Сватба, булките на 2019

  • 74 397
  • 766
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 583
Ееее, супер Heart Ами ние вероятно ще ги поръчаме тук на 1ви декември, което реално е около 3 месеца преди сватбата, ама каквото такова, ако трябва, ще коригираме. Те и докато станат, ще мине известно време. Той мъжът ми се чу с тях онзи ден по телефона и беше впечатлен колко любезно се държали, казали му все пак да звънне седмицата, в която ще ходим, защото можело да излязат в почивка. А те там на място имат ли доста модели за пробване, или по-скоро да си отидем с вече набелязан модел?

# 541
  • София, България
  • Мнения: 3 550
Имат много модели. Всичките им модели ги има изложени. НО повечето са бяло злато. Нашите модели и двата бяха изложени в бяло злато, ние си ги поръчахме жълто. Някои са по-малки номера и моята я пробвах на кутрето Grin но горе долу придобиваш представа как стои. Ние нашие ги поръчахме също 3 месеца преди сватбата, а той ни пита дали сме от близо (демек от София) и ни викна да си ги взмем 6-7 дена преди сватбата Simple Smile Дори и да има нужда от корекция, както каза, се прави много бързо Simple Smile
Все пак ако сте си харесали нещо конкретно му го покажете,  но аз не бих рискувала. Аз бях харесала едни модели, но като ги сложиш на пръста си, стоят по съвсем различен начин. Можеш да си ги поръчаш каквато ширина и дебелина искаш. Simple Smile

# 542
  • Мнения: 583
Да, и аз не бих рискувала да поръчам нещо без да го пробвам. Ще пообиколим този и другия уикенд да пробваме колкото да се ориентираме какво точно искаме и там вече на място ще решим. Ех, развълнувах се Grinning

# 543
  • Мнения: 572
Нашата сватба е на 17.08.2019.
И като сте на вълна Дуо - и нашите са от там, много сме доволни от отношението. Уж бяхме влезли само да разгледаме, а директно поръчахме, без да сме гледали другаде. Майка ми днес е взела готовите халки и каза, че са станали много добре. Снимката е малко лоша, но все пак я качвам. Нямам търпение по Коледа да си ги видим Blush

# 544
  • Мнения: 583
Оооооо, влюбих се Heart И веднага влизам с въпрос - камъните по цялата халка ли са ти? Защото аз много искам с камъни по цялата халка, но навсякъде ме разубеждават... Sad На едно място дори ми казаха "Ами ние ги имаме тези мостри, ама не ги гледайте, защото майсторът ни отказва да ги прави..."

# 545
  • Мнения: 572
Моите са на половина. Той ще ти обясни подробно, но ако са по цялата халка, няма възможност да се коригира размера в последствие. Освен това от долната страна на ръката има повече триене и камъните биха се драскали повече (като хванеш нещо например). Но той прави с каквито и колкото поискаш камъни. Естествено се отразява и в цената, ако искаш диаманти не на половина, а по цялата. На моята халка например златото почти нищо не струваше, а по-скоро камъните. Ако беше цялата с камъни, цената щеше да е почти двойна.

# 546
  • Мнения: 295
Цитат на: Knysna link=topic=1030836.инструкторът#msg37703866 date=1542295503
Нашата сватба е на 17.08.2019.
И като сте на вълна Дуо - и нашите са от там, много сме доволни от отношението. Уж бяхме влезли само да разгледаме, а директно поръчахме, без да сме гледали другаде. Майка ми днес е взела готовите халки и каза, че са станали много добре. Снимката е малко лоша, но все пак я качвам. Нямам търпение по Коледа да си ги видим Blush
Страхотни са ! Може ли да кажеш цена, горе долу??

# 547
  • Мнения: 72
Нашата сватба е на 1.06 в Трявна.
Важните нека сме ги отметнали. Имаме ресторант, граждански, фотограф и видео, водещ и ди джей.
Тази седмица си харесах и капарирах рокля, а миналата си поръчах поканите и се надявам по Коледа да започна да ти раздавам.
Също така от алиекспрес си поръчах цветчета, листенца и такива дреболийки и като пристигнат ще започвам да правя бутониерите.
За сега това е от мен☺

# 548
  • Мнения: 519
Изобщо не бих препоръчала Сара трейд за халки. Нашите се надраха още в първите няколко седмици.

# 549
  • Мнения: 1 998
Нашите също са на Сара Трейд, но сме доволни. Не са се надраскали и са ни удобни, но нашите не са равни, а имат вдлъбнатини и може би затова не се драскат така, но като се замисля, то и няма с какво толкова да ги надраскаме.

Ето ги

# 550
  • Мнения: 572
Thristova ще ти пиша на лично тия дни, понеже не знам каква беше точно крайната цена, а и броя камъни и т.н. Иначе цени има и на сайта му. Но много зависи какво злато и какви камъни избирате, нашите модели ни ги сметна и с 14к, и с 18к, с цирконии, с диаманти, различни размери камъни, различна бройка. Един и същ модел може и за 500, и за 1500 Grinning

# 551
  • Мнения: 6
Нашата сватба ще е на 28.09.2019г във Варна. Имаме запазен църковен ритуал, граждански, фотограф и ресторант. Предстои DJ, видео оператора и сватбената агенция, които преди Нова година ще ги запазим.

# 552
  • Мнения: 811
Здравейте , момичета казвам се Ивона на 24 години . Сгодихме се септември и искаме да се оженим другата година , може би пролетта , лятото в по-тесен кръг. От Перник сме и ме интересува има ли някой от тук и има ли представа гд колко пари би излезнала една сватба в такъв кръг хора?
Благодаря Ви!

# 553
  • Мнения: 519
Ивона, никой не може да ти каже точно число. Отговори си на следните въпроси:

Какво значи тесен кръг - колко човека? Родителите ви ще канят ли свои приятели? Ще давате ли +1 на вашите приятели? Ще каните ли деца? Като си дадете ориентировъчна бройка хора, започвате да звъните по ресторанти и да ги питате за оферти.

Ще има ли диджей, фотограф, видео, водеща​? Цените им варират от 500 до 2500 лв.

Ще си правиш ли професионален грим и прическа? В единия случай може да дадеш и 500 лв за тях, ако си ги правиш сама - 0.

Колко пари си склонна да дадеш за рокля? Има и за 200, има и за 5000.

Задай си горна граница на парите, които би похарчила за всяко нещо (има още дрехи за младоженеца, взимане на булката, украса в ресторанта, халки, църква и т.н.) и се придържай към нея.

Аз, например, си бях казала, че повече от 1000 лв. за рокля никога няма да дам и съответно търсих в този диапазон.

Всичко се намира, стига да не се поддаваш на продавачки, които ти намилат, че това е най-невероятния ден в живота ти и заради това трябва да харчиш безогледно. Simple Smile успех!

# 554
  • Мнения: 811
На ресторант сме се спряли. Едни познати правиха там миналата година р а за гостите някъде около 40 може би. Май ще орежем далечната рода , че сумата ще нарасне. Бяха 70 отначялото , но ги намалихме до 40.

Общи условия

Активация на акаунт