коламаска удома

  • 1 682
  • 23
  •   1
Отговори
И така мили мамита лятото си дойде а с това и темите за обезкосмяването са все по актуални и ми се ще да ми дадете съвет как да си направя коломаска сама в къщи.досега действах с епилатора и бръснача навсякъде но ми се иска да пробвам с коламаска но нямам възможност да отида на козметик така че остава възможността сама в къщи но тъй като нямам опит ще бъда благодарна да ме посъветвате каква точно коломаска да си купя и най вече как да действам с нея newsm78 baby_neutral
предварително благодаря!!!

# 1
  • Мнения: 1 925
Аз реших проблема още миналото лято. Купих си апарат за кола маска, който струваше 40 лв., едно топче с ленти и 5 патрона. Лентите още не са ми свършили  Peace Много е удобно. В началото е малко по-сложно, но с времето се научаваш и е супер. Правя кола и на мъжо  Mr. Green Излиза ти доста по-евтино, отколкото да ходиш по козметици   Peace

# 2
  • Мнения: 8 917
В редките случаи, когато имам желание за кола маска, си я правя със студена кола маска  - мисля, че беша на Кара, като за ленти изпозлвам от най-дебелият лейкопласт, който е на ролка - двойно подсигуряване и няма мърдане Peace

# 3
  • Мнения: 6 873
Аз реших проблема още миналото лято. Купих си апарат за кола маска, който струваше 40 лв., едно топче с ленти и 5 патрона. Лентите още не са ми свършили  Peace Много е удобно. В началото е малко по-сложно, но с времето се научаваш и е супер. Правя кола и на мъжо  Mr. Green Излиза ти доста по-евтино, отколкото да ходиш по козметици   Peace
Я разкажи по-подробно. Какъв е този апарат, от къде може да се намери?

# 4
  • София
  • Мнения: 718
Аз използвам на Кара /или Сара беше  newsm78/ течната кола маска. загрявам я на водна баня,за да се намазва по-лесно.

# 5
  • Мнения: 472
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=78964.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=20822.0

Тук има доста информация която мойе да ти е от помощ  newsm10!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
Купувам си лентите на Step и съм много доволна.По принцип в дом.обстановка си правя кола само на триъгълника, защото ме е срам да ходя на козметичка.Всичко останало го прави тя

# 7
  • Мнения: 5 647
Аз си вземам най-евтината на пазара- Сара, течна, която се затопля леко или в микровълнова, или в чаша вряла вода. Много съм доволна, защото лесно се почиства след това и не дразни кожата. На копзметик за кола не ходя, защото съм адски гнуслива от общата бака, в която бъркат.  Sick

# 8
  • Мнения: 798
На преди 10 мин. се докарах глади4ка като бебешко дупе на интимната зона. За плажа утре се приготвяяяяям... Grinning Mr. Green Grinning. С течна студена кола маска на Кара. Мажа по-малко лепя отгоре ленти4ка и дърпам. Много бързо и лесно е. Само най-отдолу нещо не издържам, много ме боли. Embarassed Rolling Eyes Embarassed

# 9
  • Мнения: 5 577
Опитай и надолу, не боли - аз с нея правя. Не боли навътре, признай че не си посмяла да пробваш?  Laughing Peace

# 10
  • Мнения: 6 873
Опитай и надолу, не боли - аз с нея правя. Не боли навътре, признай че не си посмяла да пробваш?  Laughing Peace
Ама много си настоятелна значи Joy Някой пък може и да го боли, откъде знаеш.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 787
Опитай и надолу, не боли - аз с нея правя. Не боли навътре, признай че не си посмяла да пробваш?  Laughing Peace
А,не боли,....кат заклана крещя #Cussing out

# 12
  • Мнения: 798
Опитаааах, веднъж.... Ама многооо ме боля. Embarassed Ей кат тоз с изко4илите зъркели бях.. Shocked Shocked Shocked И от тогава не смея. Но на мен дори по-горе ми избива кръв после от всяка поричка, не знам... Дали се свиква,  newsm784ела съм 4е всеки си има някакъв праг на болка, който си е разли4ен за разли4ните хора..

# 13
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Опитай и надолу, не боли - аз с нея правя. Не боли навътре, признай че не си посмяла да пробваш?  Laughing Peace

Наистина не боли. Аз онзи ден си купих тази каламаска и съм мн. доволна. До ушите бях в кола, обаче цялата космена покривка я свлякох.  Sick Laughing Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 39 718
В къщи съм ползвала и домашна и купешка кола маска. Обаче домашната (захар, лимонтозу и т.н.) доста отива като количество. Купувам една в кутия (мале как не помня как се казва), отрязвам си парче, леко размесвам в ръка и действам.
Но откакто си купих Брауна... кола маска не съм си правила.

Общи условия

Активация на акаунт