Американски майки на момченца и бъдещи снахички

  • 1 943
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 822
На синчето може българка, с едновремешно възпитание обаче (тия младите нещо много нахитряха) - да се връща от работа малко преди него, за да има време да ошета и да го чака с ракийката, салатката и чехлите. Даже мисля отсега да го светна за критериите за булка, да не вземе да ми довлече някоя дет' не може да прави кюфтета, примерно, или да сложи туршия  Naughty
JoyИ да и вика:"Калинкееее,намажи ми гърба!Калинкеее,тичай за бира!"
Мани-мани,това в рамките на шегата...Но аз наистина се надявам да възпитам мъж,който да уважава жената и всичко,което тя прави за дома и семейството си...Моля се,да бъде разумен,но ми се струва,че любовта вземе ли му акъла,надали ще разсъждава много... Laughing

# 31
  • Мнения: 280
Едното от децата ми беше гледано за известно време почасово от детегледачка американка. Жената имаше 3 деца, най-малкото кърмаче, съпруга на студент, изнемогваха финансово. Гледаше детето ми чудесно - домашно готвена храна, бяла покривка на масата, разходки, изпращаше го и го посрещаше на училищния автобус. Сещам се и за българки, които от едно дете тотално се сгромолясват, и ако не са майките им, са живи-умрели. Така че до частния случай си е, не до нацията.

Леле Блажка,

Каде я намери тази прекрасна детегледачка??? Аз съм много на зор в монета за такава. Майка ми дойде да помага да гледа сина ми, но е само 2 месеца отпуска и ще си заминава в БГ другия месец, а аз искам да си запазя работата и сега се чудя как и кой да го гледа Simple Smile
Детските градини са с записване и от 8 месеца е в листа на чакащите и още не са ни се обадили ...

# 32
  • Мнения: 7 914
Притеснена, ама малко,

Какво ли си е мислила майката на мъжа ми..... Crazy #Crazy newsm78  ?

 hahaha

# 33
притеснението ти е излишно. аз познавам американки с по три, четири и пет деца, които сами си ги гледат, перат, готвят, чистят и не се оплакват изобщо. познавам и две българки с по едно дете, едната цял ден телевизия гледа и пие бира, другата по цял ден обикаля магазините и фризьорските салони. и двете изобщо не ги е еня за децата им, за мъжете им изобщо да не говорим. И двамата мъже работят на по две места, за да се справят с изискванията на жените си. така че да съдиш хората по националността е много тъпо. от всяка националност има и свестни и не толкова. Въпроса е от какво семейство идва и как са я възпитали бъдещата ти снаха.

# 34
Затова повечето ергени българи се върнаха в БГ и се ожениха за българки-това е факт. И защо да отричаме очевадни неща за типичната американка разлигавена от всичко. Отрича ли някои че ам. президент е тъпанар? Даже американците предпочитат азиатки, а не американки. И никои не яде от паницата на никои-наротив всички си плащаме такси да живеем тук Айде сега да си затворим очите и да не видим недостатъците и да ги отречем. Индийците ни миришат-айде да отречем и това, както и ние желиките бели миришем на азиатците. Никой не ви попита какво мислите за притеснената, а ви попитаха какво мислите за американките като жени, домакини и бъдещи снахи. Ако ще отваряме тема за БГ-Америка-мисля че всички знаем отговорите-ще настъпи една плювалка. Значи ето имоето мнение-повечетоамериканки са мързеливи и аз го виждам с очите си. Естествено има и други, но като цяло.. А това как си гледат 5-те деца - кога им светихте как точно го правят?

# 35
  • Мнения: 4 390
Заключвам темата, защото авторката пита и си отговаря сама в темата. Close

Предупреждавам я, че тези неща не се толерират тук. Naughty


Общи условия

Активация на акаунт