А за Бербатов какво ще кажете?!

  • 5 815
  • 140
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 550
Не е мой тип  Simple Smile

# 31
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък няма да му обсъждам външния вид. Само ми направи впечатление че като за човек, който работи каквото обича, изкарва страхотни пари и може да си позволи всичко, изглеждаше страшно нещастен. Но може би просто излъчването му е такова.

# 32
  • Мнения: 803
Честно казано Бербатов ми е много антипатичен, не ме привлича по никакъв начин.
Виж, Стилян Петров е друго нещо Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 157
ООООООООООООООО кукло берби Crazy,само да ми падне и.......
Много голяма фенка съм му!!

# 34
  • Мнения: 730
Изключителен професионалист,просто успял с кадърността си човек.Като външност-не е лош,макар и да не е точно мой тип.За другите му качества от характера е глупаво да коментирам,защото не го познавам.От едно интервю не може да се съди за човека.Само се чудя,ако не беше толкова известен и ако нямаше толкова пари,дали пак щяха да го провъзгласяват за секс символ..............?

# 35
  • Мнения: 3 576
Изключителен професионалист,просто успял с кадърността си човек.Като външност-не е лош,макар и да не е точно мой тип.За другите му качества от характера е глупаво да коментирам,защото не го познавам.От едно интервю не може да се съди за човека.Само се чудя,ако не беше толкова известен и ако нямаше толкова пари,дали пак щяха да го провъзгласяват за секс символ..............?

Извинявай ама да си чула за неизвестен и беден секс символ?!!

# 36
  • Мнения: 730
Изключителен професионалист,просто успял с кадърността си човек.Като външност-не е лош,макар и да не е точно мой тип.За другите му качества от характера е глупаво да коментирам,защото не го познавам.От едно интервю не може да се съди за човека.Само се чудя,ако не беше толкова известен и ако нямаше толкова пари,дали пак щяха да го провъзгласяват за секс символ..............?

Извинявай ама да си чула за неизвестен и беден секс символ?!!

[/quote


Не те разбирам,че нали точно това казвам,че секссимволите са такива,защото са известни и имат много пари!Сексапила не се забелязва,ако другите условия липсват.Това си е мое мнение и никого не ангажирам с него.това важи за всички известни богати хора.Да,виждала съм доста хора,които могат да са секссимволи ,само че не ги забелязват,защото не са богати и известни!

# 37
  • Мнения: 4 371
Във външния му вид не харесвам носа му Outta Joint Крив и дълъг. И никак не ми е секси.
Иначе ми хареса как се представи на интервюто.
А да ви кажа, че момието, което показа етикета на дрехата му с неговото име ми е етърва Simple Smile

# 38
  • Мнения: 306
Изобщо не ми харесва,според мен няма излъчване.Но това все пак виждат моите очи/както казваше една приятелка,за мое бивше гадже,което тя не харесваше:"Ех,ако можеше да го погледнеш с моите очи..." Laughing/.А и ми се стори леко простоват,което ми подейства по-отблъскващо дори от визията му!Да е жив и здрав човека и да не забравя хората,които са го набедили за секс-символ!

# 39
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Красив е колкото и да не искат някои от вас да го признаят, друг е въпроса дали е ваш тип.
Млад красив и богат, на 25 г постигнал толкова много. Евала!!!

# 40
  • Мнения: 4 371
Красив е колкото и да не искат някои от вас да го признаят, друг е въпроса дали е ваш тип.
Нищо не ми пречи да го призная, ако е така. Това, че е твой тип не го прави автоматично красив Simple Smile
Всичко е въпрос на вкус все пак.

# 41
  • Мнения: 730
Красив е колкото и да не искат някои от вас да го признаят, друг е въпроса дали е ваш тип.
Млад красив и богат, на 25 г постигнал толкова много. Евала!!!

Парите,успеха,славата са факти,но красотата е относителна!Не може всеки да се харесва на всички!

# 42
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Ей страшни сте, по гръб не падате. Да не би да е грозен?!

# 43
  • Мнения: 2 550
Да не би да е грозен?!

Ми на мен не ми харесва визията му.
Различни хора, различни идеали.

# 44
  • Мнения: 730
Ей страшни сте, по гръб не падате. Да не би да е грозен?!

Защо,задължени ли сме да го харесваме?Всеки си има вкус!

Общи условия

Активация на акаунт