КАТО ДВЕ КАПКИ ВОДА - сезон 6, тема 4 /08. - 22. 04.18 г./

  • 46 895
  • 581
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 6 491
На пресекулки гледах шоуто, но я ми обяснете Коцьо не стана ли първи с вота на участниците? След оценките на журито май не беше първи? А и зрителите дадоха 10 на Софка.
 Най-добре се справи според мен Боби.

# 556
  • Мнения: X
Явно Коцьо ще спечели формата, колкото и да не ми се иска да е той!
Не мога да го разбера Фънки - не понася и е върл противник на чалгата, а пък бута напред Коцето и е винаги очарован от неговото представяне! Че чак държи сметка и на Хилда, че не му даде 10 точки.
Ето малко за чалгата/телевизията от Васко Кръпката:

https://www.youtube.com/watch?v=6n45k9cJGfA

# 557
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На пресекулки гледах шоуто, но я ми обяснете Коцьо не стана ли първи с вота на участниците? След оценките на журито май не беше първи? А и зрителите дадоха 10 на Софка.
 Най-добре се справи според мен Боби.

Журито:



След вота на участниците:

# 558
  • Мнения: 11 540
Mari_Mar, страхотна си! Благодаря за линковете!  bouquet
Изгледах изпълненията още веднъж, ами не беше Коцьо най-добрия. Боби, Златка, Гери бяха много по-добри от него. За Софка съм съгласна с Фънки, че докато не понаучи английски няма как да ѝ се получат нещата на 100%, нищо че от към пеене е перфектна. Просто с този "кен лий" стайл на изпълнение на песните, всичко отива по дяволите.  Rolling Eyes

Добре, че на Боби му се падна ранния Роби.  Grinning
Скрит текст:

# 559
  • Мнения: 6 491
Благодаря, smileys! Хмхм, какво излиза, че Боби просто няма подкрепа от останалите участници. Sad

# 560
  • Мнения: 3 494
Хмхм, какво излиза, че Боби просто няма подкрепа от останалите участници. Sad
И от публиката няма подкрепа, за съжаление. Обикновено е на последните места по вот.

# 561
  • Мнения: 6 491
Хмхм, какво излиза, че Боби просто няма подкрепа от останалите участници. Sad
И от публиката няма подкрепа, за съжаление. Обикновено е на последните места по вот.


Да, жалко. На ако предположим, че не е толкова популярен за зрителите, поне "колегите" му да го оценят. Тая година много сметкаджийски подхождат в раздаването на 5те си точки. И не само между Коцьо и Гери. Някак не се оценяват съвсем обективно помежду си, струва ми се.

# 562
  • Мнения: 15 485
Сега изгледах отново изпълнението на Софи. И отново настръхнах, и отново се просълзих. А реакцията на Лоренцо,  когато Софи вдигна на високите тонове е уникална. Направо зяпна това момче. Наистина беше изключително въздействащо това изпълнение.

# 563
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
На мен пък Софи изобщо не ми хареса, нищо общо с оригинала, пя си... както си пее, е, с по-малко чалга-извивки може би, но никаква имитация нямаше.
Харесаха ми само Боби и Златка, исках някой от тях да спечели, ама...
Иван беше много зле, нито като глас се доближи до бат' Серго, да не говоря, че подскачаше по сцената като откачен.
Коцето не беше съвсем зле вокално, но не ми хареса, просто Орлин е неповторим. Поне малко да му бяха белосали сивкавото лице на Константин, да му бяха сресали грозната перука малко по-реалистично, що така грозно им нахлупват перуките, начииии,.... ама толкова си могат гримьорите. А клатенето на главата, пффф....
Гери-Никол беше добре, хареса ми този път.
Марги се постара доста да избяга от собствения си тембър, на мен ми хареса. С грима повече ми приличаше на Бъд Спенсър, но предполагам, че е заради малките и присвити очи, не че си ги е избирала.. Simple Smile
Славин... ужас беше, но ме разсмя още с появата си на сцената. Много пародийно, фалшивичко, трудна задача си беше.
Вече не ми се коментира това бутане на Коцето, защото ми е противно. А извиненията, които получи от Данчо за миналия път, не'ам думи, уфффф.....

# 564
  • Русе
  • Мнения: 1 770
На мен най-много ми харесаха изпълненията на Златка и Гери-Никол този път. И мен ме е яд за побутването на Константин.
Току-що си пуснах Нова плей, за да видя оценяването и бутона на късмета, защото в понеделник гледам само изпълненията, за да легнат децата навреме.
Не знам как ще се почекне Марги като Гери-Никол. Сигурно ще е по-обрана от Златка в същия образ. Софка като Килата - ще е смях голям. Смятам, че Боби и Славин ще се справят прилично със задачите си. Златка като Шерци - ще заложи на сексапил. Очаквам отново превъзнасяне по Константин като Лучано Павароти. За Иван съм 50 на 50 - или ще се справи, или ще е трагедия.

# 565
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 751
За Иван и аз съм 50/ 50.
Боби и Славин ще се справят поне на 90%.
Софи и Златка им давам около 20%.
ГН и Константин ще бъдат повече от добре гримирани, пеенето сигурно и на двамата няма да им се отдаде добре, но според журЕто това е шоу за имитации и ще оберат пак лаврите.
Марги Хранова и 50 години назад да се върне, пак няма да може да имитира  разтропаната кифла, от друга страна ако добре си изпее парчето, то шоуто няма да бъде  за пеене и тя пак ще е с 3 точки.

# 566
  • Мнения: 7 847
Дадат ли на някой Павароти, гласят го за голямата победа. Не го виждам Коцето, но щом са решили, той пак нЕма да дърпа.

# 567
  • Мнения: 15 485
Марги направо си извади късмет с тази песен на ГН, че ако й се беше паднала Яката дупара щях да лея сълзи от смях до припадък Joy

# 568
  • Мнения: 338
Марги направо си извади късмет с тази песен на ГН, че ако й се беше паднала Яката дупара щях да лея сълзи от смях до припадък Joy


То и така ще е пълна пародия.

# 569
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
Много зле са песните, които избират за участниците.

Общи условия

Активация на акаунт