Мартенчета 2018

  • 70 700
  • 466
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 147
Имам един много важен въпрос. Някоя от вас ъъъъъъ как да го кажа... да получава нещо като ритници в корема 😁 все едно има още бебе? (Не ми се смейте много 😁) още след операцията докато се прибираше матката и дните след това ми се наместваха органите и усещах как буквално нещо си се движи вътре, а то се и виждаше де... но това продължава и сега от време на време и ми е малко шокиращо 😳

# 91
  • Мнения: 587
И на мен ми се е случвало,дори и сега понякога.Споко и това е било нормално.. Grinning

# 92
  • Мнения: 2 357
И аз го усещам това. На мен ми е приятно, понеже ми напомня на бременността. А какво е обяснението всъщност?

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 176
Момичета, как сте с цикъла? Малкият другата седмица ще стане на 3 месеца, а на мен преди няколко дни ми прецапа за 1 ден и от тогава нищо. Сега се чудя дали да го очаквам скоро или е нещо друго. Кърмя.

# 94
  • Мнения: X
Аз кърмя също и имах кървене за няколко дни, но не обилно, още 10на дни след като свършиха лохиите. След около 3 седмици пак така. Мислех си, че се получава от натоварване, но лекарите казват, че е някакъв псевдо-цикъл, защото си имам фоликулчета в яйчниците.

# 95
  • Мнения: 173
При мен все още липсва, слава Богу WinkАз да попитам държат ли си вашите бебоци стабилно главичките? Ние сме още много далеч от целта и взех да се притеснявам нещо....

# 96
  • Мнения: X
Стабилно я задържа за кратко и после клюмва. Споделете с педиатъра си, ако това ви притеснява, но всяко бебе различно се развива. Ходихте ли на ортопед?

# 97
  • Мнения: 173
Стабилно я задържа за кратко и после клюмва. Споделете с педиатъра си, ако това ви притеснява, но всяко бебе различно се развива. Ходихте ли на ортопед?
Този месец ще ходим, имаме записан час, на консултацията ще споделя и на педиатъра. Зная, че при всяко детенце е индивидуално, както е с прохождане, обръщане, пълзене и все пак...

# 98
  • Мнения: X
Също е различно при недоносените, малко по-бавно са с всички неща, но това не е проблем и не означава, че му има нещо на бебчето Simple Smile Не сте ли вече почти на 3 месеца? Ние ходихме на ортопед на 2м и малко.

# 99
  • Мнения: X
Момичета, болят/боляха ли ви коленете след раждането? Мен още ме болят и не знам от хормоните ли е или да търся лекар? Качих доста кг през бременността, да не би да е заради това?

# 100
  • Мнения: 20
Момичета, болят/боляха ли ви коленете след раждането? Мен още ме болят и не знам от хормоните ли е или да търся лекар? Качих доста кг през бременността, да не би да е заради това?
                                                                        Мен също ме болят, но не постоянно. И аз се чудя от какво може да е, а освен това и ръцете ме болят като си движа пръстите. 🤔

# 101
  • Мнения: 166
Също е различно при недоносените, малко по-бавно са с всички неща, но това не е проблем и не означава, че му има нещо на бебчето Simple Smile Не сте ли вече почти на 3 месеца? Ние ходихме на ортопед на 2м и малко.
И 20 дена също ли е към недоносените?

# 102
  • Мнения: 1 406

И 20 дена също ли е към недоносените?
Моите бебчета се родиха в 36 гс  + 2 дни и ги водят недоносени.
Относно прегледа при ортопеда, когато му се обадих за час ми каза- аз работя с реални месеци, коригираните са за неонатолозите и педиатрите..
Искаше да ги водим между 3-ти и 4-ти месец. След това каза след навършване на 6 месеца още един преглед.

# 103
  • Мнения: 232
Здравейте момичета!
Моето бебе е на 2 месеца и половина и предстои задължително ваксиниране. Вие ваксинирахте ли вече, с каква ваксина беше и какви бяха последствията от нея, че от толкова шум по медиите съм объркана.

# 104
  • Мнения: X
Здравейте момичета!
Моето бебе е на 2 месеца и половина и предстои задължително ваксиниране. Вие ваксинирахте ли вече, с каква ваксина беше и какви бяха последствията от нея, че от толкова шум по медиите съм объркана.

Ваксините, които се правят на 2м ги отложихме за 3тия месец. Такава е практиката на педиатърката ни. Последствия нямаше освен, че беше кисела вечерта и не спа много добре. Педиатърката каза, че обикновено няма реакция от първата ваксина. Аз исках и Ротарикс да ни сложат, та 3 ваксини наведнъж. Като навърши 2м само Ротарикс й сложиха и нямаше никакви странични ефекти.

П.п. Ваксините са пентаксим и синфлорикс.

Общи условия

Активация на акаунт