кога кисел

  • 1 154
  • 26
  •   1
Отговори
Има едни готови кисели и искам да питам от кои месец мога да давам на бебето?За 5 месеца става ли?Да допълня 4е са сухи като ни6есте

Последна редакция: сб, 27 май 2006, 16:38 от karmen{}

# 1
  • Мнения: 3 042
Стават, но са пълни с оцветители и  ароматизатори. За това не ти ги препоръчвам.
По-добре си приготвяй кисел от натурално царевично нишесте и плодово пюре или някакъв плод.

# 2
  • Мнения: 680
става!но както е казала rubi ,по-добре царевично нишесте с плод. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 15 216
Никога не съм давала от готовите кисели. Naughty

# 4
  • Мнения: 5 299
Давах точно от тях, след 6_я месец.

# 5
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
по-добре си направи сама кисел.

# 6
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
По-добре давай каша  Peace, тия кисели освен оцветители и ароматизатори и други вредни съставки, друго няма в тях

Или прави домашен кисел  Peace, но аз давах каша 100 % по-полезно  Grinning

# 7
  • Мнения: 2 936
По-добре давай каша  Peace, тия кисели освен оцветители и ароматизатори и други вредни съставки, друго няма в тях

Или прави домашен кисел  Peace, но аз давах каша 100 % по-полезно  Grinning

Peace аз съм давала няколко пъти кисели,но са много "гадни" на вид Sick предпочитах да давам каша или плодово пюре.

# 8
  • Мнения: 46 492
Никога не съм давала.

# 9
  • Мнения: 8 917
По-добре давай каша  Peace, тия кисели освен оцветители и ароматизатори и други вредни съставки, друго няма в тях

Или прави домашен кисел  Peace, но аз давах каша 100 % по-полезно  Grinning

:peace: аз съм давала няколко пъти кисели,но са много "гадни" на вид Sick предпочитах да давам каша или плодово пюре.
Peace Sick

# 10
  • Мнения: 27 524
Никога  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 292
И аз никога не съм давала кисел на Дани. Предпочитам да му давам каша с Ам, грис с АМ или пасиран плод или плодово пюре  chef

# 12
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много са гадни тези кисели  Sick

# 13
  • Варна
  • Мнения: 478
Готовите кисели не ти ги препоръчвам-пълни са с консерванти и не са полезни а колкото да напълниш коремчето на бебчо с нещо.Приготвя си сама кремчетата всеки ден-не изисква много време [около 5 мин.]

# 14
  • Мнения: 968
А кога по принцип кисели, домашни?
А кашите така и не разбрах кога да давам. Понеже сме пълнички кога и по кое време ще е най-подходящо? Мисля, че кашите са източник на желязо все пак...

Общи условия

Активация на акаунт