Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 апр. 2018, 18:09 ч.

Секс преди аборт

• 2 400
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте, бих искала да разбера дали е опасно или не осъществяването на полов контакт ден преди аборт? Ще се радвам ако някой сподели мнение или информация 🙂

# 1
Ако е толкова належащо да правите, обадете се на лекаря ви и се консултирайте.

# 2
  • DE
Какво може да му е опасното?

# 3
Боже, как ви е до секс ден преди аборт!

Все пак за аборта ви е направен преглед и са пуснати изследвания. Ако с този акт партньора ви зарази с нещо или предизвикате инфекция как това ще стане ясно преди манипулацията?

Не се дръжте така безотговорно с тялото си! Не съм против абортите, бих се борила жените да имат това право навсякъде по света, разберете ме правилно. Сега ви се вижда безопасно така и така ще правите аборт да праснете малко необезопасен секс. Но аборта не е безобидна и лека процедура. Концентрирайте се не върхи това, че ще се оттървете от нежелана бременост, а да запазите здравето и фертилитета си.

# 4
  • София
Здравейте, бих искала да разбера дали е опасно или не осъществяването на полов контакт ден преди аборт? Ще се радвам ако някой сподели мнение или информация 🙂

Не опасно, даже може да се уговориш с лекаря, да осъществите полов акт, непосредствено преди и след аборта. Simple Smile

# 5
  • Пловдив
Следващата тема ще бъде "Секс след аборт - кога най-рано?"
А после - "Аборт колко време след аборта".

# 6
Аз не виждам защо ще е опасно. Преди раждане може, а то също си е интервенция. Обаче много лекари са неопитни и могат да те прецакат със самия аборт, даже и в най-реномираното здравно заведение. В случая визирам Медицинска академия.

# 7
Не, не е опасно, това си е реално секс по време на бременност. Секс след аборта обаче трябва да почака.

# 8

Не опасно, даже може да се уговориш с лекаря, да осъществите полов акт, непосредствено преди и след аборта. Simple Smile

Малко двусмислено ми звучи това изказване....
Половия акт с доктора ли ще се осъществява или не? 😊

# 9
  • Балчик
Нищо лично, ама само името на авторката като видиш... На килограм ли ги правите тези деца? На 14 години ли си?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт