Шумен - 7

  • 16 253
  • 274
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 903
Момичета, благодаря за пожеланията. Точно на рождения ден нямаше цял ден ток, а вечерта се оказа компа повреден, чак сега  сядам. Много ми липсвахте. Иначе си изкарахме супер. Бяхме в "Манастира", беше много хубаво.
Честито на Аничка. Да са живи и здрави със малката сладурка.
Диде, и аз много ви мислих, голям късмет бе душа Sad Важното, е че всички сте добре.
Кари, много яки снимките Grinning Гледах и снимките на Ивчо, много е сладък.
И ние се стягаме, дано да успеем да се видим, поне с някои от вас, че много ще ми липсвате.

# 271
  • Мнения: 122
Честит рожден ден на Аничка и честито бебче. Да сте живи и здрави.Бързо възстановяване от операцията и по скоро с нас на разходки.

# 272
  • Мнения: 2 609
Честит рожден ден на Аничка!!!


 Честита й малка принцеска!!!

Да са живи и здрави и двечки и да се прибират по-скоро в къщи!
На мама бързо възстановяване и скоро с  по разходки.



Радвам се, че снимките са ви харесали. Blush
Ани, няма проблем, вземете ме с вас на море и ще ви снимам

# 273
  • Мнения: 112
Привет на всички, много се радвам имаме си бебче, ураааааа и то на моя рожден ден newsm44, да е живичко и здравичко, а също така и неговата майчица.Аничка  Честит Рожден Ден, да те слуша малката принцеса и нейния тати и тримата да сте много щастливи заедно! Целувки от всички нас с пожелание за бързо възстановяване и прибиране вкъщи!!!
Момичета качила съм снимки, ето това е кръщенето на Дени  Дени на 2 месеца     и   Рожденият ми ден
В моето албумче има още една папка "Новата стая на Дани" или нещо такова, който желае и нея може да разгледа.
Аз се отчетох, съжалявам, че така на бързо, но днес заминаваме на турне в Турция. Ще се опитам да пусна новата тема, ако не ще предоставя правото на някой от вас!   bouquet
Кари, снимките наистина са разкошни. Целуни малката бърборанка от мен! Heart Eyes
Заминавам за 10-на дена, но наистина ще ми липсвате....... Hug

# 274
  • Мнения: 112
Е добре де, взех че пък я пуснах Новата Тема

Общи условия

Активация на акаунт