Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
  • София
С който и шофьор да съм си говорила досега, няма нито един от ”старата школа”, който да е чакал първо да вземе листовки и чак тогава да започне да кормува. И на мен същото ми обясняваха ”Ако не бързаш”. Ами, не бързах, ама не исках и да се проточва курса 5 месеца, както се и случи. Минах през същото по същия път и затова от личен опит давам съвет, ако имаш възможност по-добре да се движат паралелно двете неща заедно.

# 16
С който и шофьор да съм си говорила досега, няма нито един от ”старата школа”, който да е чакал първо да вземе листовки и чак тогава да започне да кормува. И на мен същото ми обясняваха ”Ако не бързаш”. Ами, не бързах, ама не исках и да се проточва курса 5 месеца, както се и случи. Минах през същото по същия път и затова от личен опит давам съвет, ако имаш възможност по-добре да се движат паралелно двете неща заедно.
Преди да изкарам курса във Василеви, бях записала курс (по тукашни отзиви) в друга школа, в която инструкторът ме изкара на центъра на София без един ред теория. Не го очаквах, няма такъв стрес! И така си и продължи обучението. Затова се отказах от него и се записах във Василеви. Минах теорията, взех листовки и започнах да кормувам. Ами, няма такова спокойствие, всичко ми беше в главата. Затова и препоръчах школата, защото излязох на пътя спокойна и с реални знания, това беше едно от водещите за мен неща. Да, досадно е, лекциите са по много часове всеки ден, но има смисъл. Поне за мен. И, да, във Василеви определено не са инструктори от "старата школа". За щастие.
ПП: Надявам се да не засегна някого, не се заяждам. Peace

# 17
Аз така или иначе не бързам. Този курс горе-долу е 2 месеца и то по тази схема-първо теория,после кормуване. Има курсисти,които карат паралелно с теорията,но аз ще съм по-спокойна ако знам повече на теория преди да се кача да карам.Всеки познава себе си и знае как ще се чувства най-добре. Simple Smile

# 18
Simple SmileSimple SmileНамерих темата за подходяща да споделя и аз мойто впечатление от автошколите ни. "Василеви" е непозната за мен, тъй като аз карах курсовете преди няколко години, но определено мога да кажа, че мястото, където бях ме направи много добре теоретично запозната със всичко около кормуването. Доволна съм и от колата, която карах и от отношението на инструктора ми. След мен много мои приятелки записаха в други школи във Варна и две от тях не взеха изпита си пред ДАИ. Тъй като съм от Варна, мога да препоръчам за всички начинаещи курсистки школата, където бях аз - "Силви Инс" се казва. Имат два офиса във Варна.

Давам Ви и сайт, ако някой от вас се интересува все пак: http://silviins.bg/

Пожелавам успех на всички и мога да ви потвърдя, че от жени - шофьори също става и то доста добри и внимателни Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт