Какъв стик/гел против изпотяване ползвате през лятото?

  • 22 073
  • 212
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 732
Аз използвам Нивеа стик доволна съм Peace
И аз така Mr. Green

# 46
  • Мнения: 4 473
Ползвала съм всички изброени до момента, без този на Виши - абсолютно недействащи при мен Sad (говоря за предпазване от изпотяване, миризмата не ме вълнува толкова).
Голям проблем ми е това потене Tired, ще пробвам Виши пък дано има ефект Praynig

# 47
Az izpolzvam na Yves Rocher i na Oriflamme,no vinagi mi ostavat petna kakuvto i da e gela:(

# 48
  • Мнения: 27 524
Никакъв. Против съм запушването на порите по такъв начин. Иначе за големите жеги - сух дезодорант, пудрата попива чудесно  Peace Ползвам мъжкия на Нивея.

# 49
  • Мнения: 2 910
В момента ползвам на Леокрема стика.

# 50
  • Мнения: 1 165
mannen.Мъжки е, но не е с натрапчива и силна миризма и съм доволна.

# 51
  • София
  • Мнения: 361
Nivea рол-он прозрачен и рол-он-ите на Avon Flutter

# 52
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Рексона

# 53
  • Мнения: 5 317
Голям проблем ми е това потене Tired, ще пробвам Виши пък дано има ефект Praynig
Пробвала ли си Одорекс део?Аз се пръскам с него през 10-15 дена и всекидневно използвам ролката на Виши или друга.Определено има ефект. Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 3 797
В момента съм с Рексона стик, но съм ползвала повечето от изброените. Проблем с потта нямам, така че и не мога да изкажа кой знае какви впечатления

# 55
  • Мнения: 99
VICHY Roll-On  с зелената капачка Peace Ползвам го от години и не мисля да го сменям.

# 56
  • Мнения: 256
На Oriflamme - морска терапия гел.Много съм доволна от него.А от време на време на брат ми ''Visit '' - страхотен е,но е скъпичък.

# 57
  • Мнения: 1 934
Аз използвам Нивеа стик доволна съм Peace
И аз използвам го от години.

# 58
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Peace

# 59
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Безароматен стик и рол-он на Ревлон.

Общи условия

Активация на акаунт