Дилема...

  • 14 622
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
Ами не, няма смисъл. Какво ти пречи всъщност? Мълчиш си, жена ти ще е доволна, парите заделени вероятно, а и ще знаеш, че ако някой ден окъсаш с парите за наема няма да ви изхвърлят на улицата.

ако окъса с парите някой ден, ТЯ няма да остане на улицата Grin

# 16
  • София
  • Мнения: 12 006
 Popcorn  И после к'вооо? Mr. Green

пс: старите иконки виждат ли се през новата версия или напразно се хабих да търся пуканките?

# 17
  • Мнения: 19 673
Намерили сте се.

# 18
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Ааа, недей така, Смайли!
С въпросния съм се засичал в други теми - мога да ти кажа, да ти гарантирам, че това ми звучи най-реално, от всички негови писаници. Laughing

Е, поне не успокои, че аз не съм ги чела.

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 20:09 от smileys

# 19
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Виждат се пуканките Simple Smile

# 20
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
 А тя дали се е досетила за колата? Ти си я купил 😊 а на нея каза, че ще я изплащате 5 години😆

# 21
  • Мнения: 3 622
А тя дали се е досетила за колата? Ти си я купил 😊 а на нея каза, че ще я изплащате 5 години😆
Не, колата беше платена в брой.

# 22
  • Мнения: 2 049

Ааа, недей така, Смайли!
С въпросния съм се засичал в други теми - мога да ти кажа, да ти гарантирам, че това ми звучи най-реално, от всички негови писаници. Laughing

Е, поне не успокои, защото аз не съм ги чела.

Ти си Дама, Смайли. Дамите тези теми не ги четат, където той и още 1-2 се изявяват, с мечтите, със сънищата си, представяйки ги за реалност! Bowtie

# 23
  • Мнения: 15 619
Манекен, кажи, какво те притеснява.

# 24
  • Мнения: 2 049
Бях останал с впечатлението, че на манекените им плащат за ляля, но сега ще се окаже, че манекените си плащат за ляля-то... Laughing Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 2 633
Ммм грешка. Трябваше да я вземеш на изплащане и да я накараш да ти стане поръчител.

# 26
  • Мнения: 19
Манекен, кажи, какво те притеснява.

Притеснява го че ако я пита некое въпросче, ще остане без секс до Коледа Bowtie

# 27
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
Ще си хване любовница 😅 Няма да чака я...

# 28
  • Мнения: 2 633
Секс услугите на вън ще му легнат доста по-евтино от въдицата за която се е хванал.

# 29
  • Мнения: 10 611
Ако добре си спомням, автора няма проблеми със странични забежки така че не се притеснявайте, няма да остане на сухо. От друга страна, ако жена му прави това за да има отделно пари, с които да задоволява свои вкусове и нужди - пак по спомен, автора беше казал че е толерантен към тези неща и не му пречели. При такива обстоятелства не виждам какво го притеснява.

Общи условия

Активация на акаунт