КАТО ДВЕ КАПКИ ВОДА - сезон 6, тема 5 /23.04. - 06.05.18 г./

  • 46 760
  • 704
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 22 724
Хилда винаги мноооого е ласкаела участниците. Нищо чудно да имат някакви договорки с участниците.

# 256
  • Мнения: 9 029
Ами на мен ми изглежда лицемерна,аз по принцип не вярвам на хора,нахилени постоянно като ряпа.Иначе ми е много симпатична.
Коцьо гласят, според мен.

# 257
  • София
  • Мнения: 22 724
Хилда ми направи много лошо впечатление още в Х Фактор, когато подкрепи незаслужено изпълнители на Армутлиева. Какво да очакваме от Хилда в Капките???  Mr. Green

# 258
  • София
  • Мнения: 12 394
И аз от тогава не харесвам Хилда.  Чудя се дали Саня ще се изяви като жури, едва ли ще пропусне.

# 259
  • София
  • Мнения: 22 724
И аз от тогава не харесвам Хилда.  Чудя се дали Саня ще се изяви като жури, едва ли ще пропусне.

Канят ги да журират и получават хонорар за това. Да не са луди да откажат!  Mr. Green

# 260
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не смятам в никакъв случай, че Хилда е лицемерна. Колкото и да не е за вярване, съществуват хора възпитани, позитивни и деликатни. Тя рядко критикува, а когато го прави, смекчава критиката до възможния минимум. Прави го, защото знае какво е емпатия.

Мен ме радва и ми подобрява настроението.

# 261
  • София
  • Мнения: 7 869
Не смятам в никакъв случай, че Хилда е лицемерна. Колкото и да не е за вярване, съществуват хора възпитани, позитивни и деликатни. Тя рядко критикува, а когато го прави, смекчава критиката до възможния минимум. Прави го, защото знае какво е емпатия.

Мен ме радва и ми подобрява настроението.

+ 1

# 262
  • Мнения: 3 154
Не смятам в никакъв случай, че Хилда е лицемерна. Колкото и да не е за вярване, съществуват хора възпитани, позитивни и деликатни. Тя рядко критикува, а когато го прави, смекчава критиката до възможния минимум. Прави го, защото знае какво е емпатия.

Мен ме радва и ми подобрява настроението.

И аз я харесвам - даже понякога ми става жал за нея, когато се мъчи да открие поне едно нещо позитивно, за което да похвали някого...  малко притеснителна, но е мил, интелигентен и приятен човек.
Не се е случвало (или поне е било много рядко) поведението ѝ  да ме подразни с нещо.
Много се дразня обаче на двамата дърти дебили, че много често и отнемат думата, заради маймунджилъците си.

# 263
  • Мнения: 11 541
Не смятам в никакъв случай, че Хилда е лицемерна. Колкото и да не е за вярване, съществуват хора възпитани, позитивни и деликатни. Тя рядко критикува, а когато го прави, смекчава критиката до възможния минимум. Прави го, защото знае какво е емпатия.

Мен ме радва и ми подобрява настроението.
Напълно съм съгласна с това мнение.   Peace
Много харесвам Хилда и мисля, че добре балансира останалите членове на журито и най-вече Фънки.
Миналият сезон се усещаше липсата ѝ и се радвам, че тази година отново е в журито.  Peace

Аз също смятам, че гласят Коцан за победител. Достатъчно е да го добутат до финала, след това феновете му ще имат грижата.

# 264
  • Мнения: 6 604
Аз пък подозирам, че Коцето ще остане 2ри. Защото той от наградата няма нужда, и така " великодушно ", ще я отстъпи на някой друг.

# 265
  • София
  • Мнения: 22 943
И аз мисля, че няма да спечели той.

# 266
  • София
  • Мнения: 20 062
Не смятам в никакъв случай, че Хилда е лицемерна. Колкото и да не е за вярване, съществуват хора възпитани, позитивни и деликатни. Тя рядко критикува, а когато го прави, смекчава критиката до възможния минимум. Прави го, защото знае какво е емпатия.

Мен ме радва и ми подобрява настроението.
Абсолютно!  Peace Не всички са безпардонни и груби. Но ми прави впечатление, че вече на възпитанието се гледа с неразбиране и насмешка. В един друг формат някой се беше учудил какъв бил този човек, който непрекъснато казвал "Благодаря" и "Моля". Тъжно!  Sad

# 267
  • Мнения: 3 295
Вижте, когато е ред на Гери-Никол да натиска бутона..
https://www.youtube.com/watch?v=5_iYsXl9iEA

Рачков го натиска 1 път, за да се завъртят образите, и  спира на Adele, без 2-ро натискане.. Издадоха се, май..

# 268
  • Мнения: 15 522
Аз тогава реших, че той й натисна бутона. Но тук си се вижда много ясно, че никой не го е натискал. Възможно ли е да е блокирал?

# 269
  • София
  • Мнения: 8 109
Не дадоха кой го натиска, но Гери Никол реагира така, сякаш Рачков го е натиснал, което не се случва за първи път.

Общи условия

Активация на акаунт