Влюбвам се

  • 7 975
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 877
Пети , хитро.

Живота е толкова шарен, че ми е чудно как можеш да кажеш това е черно, а то ва бяло. Асса не те разбирам (нищо лично).

# 46
  • Мнения: 4 806
eniena, кажи кое не разбираш? Готова съм да се аргументирам. Също нищо лично... Все пак това са гледни точки

# 47
  • Мнения: 877
Защо да взимат много, пък малко да дават? Всяка положителна емоция дава много. Харесваш някой, влюбваш се. Когато се влюбиш гледаш през очите на обекта, откриваш новости разни, забавно е. Никой не говори да си зарежеш децата и мъжа на живота. Просто изпитваш нещо ново.

А какво дават? Тръпка? Гъдел в гащите? Оцветяване на "сивото ежедневие"? Ами ние си ги правим сиво. Има достатъчно благородни каузи, на които да се посвети човек, ако му е толкова много скучно,,,
Да, дават тръпка и другите неща също. Също така няма нищо общо с благородните каузи. Те са си благородни каузи, от които се чувстваш прекрасно и както твърдят психолози са идеално средство срещу депресия, но влюбването не лекува сивото ежедневие, а създава ново. Това според мен. Но, много хора, много мнения  Peace

# 48
  • Мнения: 798
Изживей го, разумно, без да се издаваш, не си разваляй отношенията в семейството, бъди дискретна...И накрая ще ти мине... Simple SmileУспех!
Ако минаваше така лесно....  #Puppy dog
Не, не  е лесно за жалост, НО ако авторката на темата държи на семейството си, както е написала, смятам 4е трябва да се постарае тази емоция да не го развали. Рано или късно 4овек осъзнава , 4е има по-важни неща. Винаги може да се слу4и и обратното естествено, но нали затова сме разумни хора, да се контролираме от време на време. Mr. Green

# 49
  • Мнения: 799
Изживей го, разумно, без да се издаваш, не си разваляй отношенията в семейството, бъди дискретна...И накрая ще ти мине... Simple SmileУспех!
Ако минаваше така лесно....  #Puppy dog
Не, не  е лесно за жалост, НО ако авторката на темата държи на семейството си, както е написала, смятам 4е трябва да се постарае тази емоция да не го развали. Рано или късно 4овек осъзнава , 4е има по-важни неща. Винаги може да се слу4и и обратното естествено, но нали затова сме разумни хора, да се контролираме от време на време. Mr. Green
Абсолютно съм съгласна. И понякога това ме влудява - не искам да съм разумна и да подтискам чувствата си, а да изживея емоцията с цялото си сърце. Но... явно ще е в някой друг живот. Веднъж вече се опарих (в същност направо си изгорях  Mr. Green), и още дълго време ще тлея  Cry
На мацката мога единствено да й пожелая разбиране от близките й, каквото и да реши да прави.   bouquet

# 50
  • Мнения: 798
Изживей го, разумно, без да се издаваш, не си разваляй отношенията в семейството, бъди дискретна...И накрая ще ти мине... Simple SmileУспех!
Ако минаваше така лесно....  #Puppy dog
Не, не  е лесно за жалост, НО ако авторката на темата държи на семейството си, както е написала, смятам 4е трябва да се постарае тази емоция да не го развали. Рано или късно 4овек осъзнава , 4е има по-важни неща. Винаги може да се слу4и и обратното естествено, но нали затова сме разумни хора, да се контролираме от време на време. Mr. Green
На мацката мога единствено да й пожелая разбиране от близките й, каквото и да реши да прави.   bouquet
Аз ще си позволя малко да перефразирам, като й пожелая никой от близките й да не разбира, за да не си създава пове4е проблеми. Дано има сили да изживее тази тръпка без да нарани близките си. Признанието за подобно нещо считам за огромна грешка. Това си е мое мнение и никой не ангажирам с него.
  pachikrak разбирам те напълно  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт