПКИ ВОДА - сезон 6, тема 4 /08. - 22. 04.18 г./

  • 46 881
  • 581
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 393
Гледам господарите, Ненчо прави супер превъплъщение на Аксел. В тази връзка да попитам защо не присъства на бутона на късмета Гънс или Бон Джови например. За сметка на това, Фреди и Майкъл до откат. И Тина Търнър да не забравя.

# 226
  • София
  • Мнения: 5 828
На мен пък Rain ми е любима песен и според мен Деси се справи прилично.

# 227
  • София
  • Мнения: 11 529
Вяра, и на мен Славин ми е любимец. Спечели като Фреди, но на мен повече ми хареса като Майкъл, с Фреди беше като цяло слаба вечве. Днес също беше страхотен.

# 228
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 489
 Според мен няма нужда от вътрешнозаводско оценяване.Като черно тото е.Ясно е,че на Гери пак ще и хареса Коце.

# 229
  • Мнения: 10
Здравейте! Следя предаването от скоро, мернах в стара теми, че сте коментирали за билети за публика. Имате ли представа откъде мога да намеря, ходил ли е някой от вас и въобще как точно стоят нещата по този въпрос? 😊

# 230
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Според мен няма нужда от вътрешнозаводско оценяване.Като черно тото е.Ясно е,че на Гери пак ще и хареса Коце.

Това е част от регламента. Така е и в оригинала. Нашите, за жалост, го обезсмислят.

Здравейте! Следя предаването от скоро, мернах в стара теми, че сте коментирали за билети за публика. Имате ли представа откъде мога да намеря, ходил ли е някой от вас и въобще как точно стоят нещата по този въпрос? 😊

Билети не се купуват. Входът е с покани.

# 231
  • Вестерос
  • Мнения: 38 232


# 232
  • Мнения: 5 435
Изпуснах Софка. Моля дайте линк.

# 233
  • Мнения: 14 565
Според мен няма нужда от вътрешнозаводско оценяване.Като черно тото е.Ясно е,че на Гери пак ще и хареса Коце.
Защо е така ми е необяснимо.?Покрай сериозна статия,попаднах на това жълтеещо инфо.
http://www.bgdnes.bg/Article/6801632

# 234
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И от сайта са им светили. Не харесвам нито Коцето, нито Гери-Никол, но жълтите парцали /хартиени и виртуални/ не понасям. Да не говорим, че четат във форума /а тук също се изписват небивалици/ и си пишат статиите.

Доволна съм от сезона, защото смятах Боби за лигня, а Иван за флегма и пълна скука. Сега харесвам и двамата. Виждам, че са страшно талантливи и им се радвам.

За останалите мнението ми не се е променило.

# 235
  • Мнения: 536
Аз едно не разбирам - след като вече си имаме на "звездния небосклон" един брой Гери Никол, за какъв дявол ни е още една досущ същата, но наречена Тита?  newsm78
Гери-Никол напусна Криско и той започна да продуцира Тита.

# 236
  • София
  • Мнения: 4 429
Изпуснах Софка. Моля дайте линк.

Цялото предаване част 1

              част 2


        линк Софи

И тази вечер, трябваше Боби да спечели, но...

Честито на Славин.

# 237
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Радвам се, че спечели Славин, заслужено. Но моят фаворит тази вечер беше Иван, невероятен беше! Heart Eyes Но,... отново недооценен, уви. Frowning1 Изключително добра имитация на Дейвид Бауи. Бяха объркали малко с лещите, на Дейвид Бауи лявото око е с разширена зеница, не дясното, къде блеят гримьорите, ааа, безобразие... Simple Smile
Потресена съм от журито, от Хилда и Фънки - Коцето заслужаваше оценка нула днес, единствен Данчо дръзна да му даде четворка, а и това много му беше. Беше отвратително изпълнението на Коцето, честно, получих позиви за повръщане. Английският на Коцето е същият като този на Софи, това първо, но това му беше и най-малкият проблем с имитацията на Пол. На моменти пееше фалшиво, темброво - нищо общо, естествено, не че съм очаквала да се справи, де.. Като добавя ужасния грим и отвратителното клатене на главата на Коцето (както казах и преди - като актьор в индийски филм си клати главата, много противно), е, отвратително беше.
Боби беше доста добре, хареса ми.
Гери-Никол не ми хареса, много грубо пее (принципно, поне за мен), грам не се доближи до оригинала.
Софи - не знам, трудно ми е да коментирам точно това изпълнение. Но пък самата Тита, която виждам за първи път (както и за първи път разбирам, че съществува, де), толкова ми наподоби Гери-Никол по физиономия, че май през един калъп са минали, пффф....
Марги.... Не, не може да имитира никого, не и не.
А Златка беше страшно прецакана със Слави, какво да си говорим.

# 238
  • Мнения: 538
По принцип не съм от феновете на Иван, но се справи с Дейвид Бауи.


Даже пя доста сполучливо.

Песента е невероятна, но слабо известна за публиката, а това в този формат не може да донесе победа.

# 239
  • Испания
  • Мнения: 37 503
По принцип не съм от феновете на Иван, но се справи с Дейвид Бауи.


Даже пя доста сполучливо.

Песента е невероятна, но слабо известна за публиката, а това в този формат не може да донесе победа.



Песента на Боби беше много известна и пак не му донесе победа. Така че...

Общи условия

Активация на акаунт