смяна на цвета на косата

  • 562
  • 4
  •   1
Отговори
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
здравейте мамита.имам нужда от съвет.в момента съм с черна коса,но искам да си я боядисам кестенява/по близка до моят цвят/.та се чудя как да го направя.преди години бях червена и се обезцветих до руса.резултата беше плачевен.косата след това се въстановяваше близо година.сега искам да е по безболезно за косата.чудя се ако започна да я боядисвам кестенява дали ще стане.благодаря ви предварително за съветите Heart Eyes

# 1
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ами по принцип така се прави,първо се обезцветява и после се боядисва.Говори с някоя фризьорка,ако може да не е чак до толкова русо,а до малко по-тъмно например.

# 2
  • Мнения: 8 917
Ами по принцип така се прави,първо се обезцветява и после се боядисва.Говори с някоя фризьорка,ако може да не е чак до толкова русо,а до малко по-тъмно например.
С обезцветяване - не знам как ще ти се отрази обече точно сега, когато трябва да я пазиш и от слънцето Peace

# 3
  • Мнения: 2 897
По принцип знам,че черната боя пада много трудно,така че,за да я изсветлиш трябва да я обезцветиш,а това е доста изтощителна манипулация.Посъветвай се с фризьор,но ако имаш по-слаба коса,по-добре я остави да израсте,колкото и ужасна да ти се струва тази идея,защото резултата от обезцветяването може да е много неприятен

# 4
Върху черно не хваща никакъв цвят.Остави я известно време без боя ,за да се отмие черното поне малко и после може да пробваш кестеняво

Общи условия

Активация на акаунт