WIZZ AIR - 30

  • 72 259
  • 747
  •   1
Отговори
# 225
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Ами трябва всичко да е въведено коректно.

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Звъннах по телефона и ми коригираха...обаче като разпечатах бордната карта излезе на мъжа ми"друг документ"...но както сте казвали и тук,ми отговориха,че не е проблем ако номера на ЛК съвпада.

# 227
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
здравейте имам такъв въпрос винаги ли он лайн чекирането е възможно точно 48 часа преди полета или има шанс да е на пример 72 часа по-рано, че ще пътувам и не знам дали ще имам компютър където да направя чекирането или да разпечатам бордните карти и много ми е притеснено. Притеснявам се ако го направя през телефона дали няма да допусна грешка и да стане по-лошо. Благодаря предварително за помощта!

# 228
  • Мнения: 4 322
няма да излезе по-рано, освен ако си платите допълнително за места
но шанса да объркате нещо е еднакъв и на компютър и на телефон

# 229
  • Мнения: 123
Здравейте.... не знам дали въпросът ми е точно за тук,но понеже темата за Флоренция е позатихнала,бих помолила за мнение....След полет до Италия с Уизер ,от кой град е най-удобно -с влак,автобус или полет да направя връзка до Флоренция...Благодаря!

# 230
  • plovdiv
  • Мнения: 130
Здравейте.... не знам дали въпросът ми е точно за тук,но понеже темата за Флоренция е позатихнала,бих помолила за мнение....След полет до Италия с Уизер ,от кой град е най-удобно -с влак,автобус или полет да направя връзка до Флоренция...Благодаря!
Италия кой град?
От Болоня с автобус около 18 евро в посока за 1.30часа

# 231
  • Мнения: 964
Може и с влак-стрела за половин час. Има билети по 10  евро ако се купят достатъчно рано.
Здравейте.... не знам дали въпросът ми е точно за тук,но понеже темата за Флоренция е позатихнала,бих помолила за мнение....След полет до Италия с Уизер ,от кой град е най-удобно -с влак,автобус или полет да направя връзка до Флоренция...Благодаря!
Италия кой град?
От Болоня с автобус около 18 евро в посока за 1.30часа

# 232
  • Мнения: 123
Може и с влак-стрела за половин час. Има билети по 10  евро ако се купят достатъчно рано.
Здравейте.... не знам дали въпросът ми е точно за тук,но понеже темата за Флоренция е позатихнала,бих помолила за мнение....След полет до Италия с Уизер ,от кой град е най-удобно -с влак,автобус или полет да направя връзка до Флоренция...Благодаря!
Италия кой град?
От Болоня с автобус около 18 евро в посока за 1.30часа
Много благодаря !

# 233
  • Vraca, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 8
Здравейте! Извинявам се, ако предварително е коментирано назад в темите, но не намерих отговор на въпроса ми и исках да попитам, ако някой има опит с това.
Ще летим до Валенсия в началото на лятото. Налага се да носим със себе си инжекциони писалки - 2 бр. + съответният брой игли нужни за престоят ни. Смятам да ги сложа в малка хладилна чанта + сух лед. Дали ще има проблем самите писалки да сложа в ръчният багаж , а иглите в чекирания куфар? Изисква ли се да покажеш протокол или друг медицински документ и трябва ли да бъдат преведени?

Благодаря!

# 234
  • София
  • Мнения: 721
Имам питане. Кога ще се достъпни цените за зимното разписание без wizz discaunt? За периода , в който ми трябва само Бари е на достъпни цени...та мерака ми за Аликанте за сега ще отстъпи.

# 235
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Имам питане. Кога ще се достъпни цените за зимното разписание без wizz discaunt? За периода , в който ми трябва само Бари е на достъпни цени...та мерака ми за Аликанте за сега ще отстъпи.

Днес има -  20% за членове на WD

# 236
  • Мнения: 111
Един бърз въпрос - чекирах се с  Име и фамилия, но без презиме? Да търся ли да променяме нещо или и така ще мина

# 237
  • Мнения: 1 122
Да не би да имахте поле за попълване на презиме? Wink

# 238
  • Мнения: 111
Ем именно че нямах, а нямам спомен при Райън как беше и се шашнах...ок - значи нямам повод за притеснения

# 239
  • Мнения: 1 122
Никакъв. И при Райън, и при всяка друга АК- само име и фамилия трябват.

Общи условия

Активация на акаунт