Полицейско шоу в София - Десислава Иванчева просната с белезници на улицата.

  • 85 684
  • 1 125
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 204
Голямо шоу тече в момента в София. Кметицата на Младост, кака Деси, простната с белезници на земята с още две жени и оградена от стотина полицая и барети. За три слабички жени, са изпратили половината полиция да ги закопчее, а в същото време двама убийци си излязоха от затвора като у дома си. То бива пиарски простотии ама това вече минава всякакви граници.
https://www.blitz.bg/obshtestvo/stolitsa/izvnredno-v-blits-koman … i_news594082.html

Последна редакция: пт, 20 апр 2018, 18:08 от bubanka

# 1
  • Мнения: 2 616
Бих искал да вида така проснати главната мутра на републиката, Овчаров, Мазнярова, батко и братко, един куп рецидивисти с тежки престъпления, ноооо...ке трябва  се задаволим и с тези брутални престъпнички. #Crazy #Crazy #Crazy Ама трябвало е и военни подкрепления да изпратят, бива ли така...  Shocked Grinning

# 2
  • Мнения: 2 204
Тя че не е стока, не е. Хванали са я с подкуп за издаване на разрешително за строеж. Ама така ли трябваше да е - на улицата, като по филмите. Дай да покажем колко сме силни и как задръжаме опасните престъпници - в случая фризьорката Деси, която стана случайно кмет на Младост. Чак са смешни в тези си напъни за холивудски екшъни.
50 кг. крехка жена, арестувана и пазена като най-големия престъпник в държавата. Смешна работа

Последна редакция: вт, 17 апр 2018, 16:04 от Кура булгара

# 3
  • Мнения: 166
Тази така крехка жена, явно използва това, че изглежда така и си позволява доста неща. На протести в Младост аз лично съм бил свидетел как се е държала като мутра и почти се е стигало до саморазправа от нейна страна.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 427
Хванали я при предаването на 70 000 евро от общо 250 000 ,които била поискала, за разрешително за строеж.Нея не я ли избраха, когато стачкуваха против строежите на зелени площи, за да ги спре?

# 5
  • Мнения: 2 590
Не виждам да е просната на земята!

# 6
  • София
  • Мнения: 6 356
Хванали я при предаването на 70 000 евро от общо 250 000 ,които била поискала, за разрешително за строеж.

изобщо не е ясно кой какво е хванал. на друго място пише, че са й засекли и спрели колата на кръстовището и в багажника открили чанта с пари. доста по-различно от "хванали я при предаването"...

работата е ясна.

# 7
  • Мнения: 46 405
Ама разбира се, че е невинна и натопена горката. Аз пък не съм толкова наивна.

# 8
  • Мнения: X
Интересна спец акция! Два часа на открито в центъра на София, десетки кибици пафкат и зяпат наоколо, кметицата стои насред улицата с белезници зад гърба... Цирк буш!

Не виждам защо да не е постановка. Мацката е случайна, без протекции и не много умна.

# 9
  • Мнения: 166
Постановка викаш, така ли?
Ами имам познат, който работи в българското представителство на турската Garanti Koza. Който не знае, те са турска строителна фирма, която от близо 5 години има намерение да строи огромен комплекс в Младост, на мястото на Деница. Та моят приятел ми е разправял, че въпросният строеж се бави все още, тъй като на турската фирма много пъти и се е предлагало нещата да станат по втория начин, обаче те държали всичко да си мине по канален ред.
Е, явно не си е измислял. Смисъл не твърдя, че въпросният подкуп е за този случай, но явно фризьорката си има навика да си пощипва от тук, от там.

# 10
  • Мнения: X
Най-вероятно точно заради Garanti Koza я отсреляха. Опита се да спре този абсурден строеж, а като се видя, че не става се опита да ги накара да се озорят и ето ти на.
Жалко.

https://trud.bg/%D0%BA%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%86%D0%B0%D1%82 … 1%8A%D1%80%D0%B3/

# 11
  • София
  • Мнения: 2 014
дори тука виж се оказало, че е взела парите за да води неравната битка с Garanti Koza от името на жителите на Младост. Един вид е правила всичко "на ползу роду" и за да направи омлета и се е наложило да счупи някое и друго яйце.

# 12
  • Мнения: X
А въобще не казвам, че е чиста като сълза. Но отдавна съм се научила да не вярвам на поговорката "Няма дим без огън". Има и още как.
Едно е ясно - че дори и да е взимала подкуп, за да я хванат, очевидно не е участвала в определените за целта схеми. Иначе нямаше да я хванат, защото почти никого не хващат. И това всички го знаем.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 356
не знам кой колко е наивен, но начинът на извършване на ареста, наличието на медии и телевизии, предаващи пряко от мястото, пускането на слухове от "неофициални източници" - защото официално няма нищо излязло, всичко това говори....

# 14
  • Мнения: 18 980
„Няма пари, няма пари. Арестувана съм, но не зная за какво. От часове съм без адвокат”. Това успя да извика задържаната кметица на район „Младост” Десислава Иванчева към журналистите.
https://fro-spam156-/novini/desislava-ivancheva-niama-pari-niama-pari.html
да видим...

Общи условия

Активация на акаунт