Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 апр. 2018, 14:17 ч.

Пловдив - работа, доходи и живот

• 12 916
  • 77
  •   1
Отговори
# 75
  • София
Аз не живея в Пловдив, но искам да уточня нещо - с половинка ще ви е много по-лесно, защото разходите ще са почти същите - кола, режийни от рода на ток, вода, кабелна, интернет, а доходите се увеличават обикновено, защото и жената работи. Дете като дойде, дай Боже - чак тогава разходите се увеличават.

# 76
Вече 20 години живея в София.Това е най-голямата ми грешка в живота.Бях млада и се поддадох на красиви обещания....Е поне отгледах децата си.Синът ми е завърши бакалавър и чакам Март месец 2019г. дъщеря ми да завърши докторантура.Тогава нищо не би ме спряло да се прибера в родния ми град.Трудно пловдинчанин може да стане софиянец.При мен не се получи.

# 77
За да не отварям нова тема, ще попитам тук.. Някой има ли информация какви са заплатите по магазините в моловете - Бершка,Манго, Нюйоркър... Къде са най-добре заплатени? Мисля да кандидатствам в някой магазин в новия Плаза мол, но не знам как вървят заплатите в този сектор

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт