КОЗИРОГ или СТРЕЛЕЦ - бебчо ще е хубавец! - ДЕКЕМВРИ 2006!

  • 23 584
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 794
 Laughing
Здравейте! Тъмната линия е на хормонална основа, почти всички мами я имат, но при повечето се появява по-късно. Моята беше много тъмна първия път, макар че се появи късно,май към 5ти месец, и и трябваше година да изчезне.
Да ви питам, някой от вас ходи ли на училището за бременни от сп."9 месеца"? Аз ходих за 2ри път днес, много е готино, аз ходих и като бях бременна с Никол. Ако има навити може да ходим заедно.

# 16
  • Мнения: 572
Напротив Сара, много момичета имат такива ленти. Вчера гледах няколко такива коремчета, ако успея да ги намеря ще ви покажа. Vessito, споко, няма нищо ненормално в лентичката ти  Grinning

Е, и аз нещо научих... Embarassed

# 17
Къде  е  това училище,  в кои дни  и часове се  ходи  защото  съм  на работа по  всяко  време  ли можеш  да  се запишеш. ? Simple Smile

# 18
Момичета някоя  от вас  има  ли  сайта с изследванията които  се покриват  от  здравната  каса.? Някъде  го  четох  но  не  помня  къде.

Желая  успешен, слънчев ден   и много радости  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 6 794
Къде  е  това училище,  в кои дни  и часове се  ходи  защото  съм  на работа по  всяко  време  ли можеш  да  се запишеш. ? Simple Smile
Няма записване, направо отиваш. Вторник лекциите са на Витошка 18-Ъпстейърс, а четвътрък на Кракра 2-Мис каприз, и двете лекции са от 9,30 сутринта.

# 20
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Здравейте дами  Hug
Не съм писала отдавна, но нещо много работа ми се струпа, а пък и на зъболекар ходя, абе едно тичане е настанало, не е за разправяне. Хубавото е че вече съм по-енергична, но пък все така ми е лошо и си повръщам през ден през два, а и ми се спинка повечко Tired
Да ви питам вие как сте, лошо ли ви е още? На мен венците ми взеха да кървят, та си изкарах акъла - напъвам се да повръщам, плюя и гледам, кръв  #Crazy В първия момент въобще не се усетих че е от венците и много се уплаших, ама и гинеколожката и зъболекарката ми казаха, че е заради настъпващите хормонални промени. Сега си плакна устата с разни води и една пастичка ми дадоха... Такива ми ти работи, надявам се да е наред всичко.
Иначе се видяхме на ехографа с бебо, сърчице и всякакви работи  Joy невероятно е!!!
Пожелвам ви на всички да сте здрави и щастливи!   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 6 794
Здравейте!
Сега се връщаме от лекарката, гедкахме бебо - много е порастнал, маха с ръце и крака  newsm68 . Всичко си му е ОК, пуснаха ми пак да чуя сърдечната дейност.  Laughing Ех, голям кеф е да ходиш да го гледаш как расте. Дадоха ми направление за излседвания, кръв, урина, чернодробни ензими, трябва да се замъкна другата седмица да ги направя.
Следващия път сме чак след 20тина дни, да вляза в 13 седмица. И после в 16та ще правим БХС. Това е схемата до тук.

# 22
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Здравейте, момичета!
Аз заплесната по протеста утре, организация на сватба, ремонти и строежи и пр. дори не бях разбрала, че имаме нова тема! Много е сладка!...
А инак явно съм по-добре, щом успявам да ходя на работа и паралелно да се занимавам със 100 други неща, само дано не изпуша скоро, че с такова темпо май не е желателно да продължавам... Вече не ми е по цял ден лошо, сано от време  на врме ми става гадно, най-вече като съм гладна, но и веднага щом се нахраня. Глава ме боли от време на време, но тоя проблем винаги съм го имала...
Пък довечера ще ходим пак да гледаме бебо с таткото, много съм нетърпелива!!!
Хубав ден (следобед) и до скоро писане!

# 23
  • Мнения: 73
 pregnantмного ме кефи новата ни темичка-ПОЗДРАВИ за нея!! newsm10много ви се радвам на всички мами!погледнах си коремчето и май и аз си имам бледа линийка Winkвече съм 12г.с. и си направих първите изследвания-всичко НИ е наред!!!ако може всеки ден да си виждам бебчо на монитора,ще си умирам от кеф newsm44,ако си имам вкъщи ултразук ще съм най-щастлива!!!!!исках да ви попитам колко килца сте качили от първия си тест,аз май повечко от нормалното около 5кг.,а не съм си променила по никакъв начин храненето си,е малко шоколад Twisted Evil?!!при вас мами как е!ПОЗДРАВИ ЗА ВСИЧКИ newsm74

# 24
  • София
  • Мнения: 6 794
3кг... Cry

# 25
  • Мнения: 143
Здравейте,
аз ходих днес на доктор и видях бебо, странно ми се видя, че ми казаха, че съм 11-та седмица, пък аз си мислех, че съм 10-та. Бебо спеше и го събудиха и започна да рита беше много готино. На мен до сега са ми взимали кръв и урина, това не са ми казвали за други иследвания.
Знае ли някой как стоят нещата с болничните, ако съм си здравно и всякак осигурена мога ли да си взема болничен от сега до края на бремеността и дали ще взимам 90% от заплатата.

# 26
Zdrawjte,
Az sam Magi  Grinning i mnogo 6te se radwam da se prisaedinia kam was   Hug.
Malko mi e trudno da se orientiram waw obstanowkata , no 6te swikna  Laughing
Moiat termin e 10.12 i  niamam tarpenie da widqa 4owe4eto, koeto se razwiwa w men.
I iskam s cqloto si sa6testwo wsi4ko da e nared. Towa e parwata mi bremennost i razbira se se pritesnqawam za kakwo li ne.

Jelaq wi 6tastliwi i prekrasni dni  Grinning

# 27
  • Мнения: 73
Добре дошла magi!!  bouquetПоздрави и леко бременеене pregnantда знаеш всички тук живееме в щастие,надежди и малко стах,но от всичко най-желано е бебо да е добре newsm17много усмивки ти желая newsm10

# 28
   Здравейте и от мен, аз съм регистрирана като NET, но ми го отхвърли нещо не мога да разбера как да ви пиша в този сайт. Или имието не го приемо или  адреса ми и аз не знам, но с оплакването до тук.
   Бременна с първо детенце и термина ми е на 18.12.2006г. И както и да го смятам ще е чист стрелец и това много ме радва защото таткото е стрелец. Вече няколко пъти ходихме на доктор и го видяхме как се променя с всеки изминал ден. Взеха ми и кръв и урина и резултатите бяха добри. Другата седмица ще ходен на 3Д и нямам търпепие отново да го видя. Много се притеснявам защото ми е първо детенце и искам всичко да е наред.


За Iia25 , аз съм болнични от първия миг , в които докторите чуха тоновете на бебето и мисля дя не работя до края. Дори сега взимам повече пари от преди защото се облагат с по-нисък данък. Примерно вземам с 50 лв. повече от преди така, че ако имаш възможност се възползвай, струва си. Стига да си си плащала всички осигуровки. Успех при взимането на решението!

Късмет на всички  мами!  

# 29
  • Мнения: 572
Привет на всички новодошли 
 Two Hearts
Аз вече се чувствам доста по-добре, не ми се гади и не ми горчи в устата, така че понякога даже и забравям, че сме двама... Simple Smile
Обаче днес усещам нещо странно - венците и зъбите ми са страшно чувствителни на студено - например като пих вода (хем не много студена!) и таратора на обяд. Много ми е странно и се опасявам да не би да ми има нещо от зъбния камък. Мога обаче най-рано след 10 дни да отида на зъболекар... Дано да съм здрава!
Коремчето ми се оформя, макарр още да съм си 55 кг и даси нося старите дрехи, но не всички - тесните вече не ми стават.
Хайде, до скоро и леко!!!
smile3502

Общи условия

Активация на акаунт