слънцезащитен крем

  • 2 899
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
За малката използвам Виши 60 Фактор защтото е много беличка,а тялото с Нивея детски.За мене не съм чак толкова пентенциозна или с нейните или с някой по-ефтиничък.Сега още не съм си купила за мене.

# 16
  • Мнения: 27 524
На LA ROCHE-POSAY 50+  Peace

LA ROCHE-POSAY 60+
Това е първият слънцезащитен крем, който ползвам и не съм доволна. Кожата ми по принцип е смесена, да не кажа мазна и започвам да лъщя ужасно много Sick
Ще си взема на Виши по-натам Thinking

Сигурно си си взела крема. Той е по-тежък. За нелъщене има флуид.  Peace  60+ е от миналогодишната серия. Grinning От тази година има 50+. Има и за суха кожа. Максималният допустим фактор за Европа вече е 50+ и всичко, което е индикирано с 60+ е от миналогодишната им серия.

Ла Рош са няколко класи над Виши  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 371
Блонди, тук в БГ дали има такова животно флиуд  33uu

# 18
  • Мнения: 258
доволна съм от "виши"с фактор 60 Wink

# 19
  • Мнения: 836
Миналите години ползвах на "Виши" 60+ и бях много доволна, но преди 4 дни ми се наложи пак да си купя, нямаше го в аптеката и затова купих на Eucerin, с фактор 50. Струва 21лв и предпазва доста добре от слънцето (бяхме на плаж), много по-лесно се размазва, вече само такъв ще взимам Peace

# 20
  • Мнения: 27 524
Блонди, тук в БГ дали има такова животно флиуд  33uu

Има, има, чета си купи, и тя е с мазна кожа и не искаше да й лъщи и е много доволна.

# 21
  • Мнения: 4 371
Изпуснала съм за на Чета флуида Mr. Green
Всички марки ли го имат? Искам Виши Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 27 524
Е, Виши май нямат такова. Вземи си каквото имат, може да не ти лъщи. Вземи си тестер да пробваш.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 621
За лице - Аvene SPF15
За тяло - Vichy SPF 60

# 24
  • Мнения: 1 413
Моля  Praynigда ми обясните как точно го ползвате! Аз си мислех, че като съм със смугла кожа не ми е нужен такъв крем, или поне че ми стига слънцезащитният фактор, който по презумпция се съдържа във всеки дневен крем, но козметичката ми каза, че трябва с фактор 60 да ползвам - имам много бенки по лицето. Та преди, след или вместо хидратиращия и фдт-то newsm78

# 25
  • Мнения: 1 413
Хайде, кажете за кремчето, за да ходя да го търся...

# 26
  • Мнения: 27 524
Моля  Praynigда ми обясните как точно го ползвате! Аз си мислех, че като съм със смугла кожа не ми е нужен такъв крем, или поне че ми стига слънцезащитният фактор, който по презумпция се съдържа във всеки дневен крем, но козметичката ми каза, че трябва с фактор 60 да ползвам - имам много бенки по лицето. Та преди, след или вместо хидратиращия и фдт-то newsm78

Щом си с тъмна кожа, според мен не ти трябва толкова висок фактор. Излишно е. 20 или максимум 30 ти е предостатъчно, но ти ще си прецениш. Аз го нанасям като алтернатива на дневния си крем. Вместо него. Обаче не всеки ден. Ако няма слънце или няма да излизам през деня, си слагам от другия. И обратното. Нанасям го сутрин и това е. ФДТ не слагам, но ако слагаш, нанасяш го после отгоре. Както би действала с обикновения си крем. Ако обаче има слънце и ще си много изложена на него, трябва да мажеш по-често, ако не - сутрин ти е достатъчно. Това е, ако има още нещо - питай  Hug

# 27
  • Мнения: 1 413
Много благодаря, Блонди! Аз съм постоянно навън - сутрин излизам на работа, наобяд кръстосвам поне един час и привечер също. Ако съм вкъщи с децата сме в двора или на терасите...явно ще трябва всеки ден. И аз мислех, че не ми трябва висок фактор, но много бенчици "наизвадих" и не е добре newsm78

# 28
  • Мнения: 27 524
Ами вземи си по-силен тогава, за да си по-спокойна. Ако те пече директно силно слънцео, трябва да нанасяш крем на всеки 2-3 часа, ако не чак толкова - 2 пъти за деня е достатъчно.

# 29
  • Мнения: 1 413
О.к. сори за оффа - синът ни също е Криско - от Кристиан - страшно ти е готин мъника!

Общи условия

Активация на акаунт