АПРИЛчето празнува първата годинка - тема 9

  • 48 588
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 341
При нас е обратно, ние или по скоро тежеста падна на мъжа ми. Той се грижи за бабата. Така че нямаме помощ, но се оправяме. Моята майка т.е другата баба работи и е далече.

# 721
  • Мнения: 391
Бабите са извън страната,ММ също...Самички сме,справям се някак си....нямам и друг избор 😀 Затова и си самоназначих витамини,че ми спира тока мечето 😆 Фитнес не ми трябва,смъкнах всички кг от бременността,че и повече!С мъкнене на 11 килограмов мушмурок и количката му по стълбите в блока + катерене с количката по баирите в нашият "прекрасен град" 😋
ММ докато се прибере,такива мускули ще съм направила,че може и да го ошамаря 😂

# 722
  • София
  • Мнения: 4 011
След няколко безсънни нощи вече имаме пълен комплект кучешки зъби Sweat
Надявам се последните 4 кътника да се забавят няколко месеца поне...Simple Smile

# 723
  • Мнения: 1 341
Дит честито Simple Smile за 24каратовата усмивка вече Wink

# 724
  • София
  • Мнения: 18 679
А ние сме с дрисливия вирус. Пак температури, лайна, неспане по цяла нощ. Точно десет дни беше здрав и ааайде отначало. Това ми е най-хубавото море😫

# 725
  • Враца
  • Мнения: 1 424
Като каза дрислив вирус, абе малката почна да ака по 3 пъти на ден и то по редичко от преди, аз се чудя пък сега дали не преяжда и да я прокарва нещо Angry

Дит, честити зъбки на вас, сега вече ще хапе качествено Grinning

Аз днес бях на преглед и чух и видях сърчицето на бебо Heart Eyes оказа се че съм с обърната матка и първоначално не се виждаше, а трябваше с вагиналния ехограф да се види. Интересното е, че до сега не се е виждало, че ми е обърната матката.

# 726
  • Мнения: 785
Белинда,бързо оздравяване!
Честит празник на всички!

# 727
  • Мнения: 1 280
Как сте момичета?Аз покрай този фейс забравих мамата 😁 .Влизам да видя какво става,а то вече на път е друго бебе.Нелегална,честито.Браво за куража.Белинда преди един месец малкия изкара ротавируса,беше ужасно,лежахче 3дена в болницата,изписаха ни,уж нищо му нямаше и на другия ден пак с повръщане и на ново в болницата.Ама там аз си бях виновна.Първия път бяхме в частна,еж по-добре,а то какво стана.Никакво внимание,свободен достъп от всякъде..Накрая си влязохме в Окръжна и се оправи.Пожелавам бързо да му минава на твоето момченце.❤

# 728
  • Мнения: 581
Много неприятно, Бейби! Важното е, че вече сте здрави Simple Smile А слагали ли сте ротарикс ваксина?

# 729
  • София
  • Мнения: 18 679
Ротавирусите са по-скоро рядко срещани през лятото. Тяхното време е есен-ранна пролет. Хората за всеки чревен вирус си мислят, че е ротавирус, откакто тръгнаха рекламите на Ротарикса😁

# 730
  • Мнения: 1 008
Има върлуващ с разстройство ..

Как се справяте с паданията? Нашето човече шари напред назад вкъщи, и не го изпускам от очи. Върви доста добре, но понякога гледа нагоре, главата назад и пада.... Направо съм в стрес!! Въртите ли се около тях, като щъкат?

# 731
  • Мнения: 391
Вече не!Пада,става и продължава 😁 вкъщи се оправя сам,обезопасила съм до колкото може.Гледам и да не пусне печката и пералнята,че са му любими.С падането...остави го,нека се научи да се пази 🙄

# 732
  • София
  • Мнения: 18 679
Навън не се отделям от него на повече от метър. Не мога да предотвратя всичко, то не е и нужно, но което мога, старая се да му спестя.

# 733
  • София
  • Мнения: 4 011
До печката достъп няма, пералнята се заключва за щастие, защото постоянно цъка по дисплея. Навън гледам да не ходи на улицата или да се опита да падне в морето. Всичко друго му е позволено. Научих го да се качва и да слиза по стълбите (на 4 крака, но пак е нещо). Следя да не падне във фонтана в градинката и толкова. Падане, ставане, охлузени колена. Вече не плаче като падне, просто си става и продължава. Единствено проблем има с крещящите децА - много се разстройва и започва да плаче...незнам що за чудо е това. И не обича непознатите деца, бяга от тях. Има си няколко, които харесва и толкова..
За ужас на доста родители го пускам във водата без пояс и разни хиляди надуваеми работи по него. Той търчи на дълбокото и се опитва да плува. Разбира се в морето не се отделям от него, но предпочитам да свикне с водата и с движението във водата, да няма страх, за да се научи по-лесно да плува и съответно аз да не се притеснявам.

# 734
  • София
  • Мнения: 18 679
Като майка на двама пораснали плувци мога да ти кажа, че няма да спреш да се притесняваш🙂
Моят е обратно- с всички деца иска да играе, радва им се и радостта си изразява предимно с пищене😂 Днес така стресна едно детенце на площадката, че го разрева, а беше поне на три. Много мъчно ми стана😕

Общи условия

Активация на акаунт