Детски бански и джапанки за мом4енца

  • 9 400
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
А в София къде могат да се намеря джапанки за момченца малки номера-20,21

Погледни във Адидаса.
Аз купих на малкият много хубави,но със каишки , но най - вече са му удобни.
Сигурно и във София ще го има този модел.
http://dsp.imageg.net/graphics/product_images/pG01-2120914dt.jpg

същият модел но във синьо.


Тези са платнени, нали ?
Аз търся само за плажа джапанка тип сандал, но не платнени, без лепки и т.н  Grinning

# 16
  • Мнения: 2 214
Цитат
Погледни във Адидаса.
Аз купих на малкият много хубави,но със каишки , но най - вече са му удобни.
Сигурно и във София ще го има този модел.
http://dsp.imageg.net/graphics/product_images/pG01-2120914dt.jpg
Същите си купих и вече бяхме с тях на басейна.
Страхотни са.
Не не са платнени незнам от каква материя.

# 17
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
А в София къде могат да се намеря джапанки за момченца малки номера-20,21

Аз съм виждала в базара в зала Универсиада нещо средно между джапанки и сандали. В смисъл, че могат да се ползвата и за двете неща. Единия модел е в розово, а другия в синьо. Розовите струваха 13 лв. май и сините са около таз цена. Днес след работа ще ходя до там и ще проверя по-точно

Струват 13 лв., но са гумени.  Има от обикновените джапанки, но с ластиче отзад за крачето за 10 лв.

# 18
  • Мнения: 1 645
Дони ,не са платнени, а са като от типа джапанки.
Като се изцапат, миеш ги и готово, това ми хареса най много.
Не знам дали ще намериш толкова малки джапанки, а дали ще са и удобни newsm78
Райдър ,също правят подобни модели.

# 19
  • София
  • Мнения: 626
А в София къде могат да се намеря джапанки за момченца малки номера-20,21
На Солунска гледах сладки модели на Райдър, а ги има и на други места.

# 20
  • Мнения: 2 220
В Булдозер магазините в търговския център "Сани" има джапанки тип сандал от 12лв. до 14лв и пълна номерация.


doniboni
, мисля, че точно тук е това, което ти трябва!  Grinning Ето как изглеждат:

http://www.bgphoto.net/photos/7516/o632846268763437500.jpg

 Peace

# 21
  • Мнения: 179
А в София къде могат да се намеря джапанки за момченца малки номера-20,21

Погледни във Адидаса.
Аз купих на малкият много хубави,но със каишки , но най - вече са му удобни.
Сигурно и във София ще го има този модел.
http://dsp.imageg.net/graphics/product_images/pG01-2120914dt.jpg

същият модел но във синьо.

doda, кажи моля те от кой магазин ги взе тези сандалки, че и аз търся такива!   bouquet

# 22
  • Мнения: 2 255
Аз взех на Калоян такива на Райдър и съм доволна, а и той ги носи с кеф, сам си ги обува  hahaha
ето ги :
 

имаше и в синьо
ето и на по голяма снимка
А за банските ... незнам  newsm78 миналата година карахме с гащите на Хъджис, но не съм доволна ... малко задържат, а и лесно се мокрят  Rolling Eyes Тази година може би ще пробваме с обикновен бански  hahaha

# 23
  • Мнения: 1 645
Sunny , купих ги от до колкото знам единственият магазин във Пловдив на Адидас, а той се намира на главната, малко след Мак Донълтс Wink

# 24
  • Мнения: 179
Sunny , купих ги от до колкото знам единственият магазин във Пловдив на Адидас, а той се намира на главната, малко след Мак Донълтс Wink

А, да, сетих се!  Blush Благодаря ти!   bouquet Мисля, че има още един магазин на Адидас - до х-л Санкт Петербург!  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 797
Аз взех на Калоян такива на Райдър и съм доволна, а и той ги носи с кеф, сам си ги обува  hahaha
ето ги :
 

имаше и в синьо
ето и на по голяма снимка
А за банските ... незнам  newsm78 миналата година карахме с гащите на Хъджис, но не съм доволна ... малко задържат, а и лесно се мокрят  Rolling Eyes Тази година може би ще пробваме с обикновен бански  hahaha

 Ние сме със същите на Райдър (само че сините) и аз съм много доволна. В момента ги ползваме за изкъщи, докато дойде време за морето.

# 26
  • Мнения: 2 255
Ние сме със същите на Райдър (само че сините) и аз съм много доволна. В момента ги ползваме за изкъщи, докато дойде време за морето.

А ние си ги носим и в парка и са му супер, даже се отказах да купувам кожени, че в неговия "голям" номер 21 все едни бебешки са с цяла пета и изобщо не ме кефят  Joy

# 27
  • Мнения: 1 102
В Адидас'а няма от тези сандалки,поне нашия номер.Ако ги получат моля да ме информирате.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 688
Вчера гледах в магазинчето за обувки на Витошка/това до Бициани/ и там имаше няколко подобни модела като тези на райдърс...всякакви номера за 17 и 19лв

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
 
Същите носим и ние, но друг цвят. За тези модели сандали (стават и за плажа) ми казаха от магазина, че трябва да се проверява още през месец април. Сега е почти невъзможно да се купят, останали са най-малките размери.

Общи условия

Активация на акаунт