Домакини 65/ Работата си е работа, но трябва и нещо полезно да се свърши

  • 59 669
  • 736
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 23 816
                                          Д О М А К И Н И

                                     


Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64

Албумчето ни:
Потребител и парола на ЛС

# 1
  • Мнения: 38 945
Записвам се с комплимент към заглавието и Ма ко!

# 2
  • Мнения: 11 613
Появявам се точно на време за новата тема Smiley
Ма ко благодаря за труда по темата и стискам алци бързо да се оправи Шефа!
Поне да туря една софра

Вале голяма прегръдка!
Джейми внимавай бе момиче. Все бързаме да свършим всичко.... Дядо на времето викаше "те тва бързане ви изяжда на вас главите".... Аз и до днес не се научих, че не може всичко да се свърши още вчера - бързам, натоварвам се и ....после няколко дни се възстановявам...
Славче Kissing Heart
Смърфи аз наскоро четох трилър от датчанин и много ми хареса - не бях чела скандинавци.
Мария стискам силно палци!!!!!
Писе много са ти хубави гоблените! Това тези, които се лепят ли са?
Фло чаровнице! теб си те представям единствено като усмивка!!!
Плами до къде докара ремонта?
Ние имахме прекрасно време - слънце и 23гр! Всички си бяха изкарали басейните и барбекютата из градините. Денят дълъг и слънчев - от тъмно до тъмно бях в навън и установих, че слънцето доста ме измори... Ама както се казва - всяко чудо за 3 дни - днес пак си вали и е 11гр Laughing На сина нали телефона "умря" та накрая купихме нов - сега чакам да ми го доставят, и в мейла пише, че шофьора се казва Атила... Та сега чам идването на Атила Laughing
Усмихнат ден ви желая!

# 3
  • Мнения: 1 826
Ма ко поне ще се наспиш до късно.А Шефа ще пие течности и това е .
Страхотно е заглавието.
Калинка Атила да го черпиш кафе.Grinning
А гоблените са от лепящите.Ама ще спирам сега ,успях  да се върна към плетките на вън в жегата.Вчера беше доста жежко ,а днес дават 29*.... Ама главата хич не ме слуша до като пак се климатизирам в тези температури....
Мария стискам палци и чакаме добри резултати.
Джей намери живовляк и слагай на синьото...
Смърфи не е мая с червен ориз.Те са таблетки,ето това са .
Успешна седмица ви желая .

# 4
  • Великобритания
  • Мнения: 1 973
Доживях и аз да стигна до тука
при нас се е почнала няква гадна поредица , кога ще свърши не знам ,ама дано е по скоро , че не се издържа
онзи ден ММ счупи шишето си за вода , стъклено, и уж чисти с прахосмукачката , ама тръцки .. детето слиза по стълбите и нацелило едно голямо парче , отряза си почти цялото кутре , кръв навсякъде , ужас .. ММ се спече супер много , аз не толкова , ама той направо се шашардиса отвсякъде ..газ в спешното , добре че ни приеха веднага .. Успокоиха ни (най вече ММ ) и залепиха раната .. Таман мина малко крачето , сега няква хрема я мъчи .. сополи , кашля  ама хич не ми дреме , след малко отива на градина ,че ще я изкл. без да е ходила .. Гаси ква е таз поредица дето се е заредила , милото ми детенце направо се измъчи ..Дано малко се поразсее с градината , че ми е голямо горканче
Мариат - стискаме палци , всичко ще е наред споко
Ма ко - мерси за темата ..
Лейди - какъв телефон взехте
Смърфи - завид за почивката в Бг
на нас май ще ни се размине това лято , ще чакаме Баба да дойде на гости Simple Smile

# 5
  • Мнения: 11 613
Мими пращай палавата госпожица на градина и да не ти пука - нормални неща са! За телефона - ние сме фенове на моторола - цената супер ни устройва - взехме motorola g5. Нашите 4-ки и не са сдали багажа, ама не са и в ръцете на тийн-а....
Писе и аз съм като цапардосана със смяната на времето, а нещо в последно време се сменя динамично....
Още чакам Атила Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 9 817
Благодаря за темата и бързо оздравяване на шефа, Ма ко!

Мария, стискам палци!

# 7
  • при късмета
  • Мнения: 23 816
Мими, пусни я с децата да се разнообрази. Порязването ми звучи много лошо, дано да мине бързо.
Калинче, голямо чакане удари ти. Новия телефон дълго да му служи

Оставила съм шефа да си лежи и мързелува, а такова хубаво време е навън. И аз май на мързел ще го ударя. Ще взема готова риба за мен и мъжа ми и за гарнитура ще сваря ориз, че и шефа може да яде и съм готова за днес, пък утре ще мисля

# 8
  • Великобритания
  • Мнения: 1 973
Пуснах я аз , ама ми се обадиха след час да я взема , че много плачела .. Отивам нашта се гушнала в едната учителка и реве ама се къса ..видя ме и се нахили , чак не иска да си ходи .. Казах им че е голяма артистка , те се смеят .. Утре нов опит Simple Smile

# 9
  • Мнения: 5 939
Благодаря ви мили мои. Аз принципно съм издържливо магаре, ама крачето ще мине. Те дъските не са тежки и не бяха много , обаче краката ми как се преплетоха и аз не разбрах, лошото е че на острите камъни съм се стоварила.Иначе не нося тежко по две тухли или три керемиди, по 100 курса да поддържам форма. Ето днес съм сигурно на 2 шоколада ( на работа две колежки черпиха за РД и отделно в къщи хапнах от един, после една пица за обяд и сега крилца и кекс съм приготвила, и цял ден съм гладна Angry
mimmito, ма ко бързо да минава на децата.
mariat всичко ще е наред ! Липса гушкащото човече.

Последна редакция: пн, 23 апр 2018, 21:42 от J_M_M

# 10
  • София
  • Мнения: 8 299
Ето ме и мен, барабар ФЛО с момичетата от комшийската тема Wink
МА КО, благодаря ти за новата тема - 65-та. Стягайте се за разходки, по планини и по морета! newsm41 family sport027 Слънцето напече, лятото не е далече  WinkNature Sunny
Попътен вятър на новата тема!
ЛЕЙДИ, винаги си много мила Hug. Изпращам ти едно селфи за спомен  hahaha newsm47 тези дни си сложих златна коронка на първи централен резец. Я как светя като се усмихна Joy
Лека нощ, че утре съм от рано на тръстиката. Ей, тия зъби край нямат.

# 11
  • Мнения: 38 945
Добро утро! Слагам кафето и след малко потегляме! Да ми стискате палци, ей!



# 12
  • Мнения: 2 169
Добро утро и запис в новата тема, да не ви изтърва съвсем. Обичам ви и ми липсвате, но хич не ми е до писане напоследък. Стискам палци и пращам положителна енергия на всички, които имат нужда!

# 13
  • при късмета
  • Мнения: 23 816
Добро утро!
 Мария, не сме пускали палците, чакам да пишеш Hug
Вио, Kissing Heart какво става? Да идвам ли с точилката да възпитавам някого? Децата как са?

И днес се очертава хубаво време, да видим дали ще накарам шефа малко да излезем. Не вдига Т, не повръща вече, дали се оправя или от лекарството не знам.Ще ги давам докато е казала докторката.
Гушки на всички и хубав ден! Hug

# 14
  • Мнения: 1 826
Фло ,слагам слънчевите очила, че много блести зъбчето ти. Sunglasses
Мария стискам и се надявам утре да има добри новини.
Ма ко как е Шефа.Ако е добре една разходка ще му се отрази добре.
Вио липсваш ама посещавай ни по-често.
Тук вчера беше топло,днес още повече -идеално време да изпера зимните дрехи и да ги намеря по местата им.Ще пекна едни кюфтенца със салатка и това ще е обяда и вечерята.Продължавам си плетката-един шарен жираф и да го сглобя .

Общи условия

Активация на акаунт