Чухме сърчицето вече на нашето НОЕМВРИЙСКО сбъднато човече!

  • 29 085
  • 744
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 173
Оф, уж днес пих по-малко дуфастон, нито едно но-шпа, само фолиева и в 21:00 като дойде боа-та неудържимо и едвам дишах. Изглежда така ми става само около 9 вечерта и то ако не съм яла, но все си мислех, че вече трябваше да спре гаденето.

# 181
  • На север
  • Мнения: 1 377
Е значи е нормално. Аз не съм стигала до тук преди и ми е странно как всеки ден ми е различно.

# 182
  • Мнения: 2 603
И аз се чувствам като настинала, носа също ме сърби.

Аз да ви кажа съм много доволна от лекарите в Италия. Изобщо няма нищо общо с това, което разказвате за другите държави. И предната бременност и сега имах отлепване и ми дадоха прогестерон. 2 пъти лежах за задържане в по-напреднали седмици и грижите бяха много добри.

# 183
  • Мнения: 647
Ех колко ми е хубаво да Ви чета. Какви са тези роклички,много интересно ми стана. Но утре ще вляза в сайта на Лидл да ги видя.
Блазе на тия който нямат проблем с тоалетната. Аз нямам този късмет и се чувствам ацки подута вече ( и явно от това имам корем в момента но е от подуването). Иначе хич не се чувствам бременна. Енергията ми е като преди само с разликата,че на обяд на работа направо заспивам 🤣
А Вие как се чувствате?

# 184
  • На север
  • Мнения: 1 377
Аз цял ден лежа и тъкмо сега реших да изляза с кучето малко на свеж въздух и като си слагах маратонките ми прилоша и пак легнах. Нещо днес не ми е ден.

# 185
  • Варна
  • Мнения: 298
Аз се чувствам много изморена, даже май е така от както съм в болнични и само лежа вкъщи... вчера цял ден съм спала... 🙈 само ставам да хапвам, което хич не е добра идея..
Много ми се вие свят и май е от утрогестана, но ми го намалиха до 3 на ден.. засега няма да го спират по думите на лекарите.
Аз съм на преглед чак другата седмица за  да се запиша вече на женска консултация, а по-следващата съм на първата ФМ.
Дрехи от Лидл не съм ходила да гледам, защото, си взех миналия месец от “Пренатал” и “и за мама” и засега с тях ще си карам.. Waikiki също имат хубави дрешки и на добри цени, но тук затвориха временно магазина.

# 186
  • Мнения: 206
Добро утро момичета,
Заета съм много на работа, а вечер съм като пребита и заспивам в 21, но не съм пропуснала нищо чета ви всеки ден !
Много се радвам, че сте добре Heart Eyes
Моят доктор ми изписа нош па независимо дали имам болки 3х1 и да ви кажа не знам дали е от него, но аз не чуствам нито напрежение, нито болки (чак се притесних като ви чета). Болка имам рядко и то е ниско долу по цялата ширина на стомаха, но това е ако стана рязко или се протегна мнооогооо сутрин в леглото Grinning .
Относно дрехите и аз направих една хубава чистка на гардероба  повечето дънки отпаднаха. Купих си два клина, една много сладка туника иии един много як гащеризон, не са за бременни, но гледах да са по големи и силно еластични. Много обаче ме "зарибихте" с тези ролкли на Лидъллл и мисля да отида днес след работа, дано са останали. Относно коремчето, аз винаги съм си имала малко коремче, но сякш вече е по издуто и обло, аз лично много искам вече да ми личи коремчето. Винаги много много съм харесвала бременни коремчета Hug много са ми сладки.
Относно умората не знам дали е от работа, но вечер заспивам много рано иначе през деня съм много енергична. 10с и 4д съм днес, но между 6 и 9 нямах никаква енергия бях някакъв планктон.
Хубав и усмихнат ден от мен ! Heart

# 187
  • Мнения: 541
Здравейте , нямам проблем с гадене или повръщане , не съм и изморена , добре се чувствам . Не ми се е прияло нещо специално , единствено към една храна която обичах ,сега не искам да я погледна.

Днес съм на първа среща с midwife и до колкото разбрах ще ми взимат кръв , но не разбрах дали за Даун и още два синдрома или само за например ХИВ , сифилис . Надявам се да ми кажат кога е следващия ми ехограф .

Знаете ли за тези аномалии как проверяват дали и кръв или само при първия ехограф првят по обстоен преглед?
Бях мярнала кръвно изследване , но не запомних за какво е и от него се разбира и пола , какво е то ?
Знам че е рано , но някой знае ли вече пол ?🙂

# 188
  • София
  • Мнения: 3 715
Добро утро и от мен, аз съм адски щастлива днес, бяхме на БХС и всичко е наред, бебчо си има всичко и отписаха всякакви малформации. Много беше сладък с едната ръчичка зад главичката. Направо не мога да спра да си гледам снимките. Много ми хареса прегледа, адски доволна съм от докторката и май май пак при нея ще запиша втората фетална - каза 20-22 седмица. Гледа сърчице, мозък, коремче, абе всичко и не спира да говори. Ние сме 57мм и си отговарям на 12 с+2 дни както съм по ЖК. Кръвните също са много добри каза, риска за Даун е 15000, другите още по-малко. Направо камък ни падна от сърцата и вече споделихме с 6 приятели. Бабите и те вече имат разрешение да се хвалят. Питах я за болките и за болката след оргазъм и тя каза, че щом е моментна, няма нищо притеснително. Стискам палци и на вас да чуете добри новини и да видите за какво щастие става въпрос - естествено тези, които им е за пръв път. Другите мами си знаят Simple Smile))

# 189
  • Мнения: X
Десислава, пол каза ли ви?

# 190
  • София
  • Мнения: 3 715
Нееее, подсмихна се и каза 15 седмица. Може би не иска да ни подвежда ако не се окаже права. Не знам, но ММ я пита специално 😁 ще дочакаме още 3 седмици за пола.

# 191
  • София
  • Мнения: 701
Момичета, имам едно питане относно Утрогестана. Дадоха ми го за болките, но едва сутринта ми се наложи да изпия едно. Досега все на но-шпа караш чат-пат. След това в трамвая ми стана супер зле - падна ми кръвното и за малко да припадна. Още ми е доста зле. Дали е от хапчетата? Само едно съм изпила...

# 192
  • Варна
  • Мнения: 298
Деси, радвам се за хубавите новини!!! Браво на вас с бебчо!! 😊
Babygirl - Аз до колкото знам се пие по схема, не от време на време при болка утрогестана. Аз също се чувствам така от него. Пия го от началото заради отлепяне сега, като ми намалиха дозата е по-добре.

# 193
  • Мнения: 980
Деси, много хубави новини 🤗
Аз днес пак имах еднократно розово зацапване 😤 вече започвам да си мисля, че е нормално явление и засега няма да звъня на лекарката. Дано и не се налага де!

# 194
  • Мнения: 2 173
Аз реших да проверя за резултати от БХС в сайта на МД и ехаа, излезли са. Тъ комбиниран за Даун 1:7100, биохимичен за Даун 1:2100, възрастов за Даун 1:520. Другите са много малки рискове, за това не ги споменавам. Тъ, май съм ок.

Общи условия

Активация на акаунт