Ла Лече Лига Бг – срещи, лекции и информация

  • 222 598
  • 724
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 518
Бу, можеш ли да ми кажеш как точно може да се промени това,че няма варненска група Praynig ?Какво да направя Hug

# 151
  • Мнения: 3 743
Бу, можеш ли да ми кажеш как точно може да се промени това,че няма варненска група Praynig ?Какво да направя Hug

И мен ме интересува отговора на този въпрос, ще следя темата Peace

# 152
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Саморасличе, Гали, трябва да се обучи лидер от Варна най-напред, за да може да има група. Тези дни ще преведа една статия, която ще улесни значително нещата - в смисъл на подробности какво прави лидерът, какви условия има и т.н. Simple Smile

# 153
  • Мнения: 518
Саморасличе, Гали, трябва да се обучи лидер от Варна най-напред, за да може да има група. Тези дни ще преведа една статия, която ще улесни значително нещата - в смисъл на подробности какво прави лидерът, какви условия има и т.н. Simple Smile
Ще чакам с нетърпение нова информация Praynig

# 154
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Да и аз ще чакам тази информация. Бу, доста момичета имаме за сега желание, ама то май с желание само не става  Joy

# 155
  • Мнения: 17
Здравейте всички малки и големи.Бих искала и аз да се включа и да дойда на следващата среща.Всъщност кога е тя?Синът ми е на почти 6 месеца и до момента е изцяло на кърма.

# 156
  • София
  • Мнения: 2 348
Всяка трета съботна е срещата в Сф.

# 157
  • Варна
  • Мнения: 208
Здравейте  Hug

И аз съм заинтересована от сформиране на група във Варна. А ако се обучи лидер и се пусне инфо тук -там мисля че доста мами ще се включат  Peace

# 158
  • Варна
  • Мнения: 102
Здравейте  Hug

И аз съм заинтересована от сформиране на група във Варна. А ако се обучи лидер и се пусне инфо тук -там мисля че доста мами ще се включат  Peace
Аз също подкрепям идеята за подобна група във Варна.Тук много малко майки кърмят децата си, което е много жалко  Sad Дано да се промени това скоро, т.е дано  да го променим ние Peace

# 159
  • Мнения: 518
Виждам,че варненки се събираме полека лека Hug Може да направим импровизирана среща?И все пак въпроса си остава - можем ли да бъдем полезни за ла Лече лигата тук на наш терен?Предстои и Световната седмица на кърменето лятото, мисля, че дотогава някой от Ла лече лидерите може да ни каже какво можем да направим, за да се включим? Rolling Eyes

# 160
Здравейте - ще има ли скоро среща на Лигата - защото много искам да кърмя, а имам много въпроси?

# 161
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Здравейте - ще има ли скоро среща на Лигата - защото много искам да кърмя, а имам много въпроси?
В София на 17-ти май, в Пловдив на 31 май Simple Smile

# 162
  • Мнения: 690
Здравейте - ще има ли скоро среща на Лигата - защото много искам да кърмя, а имам много въпроси?
В София на 17-ти май, в Пловдив на 31 май Simple Smile
Много бих искала да дойда на срещата в София на 17.05, но не мога да разбера къде ще се проведе. Може ли инфо?  Simple Smile

# 163
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Днес следи - ще се пусне тема с мястото Simple Smile Няма да е на обичайното място - Център Съвременни Родители, ще е другаде. Хедра ще пусне темата, т.к. е значително по-запозната със София от моя заблудена милост Crazy

# 164
  • Мнения: 690
Днес следи - ще се пусне тема с мястото Simple Smile Няма да е на обичайното място - Център Съвременни Родители, ще е другаде. Хедра ще пусне темата, т.к. е значително по-запозната със София от моя заблудена милост Crazy
Hug ще следя

Общи условия

Активация на акаунт