Bonilash: по-дълги, по-гъсти и по-красиви мигли!

  • 37 048
  • 200
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10
Да, бих пробвала Bonilash, за да се убедя, че е възможно сгъстяване на миглите за такъв кратък период и то без допълнителна намеса. Simple Smile

Здравейте,

Bonilash е серум за стимулиране на растежа на миглите, който е доказал своята ефективност! Серума е тестван от 26 жени на възраст между 24 и 41 години в рамките на клинично изпитване, проверено като резултат на два етапа - междинен 6 и краен 12 седмици.

След като използваха серума, те забелязаха подобрение на качеството и удължаване на миглите, както и комфортната употреба на продукта. Но най-важният наблюдаван ефект, който доказва ефикасност на продукта, е фактът, че само след 6 седмици редовна употреба миглите са били с 25 % по-дълги. Разбира се основно условие е да сте редовни в употребата, а финалния резултат, след 12та седмица може да варира, но винаги е видим. Simple Smile

За да се поддържат постигнатите резултати препоръчваме да се продължи употребата не повече 2-3 пъти седмично, като по този начин продукта ще удължи ефекта си, а самата опаковка ще ви стигне за още поне 4-5 месеца. Simple Smile

Повече информация за проучванията и продукта ще намерите ту: http://bonilash.bg/


# 46
  • Мнения: 10
Бих се радвала да го пробвам ,защото след едногодишно ползване на мигли косъм по косъм имам нужда от възстановяване.Ще се радвам ,ако наистина е възможно миглите ми да си върнат здравината и дължината!

Здравейте!

Внимателно подбраните съставки на серума заздравяват корена на миглите и засилват синтеза на кератиноцидите в корена, като така спомагат за подобряване на вида и състоянието на миглите, засилването на растежа и сгъстяването им и за удебеляване на косъма. 

Тъй като искахме да създадем революционен продукт, който да предлага сигурно и ефикасно решение за миглите, ние използвахме най-новите технологии в естетичната медицина и извършихме подробни проучвания. Положителните резултати, получени от изпитването на серума Bonilash бяха потвърдени от клинични изследвания и от мнението на специалисти в областта на дерматологията и офталмологията.

Още повече, изследванията показаха, че Bonilash освен серум за стимулиране на растежа на миглите, е и решение за спиране на прекомерното им окапване. Не случайно го препоръчваме точно на дами след употреба на изкуствени мигли, за да им помогнем в обгрижването и възстановяването на естествената им красота.

Надяваме се да имате възможността на пробвате продукта и да станете част от "кръга на жените Bonilash" Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Здравейте, много бих искала да изпробвам и на моите мигли ефекта на Bonilash.Черни са и бяха дълги,гъсти и прекрасни,но имам много здравословни проблеми и вече на нищо не приличат.На 28 ми премахнаха оперативно матката и яйчниците, това се отрази много на косата и миглите ми.Миналото лято пък ми премахнаха и щитовидната жлеза и имах ужасен период,в който ми изпоизкапа голяма част от косата,миглите и веждите също.Сега са трагични просто миглите ми,в сравнение с това,което бяха,са проскубани просто.Много бих искала да се подобри състоянието им.

# 48
  • Мнения: 4 593
На мен също би ми било интересно да използвам продукта. Макар и да имам хубави мигли, след ежедневно нанасяне на спирала е необходимо да се използват и подобни продукти за заздравяване и подхранване.

# 49
  • Мнения: 2 838
Много искам да пробвам това чудо. До сега само съм чела положителни мнения, но сякаш много им нямам вяра. Бих искала да видя има ли ефект от личен опит. Стискам си палци!

# 50
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Много бих искала да пробвам серума, тъй като миглите ми не са особено гъсти и дълги.

# 51
  • Мнения: 131
Продуктът звучи доста добре така че с удоволствие бих го пробвала. За съжаление не съм от дамите с дълги и гъсти мигли, така че смятам, че употрелата му би ми донесла само ползи.

# 52
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
 
Скрит текст:
И тъй като това е форум и гледам, че е отворено за отговори, а също така е форум за майки ми се струва, че е удачно да споменете, че Bimatoprost не следва да се използва при бременност и кърмене.
Здравейте,
Благодарим Ви, че ни обърнахте внимание върху този важен детайл.
Информацията ще бъде добавена.
Цитат
Поради естеството на този специален период в живота на жената и крехкостта на плода/бебчето, Bonilash, със своята активна съставка bimatoprost – която спада към групата на простагландините, не се препоръчва за употреба при бременост и период  на кърмене. Моля, винаги четете листовката на продуктите преди употреба.
 


Тъй като вече съм от отбора на бабите, все още преди 50, и тъй като в тази възраст миглите и веждите започват да се разреждат, с удоволствие бих пробвала серума.



# 53
  • Мнения: 289
Бих искала да го пробвам, Би ли сподели мнение, някой, който го е ползвал. Имам много чувствителни очи, дали този серум дразни очите?

# 54
  • Мнения: 36
След раждането ми миглите ми станаха доста по редки ,а и самата им форма и начин на стоене се промениха .За този серум лично съм чувала,че не дразни защото аз съм с очила и доста чувствителни очи.Мисля,че това е точно моят продукт.Късмет😊

# 55
  • Мнения: 6 604
Искам да пробвам. Миглите ми са къси и се надявам да има ефект.

# 56
  • Мнения: 1 421
ОТкакто за пръв път видях рекламата на Бонилаш, ми се иска да го пробвам Simple Smile

# 57
  • Мнения: X
Бих искала да го пробвам, Би ли сподели мнение, някой, който го е ползвал. Имам много чувствителни очи, дали този серум дразни очите?
Аз го ползвам и съм с чувствителни очи. Нямам проблеми със серума. Слага се вечер на почистени от грим очи и на затворени. Усеща се леко като затопляне на местата където е сложено в основата на миглите. Но очите ми нито сълзят, нито се зачервяват.

# 58
  • София
  • Мнения: 9 850
Винаги съм искала по-дълги и гъсти мигли, но уви, нямам... Много бих се радвала да опитам серума!

# 59
  • Мнения: 427
Здравейте. Много бих искала да се възползвам от този продукт. Използвам само спирала при гримиране, така че е важно за мен, как изглеждат миглите ми.

Общи условия

Активация на акаунт