Възможно ли е да е бременна ако...

  • 8 723
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте. Проблема ни е следния: На 06.04.2018г. за първи път правихме секс и двамата.. разкъсах и химена т.е. и отнех девствеността, но да съм го вкарал максимум 5-6 пъти и то не повече от 2-3 секунди. Повечето време бяха целувки и мръсни думи. Не съм опитен и малко трудничко ми беше да "уцеля дупката" и затова и го вкарах няколко пъти и в крайна сметка потече кръв т.е. раскъсал и се е химена, но не свърших. Просто прекратихме секса. На 16.04.2018 (10 дена по-късно) го направихме отново, много ме възбуди, играеше си с него сигурно половин час и не успяхме да направим дълъг и желан секс, защото го вкарах няколко пъти и веднага усетих, че съм накосъм да свърша.. и така и стана, но го изкарах 5-6 секунди преди да свърша и свърших на крачето и просто спряхме. Четох за предеякуационна течност и затова на следващия ден отидох до аптеката и купих Ескапел и тя го изпи 24 часа някъде след акта. Първия път не свърших и не бях запознат за предеякуационната течност и просто си отнехме девствеността и го оставихме в миналото така да кажа.  Четох много теми, че може да закъснее цикъла много време, а на листовката пише до 5 дни. Имало е случаи с по седмица и повече. Очаква цикъла й да дойде на 25-26-ти, а днес е 21.04. Та имам няколко въпроса:

1. Възможно ли е да е забременяла още от първия път като й разкъсах химена или след като съм (БЕЗ ДА СЪМ СВЪРШВАЛ КЪДЕТО И ДА Е БИЛО) ?
2. До колко дни е възможно да й закъснее цикъла и това означава ли че е е бременна? (От 4-5 месеца подред и идва на 25-26-ти)
3. Кога може да направи тест за бременност и кога ще отчете наистина реални резултати?

П.С. в момента наистина търся успокоение.. искам и нея да успокоя и себе си. Не сме готови за родители. Не искам да ме нападате. Благодаря! Sad

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 16:07 от Emcho0303

# 1
  • Мнения: 10 993
На колко години сте. Купете си тест за бременност и вижте какво ще покаже. Надявам се да не е бременност. И моля те следващия път ползвай презерватив. Винаги, докато не решиш да имаш свое дете. Успех.

# 2
  • Мнения: 2 173
На въпрос 1. - да, но слабо вероятно, 2.- цикълът може да й закъснее 9 месеца ако бременна, ако не е, може да й закъснее неопределено време по различни причини, за да се установи каква е тя обикновено се прави тест и се посещава лекар ( лекар след поне 10 дена закъснение.)
3. 28 април най-рано.

# 3
  • Мнения: 8 850
Използвайте презерватив, първо за безопасността и на двама ви и второ за да се предпазите от нежелана бременност.
Да - възможно е да е бременна, точно толкова, колкото и е възможно и да не е.
Иди в аптеката, купи тест за бременност и много презервативи, дай и на нея да има и повече не го правете без.

# 4
  • Мнения: 36
Следващия път едва ли ще е скоро, защото и двамата сме оплашени. Дай боже да не е бременна.. ако не е следващия път ще сме много по-отговорни, имайки предвид че има противозачатъчни и презарвативи и други предпазни средства. Sad Попринцип цикъла й трябва да свърши началото на следващия месец, защото попринцип й трае от 5 до 8 дни. Но наистина се чудим кога да направи теста за да отчете наистина правилно..

# 5
  • Мнения: 8 850
Тестът се прави след поне 2-3 дни закъснение. Няма значение колко време трае цикълът.
Презервативите не се полазват само за да не забременее момичето, а и за предпазване от болести.
Прочети за човешки папилома вирус. Например тук. Заразяването с HPV става при полов контакт - чрез орален, вагинален или анален секс. Можеш и на много други места да прочетеш. Има и много други полово предавани болести.

# 6
  • Мнения: 2 173
Но наистина се чудим кога да направи теста за да отчете наистина правилно..

Нали съм ти написала?

И за да не цъфнете после със снимка "положителен ли е?!?" ти казвам така: Ако има две черти е 100% положителен, независимо дали едната е по-бледа. Ако е категорично само една черта, по-вероятно е да не е бременна, но винаги има шанс до няколко дни нещата да се окажат други. За това най-рано 28 април, даже 30-ти. И ползвайте презервативи.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Оффф хайде стига глупости деее , щом не си свършил в нея шанса е много малък да е бременна.
Хайде четете малко повече преди да правите секс. И този Ескапел не може да се пие за щяло и нещяло. Ползвайте презервативи.

# 8
  • Мнения: 36
Да нито 1 път не съм свършвал в нея, но съм чел за предеякуационна течност, която не може мъжкия организъм да усети кога я изпуска и не е ясно по кое време точно става и не не е само преди еякуация... ако я нямаше тази предеякуационна течност аз едва ли щях да се тревожа, да чета минимум 100 теми и даже да пусна днес тема..

# 9
  • Мнения: 8 850
Да нито 1 път не съм свършвал в нея, но съм чел за предеякуационна течност, която не може мъжкия организъм да усети кога я изпуска и не е ясно по кое време точно става и не не е само преди еякуация... ако я нямаше тази предеякуационна течност аз едва ли щях да се тревожа, да чета минимум 100 теми и даже да пусна днес тема..

Чете се предварително.
Извинявай, обаче е безотговорно, а и е тъпо да се оправдаваш.

# 10
  • Мнения: 36
Нима се оправдавам? Никога до сега не съм усещал като съм мастурбирал, че има такава течност нито съм усещал, че тече. По-точно усещам 5-6 секунди преди да свърша. Това не е оправдание!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Момче не че е невъзможно, но шанса е минимален, особено като не говорим за повторен акт.

# 12
  • Мнения: 36
Цикъла й миналия месец дойде на 26.. тоест 26.03, свършил е на 01.04, ние го направихме на 06.04.. възможно ли е да е била в овулация и да е забременяла с предеякуационната течност, която нито съм усетил, нито видял И НИТО ДА СВЪРШВАМ в нея или където и да е било..

# 13
  • Мнения: 8 850
Овулацията е нормално да е 14 дни след първия ден на цикъла, ако цикъла й е дълъг 28 дни. Това обаче не винаги е точно така, защото не сме роботи. Освен това се случва да има овулация по време на цикъл, в първите дни след цикъл и изобщо е възможно да е по всяко време. По другите ти въпроси няма как да гадаем какво и как си правил, общо взето всякакви истории има и така да се каже, всичко е възможно. Спри да се психираш и изчакайте, а следващите пъти ползвай презервативи.

# 14
  • Мнения: 5 820
   В момента Ви трябва успокоение. Навреме сте взели мерки със спешна контрацептива. Това е добре, че Ви е грижа за приятелката Ви. Вземете тест за бременност и да го направи приятелката Ви. Мисля че тест за бременност може да се прави 1 седмица след рискования акт. Най-сигурно е да се направи в дните, когато ще дойде цикъла  и при закъснение на цикъл за по-сигурни резултати.

   Следващият път, когато правите секс, използвайте презерватив. Само не карайте приятелката Ви да пие противозачатъчни хапчета. Тези хапчета изобщо не са безобидни. И още нещо, тази спешна контрацептива да се използва най-много 2-3 пъти в годината. Това е хормонална бомба и обърква целия организъм на жената.

   Предеякулационната течност не можете да я усетите. Затова пак повтарям, използвайте презерватив.

Последна редакция: пн, 23 апр 2018, 18:15 от Jennifer_w

Общи условия

Активация на акаунт