Екзотична екскурзия? Помогнете :)) всяка информация е злато

  • 1 995
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте, всички! Simple Smile
-Ще помоля за актуална информация относно туристически агенции, които организират екскурзии до екзотични дестинации и от които сте доволни!
Интересува ме още съвет/мнение/препоръка за различни екзотични дестинации ( желаната екскурзия е за двама с бюджет до около 8000лв)
Разглеждах много оферти, но или са твърде скъпи, или не чувствам, че съм попаднала на моето нещо така, че да ме грабне на 100%. Искаме екскурзия, в която прекарването да не премине в лежане на плажа, а в разглеждане на различни природни забележителности, архитектурни паметници, да има допир до различна култура и т.н.
Всеки пътешественик може да сподели тук свой опит, препоръки, мнения, преживявания. Всеки с поглед кое наистина си заслужава и кое не...гледах организирани екскурзии до Мароко, Индия, о. Мадагаскар ( фаворит, но за съжашение надхвърля бюджета)

# 1
# 2
  • Мнения: 4 734
Аз подготвям пътуване до Сингапур и Тайланд, там има от всичко което си изброила... И мисля, ще се вместите в бюджета... Също интересна дестинация е Китай, там има доста организирани екскурзии в рамките на тези пари, даже доста по-малко... Зависи обаче колко дни искате да пътувате...Ако си организирате сами ще ви излезе  по-евтино от самите организирани екскурзии....Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 808
Египет, Йордания, Шри Ланка, Индонезия (не задължително Бали), о-в Занзибар... толкова много интересни дестинации има. И аз щях да попитам защо чрез агенция, а не си го организирате сами.

# 4
  • Мнения: 94
Здравейте, може да видите travelmania.bg. Занимават се предимно с екзотични и то персонално изготвени програми. Имам лични впечатления- отлични!

# 5
  • САЩ
  • Мнения: 666
Зависи какво имаш предвид под екзотична дестинация, но ...

Куба - връщане във времето и соц романтика . Плюс плажове, ако все пак ви се доходи.

Перу - ако сте по-активни, Мачу Пикчу, амазонка, Наска...

Куала Лумпур?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 162
По-добре си го организирай сама - ще ти излезне в пъти по-евтино БУКВАЛНО.

Преди 2 години организирах пътуване с мъжа ми до Сингапур, Пукет, Банкок, Малаизия и Бали - общо 21 дни и всичко ни излезе 5000 лв. За подобна екскурзия бг агенциите искаха по 6000 лв., само че на човек...  Anguished

Ако искаш влез в блога от подписа ми, за да прочетеш повече ьа това наше пътуване и къде конкретно са отишли тези 5 бона Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 877
И едно по-близко-Португалия+Мадейра+Азорски острови. Или Исландия+Гренландия Simple Smile Организирайте си го сами, само трябва работен английски.

# 8
  • Мнения: 266
За толкова пари можете да отидете на много прекрасни местенца. Например: Варадеро - няколко дни на плаж, после Хавана - много е колоритна, след това един круиз до Ямайка, Кайманови острови и Мексико и се прибирате със спомени за 10 г. напред...
или Аржентина, водопадите Игуасу, Бразилия - разглеждате Рио, правите няколко дни плаж на Копакабана...

Общи условия

Активация на акаунт