Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 апр. 2018, 22:44 ч.

Сватба, булките на 2019

• 25 005
  • 332
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте момичета, ние след 5 г почти заедно се сгодихме през март. Плануваме събитието на 05.05.2019, започнах да събирам оферти и честно казано съм леко казано шокирана. Сестра ми направи сватба този месец в Стара Загора и всичко мина чудесно, аз организирах всичко и си мислех, че за моята ще ми е лесно но.... Офертите са стряскащи. В момента съм се спряла на 2 места и обмислям, ще се радвам да ме посъветвате. Първото е резиденция Тера- прекрасно място, вторият вариант е хотел Акорд доста по-приемливо като цени. В резиденцията няма хотелска част и това е един минус, но е много красиво. Моля давайте съвети, за да реша дилемата Simple Smile

# 16
В Резиденцията наистина е красиво, но е трудно за оргазнизиране и настаняването е невъзможно /хотелско/, виж Монтесито за малката зала куверта, по ниски цени имаше и в хотел парк Москва, колко човека плануш да сте, ресторант Фантазия също е приятно място снимах скоро там едно кръщене беше на ниво всичко и цените също са по приемливи имат си и хотелска част, както и Монтесито и Хотел Москва. Друга зала която беше много добре, също скоро снимах там е една зала в хотел Астра, там за цени обаче не знам но мисля че не е скъпо, ако искаш да видиш украсено пиши ми, имам снимки мога да ти пратя.

# 17
Здравей, сватбата ще е около 150 човека. Определено липсата на хотелско настаняване в Тера е минус. В парк хотел Москва бях скоро на сватба и бях ужасена от храната и обслужването. Тези дни прегледах доста места, за съжаление през май не мога да разчитам на градинска сватба и открити площи. Винаги съм искала Царско село, но като прочетох отзивите и се отказах. Имам другата седмица планувани огледи и за съжаление много малко време за мислене.

# 18
Обиколи и виж не сте малко хора гледай да е просторно да може да движат и танцуват свободно гостите, а защо нямаш време да решиш? Ако искаш наистина виж и Монтесито

# 19
Нямам време да реша, защото датите се запълват със скоростта на светлината. Тази седмица отивам до Акорд, а на 13 ще отидем до Тера. В Монтесито познати ходиха на сватби и не са очаровани от храната, а и интериора ми идва в повече.

# 20
Дано успееш да намериш най-точното място, наистина от ресторанта се започва че там е най-трудно. В крайна сметка ако нищо подходящо не намериш виж Тера и хотел около резиденцията сигурно има в близост все нещо

# 21
Привет, ходих днес до Монтесито. Залата наистина е невероятна, това ще ме притесняват отзивите за храната. Утре съм в Акорд, а другата седмица в Тера. Вероятно до края на другата седмица ще взема решение. Simple Smile  Благодаря ти за съветите

# 22
При нас храната беше чудесна, но си променихме менюто първоначалното и на нас не ни хареса на дегустацията, обаче за същата цена на куверта си избрахме следното:    Салата „Мънисто“
/свежа салата, айсберг, нар, козе сирене, царевица, кедрови ядки, меден дресинг/
   Предястие микс от панирани топени и пушени
сирена с боровинково сладко
   Пилешко филе с прошуто, моцарела, сушен домат, патладжан и винен сос
   Селекция от български мезета и „Френски“ сирена
/луканка, филе „Елена“, суджук, бри, ементал, камембер

# 23
Оххх много ти благодаря мила моя ти си един страхотен помощник, но все пак ще видя другите уговорени места, защото съм поела ангажимент, но смятам, че това е моята зала. Просто си се представих там  Simple Smile

# 24
O аз само споделям опит не искам да ти давам наклон където си прецените, може нещо друго да ти допадне повече, просто аз останах много доволна и от персонала и от обслужването на самата сватба и гостите ми споделиха че постоянно е кръжял сервитьор не са чакали за нищо и така, разгледай и където ти подскаже сърцето Simple Smile

# 25
За мен беше важна, информацията от първо лице на човек, който е правил сватба там Simple Smile ще пиша още тези дни след другите огледи Simple Smile

# 26
Здравейте и аз се присъединявам към булките на 2019 за сега сме избрали само месеца -април Simple Smile)))
Има ли булки от Бургас ?

# 27
  • София, България
Здравейте момичета, ние след 5 г почти заедно се сгодихме през март. Плануваме събитието на 05.05.2019, започнах да събирам оферти и честно казано съм леко казано шокирана. Сестра ми направи сватба този месец в Стара Загора и всичко мина чудесно, аз организирах всичко и си мислех, че за моята ще ми е лесно но.... Офертите са стряскащи. В момента съм се спряла на 2 места и обмислям, ще се радвам да ме посъветвате. Първото е резиденция Тера- прекрасно място, вторият вариант е хотел Акорд доста по-приемливо като цени. В резиденцията няма хотелска част и това е един минус, но е много красиво. Моля давайте съвети, за да реша дилемата Simple Smile

Здравейте, вижте Expo Hotel(зад Интер Експо центъра),Best Western Premier Sofia Airport Hotel и City Sofia Hotel. всичките са от веригата Best Western, не са скъпи и до момента, които познавам и са имали допир с тях, са били с добри впечатления. Simple Smile Този на летището е нов, скоро едно момче ми сподели от странта на гост на сватба и каза, че е много хубаво. Успех!

# 28
Здравей, благодаря за съветите този на летището го видях и не ми хареса залата, а и в нея се носеше странна миризма. За мен търсенето продължава Simple Smile

# 29
Здравейте, казвам се Алина, на 26 години. Честито на всички бъдещи булки, искам да ви запитам дали имате информация за сватби в Банско. Планираме да направим тържеството там, февруари най-вероятно 2019г. Моля за мнения Simple Smile Благодаря ви!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт