МОНОДИЕТА - тема 19

  • 78 286
  • 746
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 371
Здравейте! Реших се и аз да пробвам диетата на ВЧ. Почнах с 36ч. фаст, и след това 2 дни картофи- варени и сотирани. До тук съм -2,3 кг. Утре ще съм на печено пиле ( и в други ден). Дано успея да съм стриктна, че имам доста да свалям - към 20 кг.
Като  ми посвърши МЦ ще включа и тренажора.

# 196
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Аз изкарах 10 дни стриктно на млякото тооолкова зле ми стана ,че не е истина. Пия айрян и не засища Grinning Хапнах салата. Сега започнах втората врътка от утре на пиле , Vasenceto с теб значи вървим заедно.
Млякото ще трябва да му намеря алтернатива не знам. А забравих да кажа,че свалих 3 кг
Искам да сваля още 5-6

# 197
  • Мнения: 371
Добро утро и честит празник!!! OrchideaBlue, да, ще се радвам да вървим заедно по дни Simple Smile
Макар, че мен ме чака още едно завъртане след това, а ти ще си го минала. Тъкмо ще имаме стимул от резултатите. Аз за първите 2 дни и фаста преди тях съм на -3 кг. От 83 на 79,9. Изглежда доста, но е вода, а и аз имам доста да свалям. Дано запазя темпото и мотивацията си!
Да споделя, че допреди 3 години бях 56 кг. без промяна от както се помня. Но стрес покрай смяна на работа, местене в нов дом, безразборно хранене предимно вечер и никакво време за спорт, ме доведоха до тук. 
Днес варя пиле - за момчетата ми ще бъде пиле с ориз, а за мен само пиле. За утре пък ще го опека.

# 198
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Честит празник!
Ще се справиш няма как. Аз бях върл противник на тази диета , но реших да я направя заради многото примери около мен. Истината е ,че трябва много инат понякога си е голям глад особено вечер Grinning Закачила съм си едни къси дънчици на хладилника на една закачалка , мисля скоро да ги нося Grinning

Относно пилето , само варено вкусно ли ти е?
Аз взимам пил филе и го режа на филийки и на грил тигана. Може някоя подправка. Мин седмица 1 ния ден ядох и пиле на грил. Цяло пиле не ми стигна ,че правих допълнително пържолки Grinning

# 199
  • Мнения: 371
Ами, най-безвкусно е варено Simple Smile Ако ям вкусни неща преяждам... Идеята ми е да ям по режима и по малко, да ми се посвие стомаха. За сега не срещам почти никаква трудност, но подозирам, че с рибата ще видя зор.

# 200
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Ами да ти кажа и аз мислих как ще изкарам на риба. (По принцип обичам) Купих си от рибен магазин котлети готова на скара сьомга. Изкарах без драма даже ми се искаше още 1 ден на риба Grinning

# 201
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен!
И аз започнах диетата на Ваня Червенкова. Днес ми е пети ден(зеленчуков). Спазвам я на 99% стриктно. Единствено си слагам млекце в кафето, че така сутрешно ми е такаааа свежичко. Иначе нито сладичко, нито газирано, нито хляб, нито алкохол съм докоснала 😁 Което е истинско постижение за мен.
Отслабнала съм само 0.9 кг :/ Отдавам го на това, че имам само едни 4, макс 5 кг за сваляне и те са най-трудни. А и имам съмнения, че задържам вода, понеже чакам МЦ. Правя и упражнения всеки ден, чувствам се по-лека, дори по-изваяна. Имам чувството, че на см съм отслабнала много и гледам да не съдя много по кг. Бях 50.08, тази сутрин се теглих и съм 49,9. Целта ми е 46. Надявам се да успея!

# 202
  • Мнения: 371
Добре дошла! Хубаво е да сме повече Wink
Аз съм също 5ти ден. До тук -3,5 кг. но имам доста да свалям. Мен ме радва това, че контролирам глада и се чувствам по-лека. Основният ми проблем е мотивацията и отказването след някакво разочарование. Опитвам се да се променя Simple Smile  Успех на всички в темата, вие сте ми мотивацията.

# 203
  • Мнения: 371
Забравих да кажа, че днес закусиха една чушка сурова, а обядът ми беше запечени на тиган тиквички и лук.  Довечера сигурно ще бъде салата 🥗
Гледам да вечерям до към 6. После - вода.
Пишете и вие, да вземам идеи Hug

# 204
  • Мнения: 14
Здравейте отново!
Вече ми е седми ден (рибен). Последните дни имах леееки съгрешения. По-миналата вечер имахме двоен повод и си позволих маааалко алкохол и две хапки тортичка. За сметка на това вчера карах цял ден на краставици, удвоих си тренировката, дори отказах на една многооо привлекателна пица. Днес така се надявах на хубав резултат от кантара. Уви, само 0,2 надолу. 49,7. Днес съм на скумрийка на фурна.
Много се надявам до края на диетата да ги сваля на поне 48 кг, че така като гледам не ми върви добре с кг.
И все пак да се похваля, че продължавам, устоявам и дори тренирам упорито. Определено се чувствам много добре, макар и с -1кг. Краят ми е на 0.2.06, когато очаквам и МЦ. Разчитам на двата дни кисело мляко(млякото ми се отразява много добре на организма), а и да спре задържането на вода, таа... дано постигна резултати. Определено се старая!

# 205
  • Мнения: 523
Най-накрая я почнах и аз. На втори ден картофи съм и съм свалила 1кг. Не мога да повярвам. А ям само пържени картофи и чипс. Но малки количества, защото изобщо не ми се ядат картофи, а толкова ги обичах преди диетата.
Почнах от 66кг. Ще видим как ще е до края, ако издържа. Винаги съм била около 50, но последната една година много качих. Просто започнах да ям много.
Спрях газирано и пия само вода. Мисля да си направя лимонада. Газирана вода с лимонов сок. Мисля, че е позволен лимона, нали?
Ползвам и вибро колан.
Дано има ефект от цялото това мъчение. Grinning

# 206
  • Мнения: 14
Най-накрая я почнах и аз. На втори ден картофи съм и съм свалила 1кг. Не мога да повярвам. А ям само пържени картофи и чипс. Но малки количества, защото изобщо не ми се ядат картофи, а толкова ги обичах преди диетата.
Почнах от 66кг. Ще видим как ще е до края, ако издържа. Винаги съм била около 50, но последната една година много качих. Просто започнах да ям много.
Спрях газирано и пия само вода. Мисля да си направя лимонада. Газирана вода с лимонов сок. Мисля, че е позволен лимона, нали?
Ползвам и вибро колан.
Дано има ефект от цялото това мъчение. Grinning

Това и харесвам на тази диета. Можеш дори пържено да си хапваш, аз не рискувам с пържено, че на мен един бонбон ми личи на другия ден 😁 Но желая успех, диетата е хем разделна, хем вкусна, хем..позволена някак.
Днес ми беше вторият рибен. Чесно казано след вчерашния, днес не исках да погледна риба, но.. издържах и днес. Не мога да повярвам, но достигнах до 49.100. Надявам се утре да видя щастливото 48 😃
Като цяло последните дни се надявам на много добри резултати. Утре ми е девети ден. Доволна съм, смятам да почина ден-два и да повторя за максимален ефект. А и ме очаква абсолвентски, трябва да сме красиви в роклите си 😁 Желая успех на всички. Ще кажа крайният резултат! Започвайте и не му мислете, заслужава си! Simple Smile

# 207
  • Мнения: 371
И на мен ми беше 2ри рибен ден. И аз изкарах и утре ще пиша какъв е резултатът до тук. Днес обаче бях -5,2 кг. явно диетата работи!
Добре дошла и на Незнайна! Успех, ще се справиш! Да, смятам, че лимонът си е ок, аз също ползвам - лимон, зехтин, сол и подправки.

# 208
  • Мнения: 14
И на мен ми беше 2ри рибен ден. И аз изкарах и утре ще пиша какъв е резултатът до тук. Днес обаче бях -5,2 кг. явно диетата работи!
Добре дошла и на Незнайна! Успех, ще се справиш! Да, смятам, че лимонът си е ок, аз също ползвам - лимон, зехтин, сол и подправки.

Ехааа, това е много добър резултат! Поздравления!

# 209
  • Мнения: 371
Здравейте! Как сте, момичета? Аз съм днес на кисело мляко - започнах с един айрян и за после пак млекце Simple Smile
Хайде, пишете как се справяте. Аз съм учудващо стриктна до сега, не ми е трудно и съм -6,5 кг. за 10те дни.  Смятам в неделя да си направя "зареждащ" ден и в понеделник да започна отново.

Общи условия

Активация на акаунт