Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 апр. 2018, 20:22 ч.

Търся приятелки в София

• 1 218
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте!
Реших да пусна тази тема,тъй като  хората ,кото идват да работят в София ,не всички имат познати и търсят нови приятели. Или пък някаква друга причина.Надявам се на някой да му е в полза и за добро  Simple Smile  .Смятам ,че е по-лесен и достъпен начин да се опознаят виртуално и да се има някаква представа дали имат общи интереси.Не винаги може да е сполучливо ,но все пак не е невъзможно  Simple Smile   

Малко инфо за мен .
Не пуша,разполагам със свободно време от понеделник-петък.Зодия везни  Simple Smile Не пия кафе опитвам се да се придържам към здравословно хранене за сега не ми се получава. Надявам се да си намери приятелки не пушачки най вече за мен това е проблем.Интересувам се от йога и малко фитнес за сега не ходя мисля да почна.

# 1
Здравейте. Ще се радвам да се запознаем. От кой квартал сте? Аз съм в Младост. В момента съм по майчинство. Също съм непушачка и не пия кафе.

# 2
Здравейте. Ще се радвам да се запознаем. От кой квартал сте? Аз съм в Младост. В момента съм по майчинство. Също съм непушачка и не пия кафе.
Здравейте,аз съм От Надежда  Simple Smile
Радвам се да се запознаем.Ако искате да продължим на лично  Flowers Hibiscus

# 3
Здравейте,ще се радвам да се запознаем.Аз също съм от Надежда  Simple Smile

# 4
Здравейте,ще се радвам да се запознаем.Аз също съм от Надежда  Simple Smile
Супер много се радвам ще ви пиша на лс
На 38 г съм  Simple Smile

Последна редакция: чт, 26 апр 2018, 22:50 от Aurora :)

# 5
  • Гр. София
Здравейте,ще се радвам да открия приятелки тук.Не пуша,но пия кафе:) По майчинство съм,бебка ще стане утре на 3 месеца. На 35г. съм от Орландовци. Мечтая да започна пак да спортувам и да тръгна отново на народни танци,за да си върна формата. Качих доста килограми през бременността. Старая се да се храня здравословно,но не винаги се получава.Може по-натам заедно да спортуваме и да си даваме кураж.

# 6
HeartpulseHeartpulseЗдравейте! Heartpulse Heartpulse
Аз си търся  приятелки за йога ( групови занимания,малко фитнес,харесвам да ходя и на сауна), сега мисля да пробвам на ''Релакс'' в Надежда( от скоро живея в жк Надежда на 37 г съм)  не знам как стоят там нещата няколко пъти питах ,но не са ми отговорили за цени и др.Не пуша опитвам се да се храня здравословно  Simple Smile  Преди ходих в Люлин Pulse Fitness & Spa West PARK
Желая хубав ден на всички и дано всеки си намери страхотни приятели Ribbon

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт